Albert letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Albert v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Albert , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Albert

Přehledné informace přinášejí Albert letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Albert nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Albert nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 1 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Albert inzeruje ve svých letácích.


Informace o letácích Albert


Síť supermarketů a hypermarketů Albert patří mezi nejpopulárnější u nás. Aktuální leták Albert je doručován do poštovních schránek v místech, kde má řetězec některý ze svých supermarketů nebo hypermarketů. Obvykle je také umístěn u vstupů do prodejen. Akční letáky Albert jsou vždy rovněž zveřejněné online na webu společnosti, kde je možné si vyhledat leták platný pro vybraný obchod dle místa pobytu zákazníka. Nový Albert leták je vždy platný od středy do následujícího úterý. 


Každý měsíc Albert vydává také vlastní magazín Albert, který je plný receptů na vybrané pokrmy, rad a tipů, jak co nejlépe jíst a neutratit kvůli tomu zbytečně moc peněz. Vedle toho jsou v něm také představovány novinky v sortimentu obchodů Albert a dodavatelé v něm inzerují rovněž své slevy a nabídky. Albert pořádá pro své zákazníky také různé soutěže, například fotosoutěže vyhlašované v magazínu, soutěže na sociálních sítích a webu společnosti. Velmi oblíbené jsou mezi zákazníky akce, kdy sbíráním bodů za nákup získají výrazné slevy na atraktivní produkty, například na dětské knihy, nebo kvalitní nádobí.


Historie a vývoj obchodu


Byl to právě Albert, kdo naučil Čechy nakupovat v supermarketech, i když se tak tehdy ještě nejmenoval. Společnost vstoupila na český trh pod názvem Euronova již v roce 1990 a v červnu 1991 otevřela v Jihlavě svůj první supermarket Mana. Jednalo se o vůbec první supermarket, který byl na území dnešní České republiky otevřen. O několik let později se objevily hypermarkety Hypernova s do té doby nevídaně širokým sortimentem. Síť supermarketů byla tehdy provozována pod názvem Albert. Od roku 2009 najdou zákazníci pro větší přehlednost hypermarkety i supermarkety pod společným názvem Albert. Díky převzetí několika menších obchodních sítí dnes společnost v České republice provozuje více než 300 supermarketů a hypermarketů, o něž se stará každý den 17 000 zaměstnanců. Kromě obchodů má společnost i vlastní distribuční centra.


Prodejny sítě Albert patří pravidelně k nejkvalitnějším v České republice, za což získaly několik ocenění. Český řetězec prodejen Albert je součástí mezinárodní skupiny Ahold Delhaize.  Hypermarkety a supermarkety se od sebe liší šíří nabídky a také umístěním. Supermarkety jsou obvykle v centrech či v obytných čtvrtích měst, a to i těch menších. Hypermarkety jsou jen v největších městech či v jejich blízkém okolí. Umístěny jsou v obchodních zónách, aby u nich mohlo být i dostatečně velké parkoviště.


Důraz na širokou nabídku kvalitních potravin


Sloganem „Stojí za to jíst lépe“ Albert provází všechny své propagační aktivity. Zákazníkům se snaží nejen nabízet co nejlepší ceny, ale zároveň jim také radit, jaké potraviny si vybrat, jak jíst kvalitně, ale za rozumnou cenu i jak se orientovat v novinkách na trhu. Kvalita a skutečně široká nabídka nabízených potravin i hotových pokrmů pomáhají lidem vařit a jíst s radostí, aniž by museli obíhat specializované prodejny a trhy. K tomu přispívají i vlastní privátní značky Albert, které přehledně soustřeďují jednotlivé skupiny produktů. Výrobky v řadě označené názvem řetězce Albert jsou srovnatelné s nejlepšími produkty dané kategorie, ale za podstatně nižší ceny. Řada AH Basic nabízí nejběžnější zboží denní spotřeby za vynikající ceny. Oproti tomu jsou výrobky označené jako Albert Excellent skutečně špičkové kvality, takže pro podobně kvalitní se obvykle musí do několika specializovaných obchodů, zatímco v Albertu je najdete na jednom místě.   


Značka Česká chuť patří exkluzívním produktům Albert, které odpovídají definici českých potravin stanovených zákonem o potravinách. Moderním trendům ve výživě, včetně zájmu o bio výrobky, ale také potřebám zákazníků se speciálními dietami (bezlepková, bezlaktózová, veganská) odpovídají produkty z další exkluzívní řady řetězce Albert pod názvem Nature´s Promise. Na ni navazuje vlastní koncept rychlého, ale zároveň také zdravého stravování Albert Fresh Bistro s polévkami, wrapy, sendviči, saláty a dalšími pokrmy z kvalitních čerstvých surovin a v lehkém moderním stravovacím stylu. Vlastní značku má v Albertu také káva – jmenuje se Perla a zahrnuje zrnkové, mleté i kapslové varianty oblíbeného nápoje. V Albertu je exkluzívně prodávána rovněž kosmetická řada Etos s produkty péče o tělo a obličej za skvělé ceny, které jsou vyráběny na základě více než stoleté tradice značky původně pocházející z Holandska. Albert prodává také oblečení americké módní značky Cherokee.


Aktuální slevy i trvalé výhodné nabídky


Akční nabídky jsou v Albertu členěny do dvou hlavních skupin slev. První z nich jsou „Neporazitelné akce týdne“, v nichž najdete výrobky s nejvýhodnějšími cenami mezi obdobnými řetězci. Výrobky provází slogan „Nejlevnější rodinný nákup bez kompromisů na kvalitě“. V druhé skupině jsou „trvale nízké ceny“, které se týkají privátních značek Albert a nabízejí tak kvalitní výrobky za výhodné ceny. Akční letáky nabízejí také dalším výrobky, například ovoce a zeleninu na stránkách letáku označených jako Tržnice u Alberta, ostře sledované maso a masné výrobky v části Albertovo maso, kvalitní čerstvé pečivo najdete v letáku v sekci Albertovo pekařství a ty nejzdravější produkty s důrazem na přesně stanovené parametry zase v části označení jako Zdravě s Albertem. Ale Albert leták zahrnuje i řadu dalších výhodných nabídek potravin, drogerie a sezónního zboží.

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×