Švýcarské kávovary JURA do kanceláře i domácnosti

Dana F.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Mnoho lidí si bez šálku delikatesní kávy nedokáže představit den. Existuje mnoho způsobů přípravy toho jedinečného nápoje a je jen na nás, jaký si zvolíme. V tomto článku bychom vám chtěli představit značku JURA, která vyrábí švýcarské kávovary JURA, jenž patří mezi ty nejlepší na trhu. Pro domácnost jsou ideální modely JURA E8, JURA E6JURA A1 a do kanceláří JURA WE6, JURA WE8. Ale o nich podrobněji později.

Značka JURA patří k inovační špičce
JURA je švýcarská společnost, která se zabývá výrobou profesionálních i domácích kávovarů již od roku 1931. Jejich první výrobek byl vynikající přístroj na kávu Elektroapparate AG. V polovině osmdesátých let pak přišli na trh s novinkou – automatickými kávovary, čímž se stali v tomto oboru průkopníky. V roce 1977 spatřil světlo světa první espresso kávovar a o dva roky byl později vyvinut kávovar s digitálním ovládáním, kde se dal naprogramovat čas zapnutí pro ranní kávu. V roce 1994 pak začala éra automatických kávovarů a společnost JURA stále vylepšovala své technologie a přicházela s inovacemi. V roce 2003 byl vyroben miliontý výrobek značky JURA a vznikla limitovaná edice přístrojů. Zajímavostí je, že o tři roky později se stal ambasadorem této značky Roger Federer. Firma poté přišla s neuvěřitelnou novinkou – nejtenčím kávovarem na světě. A to není vše, v roce 2009 přišli s modelem Impressa X9 win, což byl první kávovar s barevným displejem a hlasovým výstupem, pracujícím pro Windows mobile. JURA se stále drží na technologické inovační špičce a může se pyšnit tím, že spolupracuje s nejlepšími světovými baristy. Ještě můžeme zmínit technologickou inovaci P.E.P.© - což je impulzní extrakční proces pro dokonalé espreso. Zajímavý je také inteligentní vodní systém  I.W.S.®. Společnost JURA byla za svou práci oceněna řadou prestižních ocenění.

Kávovary pro domácnost a do kanceláře
Jak jsme již zmiňovali na začátku našeho článku, pro domácnost jsou vhodné kávovary: JURA A1 – což je specialista na espresso, umí 3 druhy nápojů a zvládá technologii P.E.P.©. Kávovar JURA E6 je vyroben pro vysokou zátěž a umožňuje přípravu 7 druhů nápojů. Dále disponuje technologií P.E.P.©, TFT displejem a inteligentními filtry. Model JURA Impressa E8 má inovativní OneTouch ovládání, TFT barevný displej, funkci P.E.P.©, inteligentní filtry, vysokou výpusť na latté a získal ocenění Red Dot Design Award 2016.
Pro kancelářské využití je vhodný model JURA WE6, což je pro profesionální kávovar s robustní konstrukcí a pokročilým ovládáním. Je stavěn na vysokou zátěž, zvládne 8 druhů nápojů, má vysokou výpusť na latté a je vybaven technologií P.E.P.©. Pokročilejší model JURA WE8 dokáže připravit 12 druhů nápojů, má OneTouch technologii, P.E.P.©, vysokou výpusť na latté a propojení pomocí smart connectoru.Sdílejte článek s přáteli!

Komentáře

lucieed   19.4.2022 - 09:20

Kávovar Jura máme v práci, v kanclu. Doma ale máme Nivonu https://eshop.lazenskakava.cz/kavovar-do-firmy-nivona-nicr-520.html a s ní jsem daleko více spokojená :)


Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Švýcarské kávovary JURA do kanceláře i domácnosti, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: Švýcarské, kávovary, jura, kanceláře, domácnosti.

Kde najít informace×