Zhubněte a buďte fit díky letnímu ovoci…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Mezi celebritami a modelkami je ovocná dieta velmi oblíbená. Dodržuje se pouhé tři dny, během nichž zhubnete dvě až tři k...

Mezi celebritami a modelkami je ovocná dieta velmi oblíbená. Dodržuje se pouhé tři dny, během nichž zhubnete dvě až tři kila. Princip ovocné diety je prostý. Nasytíte své tělo obrovským množstvím vitaminů obsažených v čerstvém letním ovoci. Kdo by nechtěl během několika dnů pár kilogramů shodit?

Jen ovoce a voda

Ananas, banán, hroznové víno a kiwi. Dané je nejen pořadí, v němž by se mělo ovoce přijímat, ale také gramáž. Ta je pro všechny, kteří se rozhodnou dietu vyzkoušet, stejná. Kromě toho je zapovězeno pití kávy. Zvýšenou pozornost byste naopak měli věnovat příjmu tekutin. Snažte se vypít přibližně osm sklenic čisté vody s citronem. Povoleny jsou i bylinkové a ovocné neslazené čaje. Ráno nalačno vypijte sklenici vody s citrónem.

Klíčové je dodržovat přesně dané složení a postup konzumace povolených potravin. Těch se v této dietě mnoho nenachází. Ne nadarmo se nazývá dietou „ovocnou“. Po dobu tří dnů totiž můžete jíst pouze ananas, banán, kiwi a hroznové víno. A to v přesně daném pořadí. Jinak nebude dieta účinkovat a dostaví se jojo efekt.

Důležité však je přistupovat k dietě spíše jako k jakémusi detoxikačnímu programu, jenž tělo očistí od škodlivých toxinů a dalších látek, které jej zatěžují a brání jeho správné funkci. S ovocem do sebe dostaneme kupu vitaminů, minerálů, přírodních cukrů a organické vody.


Zdravý životní styl je klíčem k úspěchu

Ovocná dieta může sloužit jako motivující start, který zaručí úbytek prvních kilogramů, nebo jako prostředek, který pročistí tělo zanesené toxiny a jinými zdraví škodlivými látkami. Pokud si však chcete získanou váhu udržet a zamezit tomu, aby se vám shozená kila vrátila zpět, dbejte na dodržování zásad zdravé stravy i poté, co dietu ukončíte.

Jídelníček na tři dny

1. den
Snídaně: 250 g ananasu
Svačina: 250 g ananasu
Oběd: 1 banán
Svačina: 250 g ananasu
Večeře: 1 banán

2. den
Snídaně: 3 kiwi
Svačina: 100 g hroznů
Oběd: 4 kiwi
Svačina: 100 g hroznů
Večeře: 3 kiwi

3. den
Snídaně: 200 g hroznů
Svačina: 200 g ananasu
Oběd: 4 kiwi
Svačina: 100 g ananasu
Večeře: 100 g hroznového vína, 2 kiwi


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Zhubněte a buďte fit díky letnímu ovoci…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Zhubněte a buďte fit díky letnímu ovoci….
Nebo hledejte podobné podle části názvu: zhubněte, buďte, fit, díky, letnímu, ovoci….


×