Švýcarské kávovary JURA do kanceláře i domácnosti

Dana F.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Mnoho lidí si bez šálku delikatesní kávy nedokáže představit den. Existuje mnoho způsobů přípravy toho jedinečného nápoje...

Mnoho lidí si bez šálku delikatesní kávy nedokáže představit den. Existuje mnoho způsobů přípravy toho jedinečného nápoje a je jen na nás, jaký si zvolíme. V tomto článku bychom vám chtěli představit značku JURA, která vyrábí švýcarské kávovary JURA, jenž patří mezi ty nejlepší na trhu. Pro domácnost jsou ideální modely JURA E8, JURA E6JURA A1 a do kanceláří JURA WE6, JURA WE8. Ale o nich podrobněji později.

Značka JURA patří k inovační špičce
JURA je švýcarská společnost, která se zabývá výrobou profesionálních i domácích kávovarů již od roku 1931. Jejich první výrobek byl vynikající přístroj na kávu Elektroapparate AG. V polovině osmdesátých let pak přišli na trh s novinkou – automatickými kávovary, čímž se stali v tomto oboru průkopníky. V roce 1977 spatřil světlo světa první espresso kávovar a o dva roky byl později vyvinut kávovar s digitálním ovládáním, kde se dal naprogramovat čas zapnutí pro ranní kávu. V roce 1994 pak začala éra automatických kávovarů a společnost JURA stále vylepšovala své technologie a přicházela s inovacemi. V roce 2003 byl vyroben miliontý výrobek značky JURA a vznikla limitovaná edice přístrojů. Zajímavostí je, že o tři roky později se stal ambasadorem této značky Roger Federer. Firma poté přišla s neuvěřitelnou novinkou – nejtenčím kávovarem na světě. A to není vše, v roce 2009 přišli s modelem Impressa X9 win, což byl první kávovar s barevným displejem a hlasovým výstupem, pracujícím pro Windows mobile. JURA se stále drží na technologické inovační špičce a může se pyšnit tím, že spolupracuje s nejlepšími světovými baristy. Ještě můžeme zmínit technologickou inovaci P.E.P.© - což je impulzní extrakční proces pro dokonalé espreso. Zajímavý je také inteligentní vodní systém  I.W.S.®. Společnost JURA byla za svou práci oceněna řadou prestižních ocenění.

Kávovary pro domácnost a do kanceláře
Jak jsme již zmiňovali na začátku našeho článku, pro domácnost jsou vhodné kávovary: JURA A1 – což je specialista na espresso, umí 3 druhy nápojů a zvládá technologii P.E.P.©. Kávovar JURA E6 je vyroben pro vysokou zátěž a umožňuje přípravu 7 druhů nápojů. Dále disponuje technologií P.E.P.©, TFT displejem a inteligentními filtry. Model JURA Impressa E8 má inovativní OneTouch ovládání, TFT barevný displej, funkci P.E.P.©, inteligentní filtry, vysokou výpusť na latté a získal ocenění Red Dot Design Award 2016.
Pro kancelářské využití je vhodný model JURA WE6, což je pro profesionální kávovar s robustní konstrukcí a pokročilým ovládáním. Je stavěn na vysokou zátěž, zvládne 8 druhů nápojů, má vysokou výpusť na latté a je vybaven technologií P.E.P.©. Pokročilejší model JURA WE8 dokáže připravit 12 druhů nápojů, má OneTouch technologii, P.E.P.©, vysokou výpusť na latté a propojení pomocí smart connectoru.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Švýcarské kávovary JURA do kanceláře i domácnosti, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: Švýcarské, kávovary, jura, kanceláře, domácnosti.


×