Teta Drogerie letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Teta Drogerie v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Teta Drogerie , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Teta Drogerie

Přehledné informace přinášejí Teta Drogerie letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Drogerie a kosmetika . Oblíbená sít prodejen Teta Drogerie nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Teta Drogerie nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Teta Drogerie inzeruje ve svých letácích.


Teta drogerie leták


Drogerie Teta svým zákazníkům nabízí dvakrát do měsíce leták plný výhodných slev na nákupy. Teta drogerie leták obsahuje položky, jakou jsou čistící prostředky do domácnosti, hygienické potřeby nebo třeba kvalitní kosmetika. Drogerie Teta leták platí tedy dva týdny, abyste měli dostatek času využít využít jej a pořádně ho prozkoumat, což je velice praktická věc. Akční letáky ostatních obchodníků se každý týden mění, a vy tak můžete mít problém se v nich orientovat. Přímo v prodejně, nebo nedejbože u pokladny vám dojde, že vámi vybrané zboží nebylo v aktuálním letáku, ale minulý týden. Platíte tedy zbytečně plnou cenu, což rozhodně nepotěší. Leták drogerie Teta umí ušetřit až stovky korun. Díky takové věci, jako je drogerie Teta leták, proto nakupujete výhodně. Dalším bonusem pak je, že zboží můžete vybírat v klidu doma a že vše máte přehledně na jednom papíře. Akční leták Teta drogerie můžete prohlížet i v elektronické podobě ve formátu PDF každých čtrnáct dní i zde na Jídlo.cz.


O společnosti Teta drogerie


Firma Teta drogerie začíná v roce 1992 v malém bytě 2+1 v Praze. Drogerie Teta založilo šest vysokoškoláků ze Žamberka proto, aby si vydělali na provoz svojí rockové kapely. Ano, i takovou motivaci k založení můžete mít v současnosti největší český maloobchodník s drogerií. Po prvotních peripetiích s nespolehlivými obchodními partnery na konci 90. let finanční krize, což je pro drogerie Teta paradoxně příležitost. Po přebrání některých konkurenčních obchodů v 2000 existuje po celé České republice 250 prodejen.


Mezi lety 2002–2003 přichází Teta drogerie s věrnostním systémem Teta klub, protože si vedení firmy uvědomilo, že bez stálých a věrných zákazníků bude boj s těžkotonážními nadnárodními řetězci velice obtížný, ne-li marný. Teta drogerie v letech 2005, 2006 a 2007 zvítězila v soutěži obchodník roku. Rok 2008 patřil úspěšné expanzi na Slovensko, kde v současné době provozuje na 200 prodejen. V roce 2016 se obchody Teta drogerie dostávají na úctyhodné číslo 500 v počtu prodejen na území republiky.


Teta drogerie – věrnostní karta Teta klub


Tento propracovaný systém věrnosti, vděčnosti a slev, který se jmenuje Teta klub, využívají statisíce zákaznic a zákazníků pro celé České republice a na Slovensku. Využívat samozřejmě můžete i Teta drogerie leták, který v kombinaci s kartou Teta klub činí nakupování ještě radostnější. Pakliže se registrujete do Teta klubu můžete dosáhnout na slevy až 50 %. Pročítat si můžete časopis Teta magazín, který vám bude zdarma chodit do domovní schránky. A můžete také začít sbírat body, když za každých 40 Kč nákupu dostanete 1 bod.


Pokud odemknete svoje bodové konto, můžete začít měnit nasbírané body za nákupy za věrnostní kupony, kterými můžete snižovat už tak docela nízké ceny nabízeného sortimentu. Návod, jak odemknout bodové konto, najdete přímo stránkách Teta drogerie. V zásadě se tak děje dvěma způsoby – přes jejich webovou stránku a přes odeslání SMS z vašeho mobilního telefonu.
Poté získáte slevu 10 % na celý nákup za vaše body. Možnost směnit výbornou kávu, kterou si můžete zpříjemnit nákup přímo prodejně, za 4 nasbírané body. Nebo karta Teta drogerie umožňuje přihlášení se do programu Brouček, který je určený pro vaše malé děti.


Teta drogerie – věrnostní statusy


Protože síť prodejen s drogistickým zbožím Teta drogerie si váží svých věrných zákazníků, což vždycky stále neochvějně v pozadí jejich úspěchu, nabízí vedle řady dalších výhod ještě věrnostní statusy. Uvozeno je heslem „čím víc nakupuji, tím víc šetřím“. Teta drogerie rozlišuje u svých věrnostních statusů tři úrovně, které dělí podle barev – zlatá, stříbrná a základní. Tyto statusy se počítají podle množství nasbíraných bodů za poslední rok a odměnou je věrnostní kupon, jímž získáváte 10% slevu na celý nákup. Na kupon máte nárok, pokud jste v případě zlatého věrnostního statusu nasbírali 50 bodů, v případě stříbrného 65 bodů a u základního je to 70 bodů. Kupon na 10% slevu vždycky platí tam, kde ho výměnou za body získáte. To znamená, že kupon směněný na e-shopu je využitelný pouze na e-shopu Teta drogerie.


E-shop Teta drogerie


Vedle věcí, jako je leták Teta drogerie, můžete využívat i e-shop, na kterém najdete obdobný sortiment jako v kamenných prodejnách. Ovšem proto, že Teta drogerie není limitována prodejní plochou, na internetu nabízí širší sortiment. Těšit se můžete na stejně výhodné ceny jako v normálních prodejnách. Leták drogerie Teta téměř kopíruje nabídku skoro 3 500 výrobků, které najdete na e-shopu v akci. Teta karta i věrnostní programy samozřejmě v e-shopu fungují, stejně tak můžete měnit nasbírané body za věrnostní kupon.
S nákupem nad 1 150 korun přichází další výhoda – doprava zdarma. Zboží si také můžete vyzvednout přímo na prodejně.

Aktuální letáky podobných obchodů×