Rossmann letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Rossmann v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Rossmann , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Rossmann

Přehledné informace přinášejí Rossmann letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Drogerie a kosmetika . Oblíbená sít prodejen Rossmann nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Rossmann nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Rossmann inzeruje ve svých letácích.


Akční letáky Rossmann s výhodnými nabídkami


Přinášíme vám žhavý akční leták na nadcházející období. O slevách se u nás můžete dozvědět se značným předstihem. Společnost Rossmann vydává akční letáky, které vždy obsahují určitý konkrétní druh zboží, to mohou být například krémy, pleťové masky, šampony, kondicionéry, make-upy, řasenky, toaletní vody a mnoho dalších.


Pravidelný akční leták Rossmann vychází minimálně jednou měsíčně. Platí většinou po dobu jednoho týdne a to vždy od pondělí do pátku. Sledujte naše stránky a žádný akční leták Rossmann vám už nemá šanci utéct mezi prsty.


Historie a nabídka firmy Rossmann


Společnost ROSSMANN je jedním z největších řetězců, které je možné označit za kombinaci drogerie a parfumerie. Na českém trhu působí od roku 1994. Tenkrát Rossmann slavnostně otevřel první pobočku v Českých Budějovicích. Časem následovaly další pobočky na území celé České republiky. V současné době Rossmann provozuje v Čechách zhruba 121 poboček v různých městech.


Zakladatelem sítí prodejen v České republice je Dirk Rossmann Gmbh. To je poměrně velká firma, která vlastní síť drogistických obchodů v Německu. Tam je to pravděpodobně nejznámější značka v tomto oboru. Rossmann patří dnes se svými více než 1600 prodejnami a 18000 zaměstnanci k nejúspěšnějším drogistickým obchodům na celé planetě. Kromě Německa a České republiky má ještě pobočky v Maďarsku, Polsku, Turecku, Černé Hoře, Kosovu a Albánii.


Obchodním cílem společnosti je rychlé a úspěšné rozšíření poboček nejen v Německu ale zejména v sousedních zemích. Prodejny Rossmann mají většinou prodejní plochu nad 570 metrů2. Větší obchody se zatím testují například v Berlíně a Lipsku, kde mají prodejny Rossmann plochu větší než 1300 čtverečních metrů.
Od roku 1999 je Rossmann také internetovým prodejcem. Zboží si tak lehce můžete objednat přímo z e-shopu a nemusíte nikam chodit.


Rossmann je významná světová firma, která je v obchodním svazku s hongkongskou A.S.Watson Group. Historie A.S. Watson (ASW) se datuje od roku 1828. ASW je mezinárodní obchodní a výrobní společnost, která vyrábí nejen drogistické zboží. Aktivně navíc působí v několika desítkách zemí v Asii a Evropě. Celkem tento konglomerát přestavuje síť přes 7 800 prodejen s více než 90 000 zaměstnanci. Celý byznys navíc zaštiťuje firma Hutchison Whampoa Limited se sídlem přímo v Honkongu. To je obří velkoobchod, který působí v různých odvětvích jako je rejdařství, reality, energie a maloobchod. V České republice u Rossmanna pracuje přibližně 676 zaměstnanců, z toho 500 na prodejnách a zbytek jsou "kancelářské krysy". Od roku 2000 má Rossmann i oficiální českou centrálu. Tu naleznete kousek nod dálnice D1 v Jažlovicích, což je hned u Prahy, nedaleko Říčan. Tam byl postaven moderní centrální sklad, z něhož se vlastní autodopravou jednoduše zásobují všechny pobočky v Čechách i na Moravě.


Řetězec Rossmann nabízí velkou šíři sortimentu z oblasti drogerie a parfumerie. Mezi hlavní nabídku patří především dámská kosmetika, dekorativní nebo vlasová kosmetika, kosmetika pro děti a parfémy. Další velmi důležitou položkou je nabídka ústní hygieny, tělové kosmetiky pro ženy i muže, dámské hygieny a deodorantů. Vybrat si můžete také z nabídky pracích a čistících prostředků, potravy pro zvířata, produktů zdravé výživy a spousty dalšího zboží. Rossmann také pomůže uchovat vaše rodinné či jiné fotografie. Díky službě FotoShop, si zákazníci mohou nechat lehce vyvolat fotografie za výhodné ceny. To vše zvládnete přímo z domova a pak si hotové fotky jen vyzvednete na libovolné pobočce Rossmann.


Velkou část sortimentu tvoří přímo vlastní značka Rossmann. To jsou výrobky, které se hlavně vyznačují vysokou kvalitou a také poměrně příznivou cenou pro zákazníka. Jedná se o kvalitní zboží, které dostalo v minulosti řadu významných ocenění a certifikátů o vysoké kvalitě. Pro zákazníky totiž Rossmann nabízí vždy jen to nejlepší. Všechno zboží je navíc stejně kvalitní jako nabídka Rossmann drogerie přímo v Německu. Nejspíše proto je Rossmann tak populární i u českých zákazníků.


Pobočky firmy Rossmann najdete na frekventovaných místech, jako jsou nákupní zóny a centra měst. Rossmann je tak vždy velmi blízko všem zákazníkům. Zároveň neustále rozšiřuje a mění nabídku zboží na základě nálad zákazníků. Cílem filosofie firmy Rossmann ke, aby všichni našli vždy přesně to, co zrovna chtějí. Akční leták Rossmann vychází každý měsíc. Zákazníci v něm najdou drogerii, kosmetiku a jiné zboží ve slevě nebo v akci.


Nenechte si utéct akční slevy


Rossmann nabízí v letáku jen to nejkvalitnější zboží včetně posledních hitů a novinek z oblasti kosmetiky. Nakupovat díky letáku můžete za ty nejlepší na trhu. Díky e-shopu přitom můžete zboží od Rossmann získat téměř odkudkoliv a nemusíte mít žádnou pobočku poblíž vašeho bydliště. Pokud ale už dorazíte na pobočku, tak se můžete spolehnout, že se vás ujme ochotný a přátelský personál, který je vždy připraven poradit a pomoci.


Chcete vždy najít všechny slevové nabídky a akční letáky Rossmann drogerie a parfumerie pohromadě? Sledujte pravidelně naše stránky objevíte všechny výhodné slevy a akční ceny v tomto oblíbeném obchodu s vůněmi. Všechny letáky u nás jsou přehledně na jednom místě. Každému jsou k dispozici okamžitě a přehledně. Žádná výhodná nabídka tak nemá šanci uniknout vaší pozornosti! Díky tomu můžete nakupovat kvalitní drogistické zboží za ceny, které jsou velmi výhodné. Neváhejte a prohlédněte si aktuální leták Rossmann drogerie už teď!

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×