Kaufland letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Kaufland v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Kaufland , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Kaufland

Přehledné informace přinášejí Kaufland letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Kaufland nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Kaufland nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Kaufland inzeruje ve svých letácích.


Akční letáky Kaufland


Jedním z nejoblíbenějších řetězců, který je dostupný v celé České republice, je Kaufland.  Společnost neustále vylepšuje poskytované služby ve snaze přiblížit svou nabídku co nejvíce poptávce svých zákazníků. S nimi komunikuje nejen na sociálních sítích a na svém webu, ale také prostřednictvím mobilní aplikace, kterou si zákazníci mohou stáhnout do mobilu. Pokud se zákazník zaregistruje, může také dostávat akční leták také e-mailem. Na webu funguje i vyhledávání na základě klíčových slov.


Akční leták Kaufland platí vždy týden od středy do úterý, na webu a v aplikaci si ho ale zákazníci mohou prohlédnout už den předem. Některé skupiny výrobků, hlavně spotřební zboží je v nabídce pouze od pondělí do neděle. Leták obsahuje 48 stran, a kromě akční nabídky, potravin, drogerie, sezónních výrobků, elektroniky, domácích potřeb, oblečení, textilu i dalších kategorií, v něm najdete tematické okruhy zboží, například surovin, nápojů a pokrmů určité národní kuchyně, suroviny na vánoční pečení, úklidové potřeby atd. Každý zákazník si může na webu zvolit svou oblíbenou prodejnu a následně se mu pak ukazuje akční nabídka právě této prodejny. Kaufland má i zvláštní nabídku bezlepkových a dalších dietních potravin.


Leták Kaufland obsahuje i speciální cenovou nabídku označenou jako SUPER KAUF! se slevami i více než 50 % proti standardním cenám a najdete v něm i upozornění na novinky v sortimentu Kaufland. Speciální ceny na vybrané produkty jsou také pod označením XXL prodloužený víkend a platí od pátku do neděle. V letáku jsou také informace o prodejní době vybrané prodejny či prodejen.


Aktuálně platnou akční nabídku ale mohou zákazníci jednoduše vyhledávat i bez letáku, a to na webu. Stačí si kliknout na ikonku označenou „% Nabídka“ na domovské stránce webu a pak si už jen vybrat příslušnou kategorii zboží.


Historie řetězce Kaufland     


Počátky společnosti Kaufland se začaly psát už v roce 1930, kdy do firmy Lidl & Co. vstoupil nový společník Josef Schwarz a pod novým názvem Lidl & Schwarz KG rozšířil původní sortiment jižního ovoce do plnohodnotného velkoobchodu s potravinami. Rozvoj firmy po 2. světové válce vyústil až v otevření první prodejny o velikosti 1 200 m2 pod názvem „Handelshof“ v Backnangu v roce 1968. První obchod s názvem Kaufland firma založila v roce 1984 v Neckarsulmu. Tato velkoplošná samoobslužná prodejna měla plochu 15 000 m2.


Síť se rychle rozrůstala nejen v Německu, ale i do dalších zemí. Na český trh vstoupil Kaufland v roce 1998, kdy zde byla otevřena první prodejna v Kladně. Na slovenském trhu se Kaufland představil o 2 roky později. Následovaly další prodejny v České republice, ale také v Polsku, Chorvatsku a Bulharsku. V roce 2011 bylo Evropě už 1 000 prodejen Kaufland a z toho 100 u nás v České republice. 


Rozvoj řetězce pokračuje i nadále, přičemž Kaufland buduje tzv. prodejny nové generace. Během této přeměny je kladen velký důraz nejen na moderní a přehledné interiéry, ale také řadu inovací, moderních technologií, trvalou udržitelnost a šetrný přístup při výstavbě nových objektů. V nových prodejnách se například používá dešťová voda a šetří se tak voda pitná. K vytápění nových prodejen Kaufland používá odpadní teplo z chladicích boxů a ekologičtější je také úsporné osvětlení, čímž snižuje celkovou energetickou náročnost budov až o 30 %. Na parkovištích před prodejnami jsou instalovány také nabíjecí stanice pro elektromobily. Kaufland také prosazuje vratné obaly a omezuje plasty. Do konce roku 2021 se Kaufland rovněž zavázal k odstranění mikroplastů ze všech výrobků vlastních značek.


Moje první volba


Aktuální komunikační kampaň Kaufland staví na zákaznících a jejich preferencích. Provází ji slogan „Moje první volba“. Propaguje mimo jiné i privátní značky Kaufland, kterých je celá řada. Produkty s označením „K-Jarmark“ označují poctivé výrobky prověřených českých výrobců, které odpovídají těm nejlepším tradicím českých, moravských i slezských chutí.
„K-Classic“ je značka, která už 10 let označuje chutné a kvalitní výrobky za velmi nízké ceny. Oproti tomu „K-Favourites“ představuje potraviny, které přinášejí neobyčejné chuťové zážitky za skvělé ceny nejen pro lidi, ale také pro jejich zvířecí miláčky.


Produkty „K-Bio“ jsou důkazem, že potraviny v bio kvalitě bez umělých přísad nemusí být předražené. Důraz na kvalitu a ruční práci poctivých řezníků zase přináší značka „K-Mistři od fochu z Modletic!“ V Modleticích nedaleko Prahy má totiž Kaufland svůj vlastní masozávod se špičkovými technologiemi. Na úplně jinou cílovou skupinu zase míří značka „K-take it veggie“, označující výrobky nejen pro vegetariány a vegany. V dnešním rychlém životním tempu řada zákazníků ocení také lahodná hlavní jídla, snídaně, svačiny, kávy a další nápoje vhodné na cesty, které nesou označení „K-to go“ a jsou v praktickém obalu, u jídel i s příborem. „K-free“ jsou značkou pro potravin, které něco neobsahují, protože daná přísada může některým lidem způsobit zdravotní problémy. Jedná se hlavně o bezlepkové nebo nízkolaktózové potraviny za výhodné ceny. Kaufland má i vlastní značku energetického nápoje „Crazy Wolf“ a svoje kolekce piv „Bruncvík“ a vín „Cultura Vini“. Vybrané lahůdky pro náročné strávníky se skrývají pod značkou „EXQUISIT“.


Privátní značky ale Kaufland nemá jen u potravin a nápojů. Vlastní kosmetická řada nese označení „bevola“. Také oblečení má Kaufland vlastní: pro nejmenší značku „Kuniboo“, dětská móda jeHip & Hopps“, dámy mají své kolekce značky „Oyanda“ a mužům je určena značka „Townland“. Sportovní oblečení i doplňky zákazníci najdou pod značkou „Newcential“. K péči o zahradu slouží výrobky značky „Countryside“, vybraný bytový design nese značku „Liv&Bo“ a Kaufland myslí i na kutily díky značce „MyProject“. Praktické, kvalitní, a přitom cenově dostupné kuchyňské doplňky nesou značku „Spice&Soul“, designové spotřebiče jsou „SWITCH ON. Ale ani tím nabídka nekončí. Privátní značka pro hračky se jmenuje „Kidland“ a zboží pro školu, kancelář a volný čas nese jméno „Talentus“. U všech svých privátních značek Kaufland ručí za prvotřídní kvalitu a ceny, které zákazníci pochválí.

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×