Billa letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Billa v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Billa , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Billa

Přehledné informace přinášejí Billa letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Billa nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Billa nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Billa inzeruje ve svých letácích.


Akční leták Billa


Leták Billa pro vás každý týden tento oblíbený obchod s potravinami a jiným zbožím připravuje nabídku na zlevněné zboží, které lze v síti jejich prodejen zakoupit. Leták Billa je tak velkým pomocníkem pro nakupující, kteří chtějí ušetřit nějakou korunu a zároveň se třeba inspirovat na nákup potravin a zboží. Akční Billa leták nabízí ještě navíc větší slevy pro členy Billa Bonus clubu, aby byly vaše nákupy více elegantní. Leták Billa si můžete jednoduše prohlédnout na naší webové stránce Jídlo.cz.


Billa leták vychází každou středu, a to v podobě velkého a malého letáku. Velký akční leták má 24 stran plných slevových akcí na nejrůznější výrobky. Malý akční leták má 4 strany a najdete v něm výběr z nejlepších slev za základní nebo běžně používané potraviny. S Billa letákem se můžete setkat v papírové podobě, která ale někdy nabývá ošklivých rozměrů, když se porůznu válejí po chodbách domů, na ulicích a v dopravních prostředcích. Proto je lepší číst akční letáky na počítači nebo telefonu.


Billa akční leták ale nabízí ještě něco navíc. Jsou to nejrůznější slevové akce, kdy například k nákupu na určitou částku dostáváte nějaký produkt zdarma. Například před Vánocemi dostanete k nákupu nad 599 korun velkou sklenici tatarské omáčky. Leták Billa se tak stává velmi užitečným pomocníkem pro hospodyňky a hospodáře v celé České republice.


Billa Bonus club


Billa Bonus club je určen pro zákazník obchodů Billa, kteří v jejich obchodech nakupují pravidelně. Díky aplikaci nebo plastové kartičce tak lidé dostanou ještě výraznější slevy na zboží. Velká výhoda tkví v tom, že tyto zlevněné výrobky se neobjevují v každotýdenních akčních letácích, a tak se ve slevách pro členy Billa Bonus clubu objevují poměrně zajímavé produkty.
Registrovat se lidé mohou třemi různými způsoby. Provést ji mohou na webových stránkách Billy, nebo v aplikaci Billa, nebo fyzicky na prodejně. Využívat členství v Billa Bonus clubu můžete jak pomocí plastové kartičky, tak stažené aplikace ve vašem mobilním telefonu.
Při nákupu se vám přičítá jeden bod za každých utracených 50 korun a dále jeden bod za každých 10 utracených nad těch základních 50. Důležitá informace – všechny body mají platnost pouze jeden rok, potom se všechny smažou. Je tak potřeba body měnit za nabízené bonusy pravidelně. Vyměnit body lze nejčastěji za kuchyňské nádobí nebo hračky pro děti. Další možností je získání slevy na letecký zájezd od partnera Billy cestovní kanceláře Exim Tours.


Zákazníci, kteří při registraci uvedou svoje datum narození, nachystala Billa narozeninový dárek. Při prvním nákupu v měsíci, kdy máte narozeniny, dostanete kupón na 10% slevu na další nákup. Ovšem pozor, lze ji uplatnit pouze do třiceti dnů. Členové Billa Bonus clubu mají také zdarma přístup ke Gusto magazínu, časopisu, který vychází každé tři měsíce a ve kterém najdete spoustu tipů na recepty a spoustu nápadů, které využijete hlavně v domácnosti.


Obchody Billa


Billa Česká republika je součástí mezinárodní skupiny REWE International AG. Jak si mnozí pamatují, v Česku působí od roku 1991, kdy byla otevřena první filiálka v ulici Stránského v Brně.
Celá historie se začala psát v roce 1953 ve Vídni. Prvním byl obchod s drogistickým zbožím, ve kterém zákazníci našli na tu dobu nevídaně široký sortiment a hlavně nízké ceny. Proto byl pro všechny pobočky v roce 1961 zaveden společný název BILLA, což v překladu znamená Billiger Laden – Levný Obchod.


Nyní je s obratem kolem 23 miliard korun, s 240 prodejnami a 6 000 zaměstnanci největším obchodníkem na poli supermarketů. Průměrná prodejní plocha obchodů Billa činí 900 metrů čtverečních, na nichž nabízí široký výběr zboží od známých značek, ale i výrobky menších privátních značek. Supermarkety Billa kladou důraz na čerstvý sortiment, ve kterém se objevují hlavně lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné výrobky, maso a chlazené produkty. Potraviny vyrobené v Česku jsou rovněž součástí privátních značek řetězce Billa – řezník Vocílka, Naše bio, BILLA značka, BILLA Premium, BILLA Easy, Clever a Česká farma.


Další aktivity obchodů Billa


Společnost Billa klade velký důraz na ekologickou stránku svého podnikání. Zodpovědné chování vede k výběru dodavatelů tak, aby se zajistila perspektivnější budoucnost pro další generace. Obchodování s potravinami jako s rychloobrátkovým zbožím bude víc a víc v centru společenského a mediálního zájmu. Billa například konkrétně dbá na obaly, které se dají znovu použít, nebo jsou vyrobeny z materiálů, které se dají lehce recyklovat. Dále na výrobcích prodávaných v obchodech Billa najdete nejrůznější certifikace, které by ve finále měly přispět k trvale udržitelnému životu. Namátkou je například dobré sledovat na obalech ryb a rybích výrobků značku MSC, která označuje trvale udržitelný rybolov. Nebo na zboží hlavně drogistickém můžete najít značku HCS, která vám říká, že při vývoji a výrobě se produkt netestoval na zvířatech. A je toho opravdu víc, stačí zajít na stránku Billa.cz a seznámit se s dalšími informacemi. Namátkou a nakonec třeba informace, že Billa prodává 60 % vajec, jež nepocházejí z klecových chovů. Konec prodeje vajec z klecových chovů plánuje společnost na rok 2023.

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×