Tesco letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Tesco v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Tesco , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Tesco

Přehledné informace přinášejí Tesco letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Tesco nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Tesco nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Tesco inzeruje ve svých letácích.


O společnosti a letácích Tesco


Tesco je původem britský maloobchodní řetězec. Za jeho založením stál v roce 1919 Jack Cohen, syn polských židovských imigrantů. Na samém počátku šlo o stánkový prodej, který se přetavil v ambiciózní řetězec. Ten mohl z londýnského West Endu, s nadsázkou řečeno, začít dobývat svět.


Silnou pozici si Tesco v čase získalo zejména ve své domovině. Ještě před první světovou válkou zde zakladatel stihl vybudovat centrálu a moderní potravinový sklad, ve své době první v zemi.


Úspěšná expanze pokračovala i v dalších letech. Ve Velké Británii se aktuálně jedná o největší obchodní řetězec. Populární je také v Irsku, značka Tesco však úspěšně zdomácněla i v tuzemsku.


V ČR se poprvé objevila v roce 1996. Tesco tehdy odkoupilo šest poboček společnosti K-Mart. Rovnou se tak koupí dalších poboček uvedlo i na slovenský trh a v Maďarsku pod svou značkou otevřelo první hypermarket. Dnes má Tesco rozsáhlou síť hypermarketů po celé ČR, v nichž prostřednictvím akčního letáku Tesco můžete nakoupit řadu výhodnějšího zboží.


Zároveň se značka ke své činnosti staví zodpovědně a usiluje o snižování potravinového odpadu. Navíc spolupracuje s lokálními dodavateli, čímž se snaží podporovat tuzemské zemědělce a jiné producenty.


Sortiment značky Tesco


Tesco nabízí potravinové i nepotravinové zboží. Základní vizí nabídky tohoto obchodu je poskytnout široký sortiment ve vysoké kvalitě. Prioritou je také cenová politika, Tesco se zaměřuje na nízké ceny zboží. Podrobnosti zjistíte v akčním letáku Tesco.


V nabídce tohoto hypermarketu najdete kromě potravin také drogerii, hračky, domácí potřeby, elektroniku či oblečení.


Tato společnost také jako první přišla na trh s vlastní privátní značkou. Výrobky Tesco Value nebo Tesco Finest si brzy našly své příznivce. A to i díky tomu, že řada Tesco Value přímo cílí na ty, kteří si přejí ušetřit. Tato produktová řada umožňuje zákazníkům nakoupit kvalitní zboží za příznivé ceny. Do „rodiny“ Tesco v čase přibyla kromě výše zmiňovaných například také značka Fred & Flo, která nabízí dětské produkty.


Další služby pod značkou Tesco


Kromě sítě hypermarketů poskytuje Tesco také finanční služby a vlastního mobilního operátora pod značkou Tesco Mobile.


Speciální nabídkou je služba Tesco Online nákupy, tedy možnost nakupovat sortiment různých výrobků přes internet. Online je v současné době 14 000 položek. Do vybraných oblastí obchod doručuje přímo na adresu zákazníka.


Den a čas pro doručení objednávky si v rozmezí od 8:00 do 22:00 můžete zvolit sami. Nákup si nemusíte převzít kompletně, položky, které vám nevyhovují, necháte jednoduše odvézt zpět. Vážené a balené zboží se, pozor, po doručení může lišit svou hmotností.


Služba Tesco Zásilka doručuje i do oblastí, které zatím nejsou pokryty službou Tesco Online nákupy. Rozvoz pro tento typ zboží zajišťuje služba DPD. Externí partner však znamená prodloužení doby doručení, což je u některých potravin přirozeně značnou komplikací. Proto lze tuto formu rozvozu zatím využít výlučně pro trvanlivé potraviny.


I v rámci online nakupování můžete využít akční leták Tesco a nakoupit tak výhodněji. O slevách se podrobněji zmíníme dále.


Akční zboží a slevy Tesco


Také Tesco se snaží svým klientům nabízet další cenová zvýhodnění. Nechybí zde proto akční nabídky a zboží ve slevě či v akčním letáku Tesco.


Vypravit se pro zlevněné produkty můžete do některého ze supermarketů, případně si snadno nakoupit online. Ceny jsou na internetu stejné jako v kamenných obchodech. Týdně je v nabídce přibližně 3 600 různých slev.


Týkají se alkoholických i nealkoholických nápojů, běžných potravin i sortimentu pro děti a mnoha dalších položek. Rychle se můžete orientovat také podle modrého označení „Naše cena“. Jestliže je zboží takto označené, zaplatíte za něj méně.


Využít lze také slev sezónních. Tesco například pravidelně pořádá povánoční výprodej své značky F&F, která se zaměřuje na oblečení. V zimním období se však do slev dostává mnoho produktů, jako například elektronika či hračky. A jak potvrzují zástupci společnosti, jsou tyto dny mezi zákazníky velmi oblíbené. Slevy se pohybují v rozpětí 50 až 70 %.


Akční leták Tesco


Značka Tesco po vzoru své konkurence též disponuje svým akčním letákem, který vychází pravidelně.


Platnost letáku je vždy od středy do úterý následujícího týdne. Samostatně bývají vydávány letáky pro hypermarkety, pro větší supermarkety a pro malé supermarkety. Slevy se týkají všech druhů zboží, od potravin přes drogerii či domácí potřeby.


Během roku také obchod přichází se speciálními tématickými katalogy. Ty se vztahují vždy k aktuálnímu období. Pokud vás zajímají recepty a další užitečné vychytávky, prolistujte si Tesco magazín.


Akční leták Tesco si lze prohlédnout samozřejmě na oficiálních stránkách společnosti. Případně si jej nechte poslat přímo do své e-mailové schránky. Využít však můžete i náš web, kde jsme přehledně shromáždili všechny letáky pro váš pohodlný a levný nákup.


Sortiment zboží i dostupné služby jsou navíc neustále rozšiřovány. Díky tomu mají zákazníci k dispozici kompletní servis doslova „pod jednou střechou“. Vypravit se na akční nákup do Tesca tak znamená najít vše potřebné a ještě ušetřit.


Zákaznický program Clubcard


Ještě výhodněji mohou v Tescu nakupovat majitelé karty Clubcard. Na ty čeká další rozsáhlá nabídka slev a akcí.


Věrnostní karta vám za vaše nákupy vrací peníze. Za body získané za nákup můžete jednoduše získat slevu na nákup příští. Díky tomu jsou vybrané položky ještě levnější než v akčním letáku Tesco.


S kartou můžete získat například personalizované kupony nebo peněžní poukázky. Kupony znamenají v podstatě slevu na produkty, které kupujete nejčastěji. Poukázky si uplatníte na celý nákup a snížíte tím jeho cenu najednou. Věrným zákazníkům Tesco také připravuje nepravidelně kupony navíc.


Svoje slevy můžete mít přehledně při ruce také s aplikaci Clubcard. V té můžete rovněž sledovat stav svého konta s bonusovými body. Dále lze tyto údaje vyčíst z online účtu.

Aktuální letáky podobných obchodů×