Globus letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Globus v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Globus , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Globus

Přehledné informace přinášejí Globus letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Globus nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Globus nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 5 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Globus inzeruje ve svých letácích.


Informace o letácích GLOBU


Akční letáky Globus mají týdenní platnost a jsou vydávány pro každý hypermarket zvlášť. Větší část v letáku uvedených výrobků má stejné akční ceny, ale každá provozovna nabízí svým klientům speciální nabídky, soutěže a další akce. Leták Globus je platný vždy od čtvrtka do následující středy a má obvykle 28 stran akčních nabídek čerstvých i trvanlivých potravin, sezónního zboží, drogerie, elektra, produktů pro dům a zahradu a dalších výrobků. Některé akční ceny jsou ve slevě delší dobu, než je platnost letáku. Leták Globus obsahuje kromě akční cen také další informace, tipy, recepty a informace o regionálních dodavatelích, s nimiž daný hypermarket spolupracuje.


Kromě toho má Globus také letáky se speciální nabídkou vybrané kategorie zboží, například vína, čaje a kávy, oblečení, úklidových prostředků, regionálních specialit, sezónního zboží atd. Tyto akční letáky mají různý počet stran a platí 2 až 4 týdny.


HISTORIE A VÝVOJ OBCHODŮ GLOBUS


Historie hypermarketů Globus se začala psát už téměř před 200 lety, v roce 1828, kdy Franz Bruch otevřel v sárském městě St. Wendel malý obchod s potravinami. Sám ho vedl až do roku 1865. Rodinná firma se dědila z otce na syna a neustále se rozšiřovala, nabízela nové služby a po 2. světové válce se koloniál změnil ve velkoobchod.


V roce 1963 se tehdejší majitel firmy Dr. Walter Bruch seznámil s Wernerem Martinem, majitelem obchodu s nábytkem. Rozhodli se přivézt do Německa velkoformátové prodejny se samoobslužným prodejem, které viděli v zahraničí a v roce 1965 založili Globus. I když dnes vlastní hypermarkety, hobby markety a obchody s elektrem, stále se jedná o rodinnou firmu, která si zakládá na osobním přístupu k zákazníkům.


Do České republiky přivedl Globus jako první koncept hypermarketů. Svůj první hypermarket otevřeli v roce 1996 v Brně. Dnes je v české síti hypermarketů Globus je aktuálně 15 provozoven v Praze (3×), Brně, Ostravě a dalších větších městech.


GARANCE KVALITY


Globus si zakládá na vysokých standardech kvality. Nejde cestou vysokého počtu hypermarketů, ale cestou té nejvyšší kvality, za níž si zákazníci jsou ochotni přijet i z širšího okolí. Globus garantuje kvalitu, takže když si zákazníci něco vyberou v letáku (s výjimkou zboží označeného „do vyprodání zásob“), mají jistotu, že si to také koupí. Pokud ale nějaká položka přesto není, Globus zákazníkům zajistí její dodání do 14 dnů. V případě, že se ani v této lhůtě požadované zboží zajistit nepodaří, Globus klientovi nabídne srovnatelné zboží totožné, nebo lepší kvality za stejnou akční cenu.


Stejně vstřícný je Globus k zákazníkům, kteří potřebují zakoupené zboží vyměnit. Bez vysvětlování to jde udělat do 30 dnů od data nákupu. Samozřejmě lze vracet jen zboží nepoužité a v originálním obalu. U potravin je limitem datum doporučené spotřeby. Tato podmínka se nevztahuje na spodní prádlo a plavky, audio a video nosiče, šperky a některé další položky.


TADY JE SVĚT JEŠTĚ V POŘÁDKU


Tato věta není jen reklamním sloganem, ale vyjadřuje, jaký Globus vlastně je. Přátelský k zákazníkům i více než 6 000 zaměstnanců. Přichází stále s něčím novým a všude tam, kde má své hypermarkety, chce být tím nejlepším místem k nakupování. A zájem zákazníků dokládá, že jím skutečně je. Široký sortiment, regionální různorodost, vlastní pekařství, řeznictví, restaurace i kavárna, a také vysoká kvalita všeho, co Globus prodává, činí z hypermarketů Globus ideální nákupní cíl. Zaměstnanci jsou vedeni k samostatnosti a schopnosti vyřešit jakýkoli zákaznický požadavek. Odměnou je jim lidský přístup nadřízených, stabilní zaměstnání a možnost profesního růstu.


Privátní značky Globus, Globus Gold, Korrekt a Natuvell zaručují kvalitní výrobky za příznivé ceny. Značku Globus s pečetí a podpisem majitele společnosti mají kvalitní a pravidelně kontrolované produkty. Globus Gold jsou výrobky pro gurmány, kterým nevadí si za kvalitu trochu připlatit, oproti tomu logo Korrekt nesou produkty se zárukou kvality za nejnižší možnou cenu. Drogerie a kosmetika Natuvell jsou výrobky testované akreditovanými laboratořemi, ale prodávané za příznivé ceny.


MIMI KLUB


Na pomoc rodinám s dětmi do 3 let vznikl Mimi klub, který přináší výhodnější ceny zboží určeného dětem a také k péči o ně. Kromě hraček, plenek, potravin, nápojů, textilu, knížek a dalších potřeb pro děti rodiče malých dětí v klubu i rady a návody, jak rodičovskou roli zvládnout. Členové dostanou až 16 slevových kuponů ročně, dárek k narozeninám dítěte, až 10 % slevu na narozeninový nákup a pravidelné nabídky se speciální cenou.


GLOBUS BONUS


Věrnostní program přináší výhody všem zaregistrovaným zákazníkům, kteří získají také slevové kupóny, narozeninovou slevu až 10 %, peněžní bonusy a možnost využívat skener Scan&Go, s nímž se jednodušeji nakupuje a platí. Vlastní skenování vybraných výrobků během nákupů je jednou z inovací, kterými Globus usnadňuje svým klientům nakupování.


GLOBUS MYSLÍ I NA LIDI SE SPECIÁLNÍMI STRAVOVACÍMI POŽADAVKY


Globus má jednu z nejširších nabídek produktů pro osoby se speciálními dietami. Své produkty tak zde najdou vegetariáni, vegani, celiaci, diabetici, osoby alergické na laktózu i vyznavači biopotravin a raw stylu stravování. Všechny kategorie produktů jsou označeny a zákazníci si v sekci Zdravý svět rychle najdou to, co potřebují. A to dokonce i ekologové, kteří nechtějí kupovat nic, co obsahuje palmový olej, ale naopak chtějí vařit tak, aby se ze surovin nic nemuselo vyhazovat do odpadu. Na webu www.globus.cz v sekci Zdravý svět je také řada receptů, rad a tipů, jak žít zdravě, a přitom jíst kvalitně a chutně.×