Penny letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Penny v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Penny , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Penny

Přehledné informace přinášejí Penny letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Penny nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Penny nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Penny inzeruje ve svých letácích.


Nakupujte hezky česky v Penny Market


Jedním z nejpolárnějších diskontních řetězců v České republice je Penny Market. Ten sází na co největší množství výrobků české provenience a propracovaný systém vlastních privátních značek. Ve své strategii podpory regionálních dodavatelů se nespoléhá jen velké celostátní české potravinářské kolosy, ale Penny dává šanci i skutečně malým lokálním firmám. Velmi aktivně také komunikuje se zákazníky jak prostřednictvím médií a sociálních sítí, tak i v místě prodeje a díky akčním letákům.


Akční letáky Penny Market jsou k dispozici i přímo v prodejnách a v online variantě také na webu společnosti www.penny.cz. Nový leták je tam vždy už několik dní předem. Všechny informace o akčních nabídkách jsou k dispozici také v aplikaci Penny, kterou si zákazníci mohou stáhnout do svých mobilů. V aplikaci je i Penny karta, takže plastovou kartičku v peněžence už pak klienti nosit nemusí.


Leták Penny je vydáván vždy ve čtvrtek a platí jeden týden, tedy do následující středy. Leták má 28 stran a zákazníci v něm najdou potravinářské i nepotravinářské výrobky za skvělé ceny, včetně časově omezených nabídek a sezónního zboží. Akční leták Penny také upozorňuje zvlášť výhodné nákupy XXL balení potravin, krmiva pro psy a kočky i drogistických výrobků. V letáku jsou také informace o soutěžích jednotlivých značek, akcí na zpětné vrácení peněz apod. Část letáku je věnována také tematické nabídce dle aktuální sezóny. Super nabídky jsou označeny jako „Výprodej“.


Potraviny i další zboží za ještě výhodnější ceny lze nakoupit v sobotu a neděli a zákazníci vybrané položky najdou v letáku na stránce „Super víkend“. A na dalších stránkách jsou slevy platné od pondělí do středy. Vlastní samostatnou akcí jsou produkty prodávané za speciální ceny jen ve středu, které jsou označeny jako „Super středa. Akční letáky Penny Market doplňují i tematické katalogy s akční nabídkou určité kategorie zboží. Platí obvykle 2 týdny a nejčastěji mají 8 nebo 12 stran.


Penny Market sází na věrnost


Penny Market oceňuje své věrné zákazníky, pro které je určena „Penny karta“ s řadou výhod. Získávají kupóny na oblíbené produkty, platí pro ně zvláštní ceny, včetně časopisu „S Penny u stolu“ jen za 5 Kč, mohou soutěžit o skvělé výhry, včetně nakupování zdarma a získat další výhody, včetně slev na vybrané zájezdy z nabídky „Penny dovolené“. Kartu si lze jednoduše založit přímo v prodejně Penny Market a svůj profil pak spravovat online.


O obchodech Penny Market


Česká firma Penny Market s.r.o. je dceřinou společností REWE Group. Tento mezinárodní obchodní řetězec byl založen sedmnácti partnery v Kolíně nad Rýnem už v roce 1927. Spolupráce, solidarita a společné hodnoty daly vzniknout silné nadnárodní skupině, která působí ve dvaceti evropských zemích, kde provozuje 15 000 prodejen a zaměstnává 330 000 osob. Vlastní značku Penny znají zákazníci nejen v České republice, ale také v Itálii, Maďarsku, Německu, Rakousku a Rumunsku.


V České republice jsou obchody s typickým červeným logem už od roku 1997 a jejich počet rychle rostl až na aktuálních 389 prodejen po celé zemi. Počet zaměstnanců překročil 5,5 tisíce. Sortiment zahrnuje kolem 2 tisíc položek zejména potravinářského zboží. Každý týden stálou paletu výrobků doplňují akční produkty, které jsou nejen z kategorie potravin a drogerie, ale také spotřebního zboží.


Společnost dbá také o trvalou udržitelnost a ekologičnost svých aktivit. Ke snižování ekologické náročnosti zásobování přispívá také spolupráce s lokálními dodavateli. Čím kratší vzdálenost musí potraviny urazit, tím levnější, efektivnější a také k přírodě šetrnější zásobování obchodů je, ať už jde o ovoce a zeleninu, maso, uzeniny, mléčné výrobky nebo pečivo. Ale české dodavatele firma hledá i pro spotřební zboží. Penny Market přijímá společenskou odpovědnost také v jiných oblastech, včetně péče o zaměstnance.


Firma výrazně omezila také jednorázové plasty. Proto už neprodává igelitové tašky, ale místo nic nabízí tašky pro opakované použití z papíru, textilu či polyesteru. Nabízí také „ovosáček“ místo jednorázových mikroténových sáčků používaných pro nákup ovoce a zeleniny.


Nakupujte hezky česky


Čeští zákazníci preferují domácí potraviny i další výrobky. Penny Market deklaruje, že „7 z 10 nabízených výrobků je českých“. Mottem komunikace je „Nakupujte hezky česky“. K propagaci české produkce přispívá i řada vlastních privátních značek, například „Karlova koruna“ pro typicky české pokrmy a suroviny pro jejich přípravu, tuzemské ovoce a zeleninu najdete pod označením „Od českých farmářů“, uzeniny jsou označeny jako „Řezníkův talíř“ a české maso nese značku „Dobré maso“. Výhradně české mléko je zpracováno v mléčné výrobky „Boni. V nabídce je tak vlastní české pivo značky „Staročech“. Privátní značky Penny se často umisťují na předních místech různých anket a hodnocení, například Volby spotřebitele. Penny Market také pravidelně nabízí vína předních českých a moravských nezávislých vinařů.


Skvělé ceny ale nabízejí i další privátní značky: „Selection“ pro mlsné jazýčky, „Na gril, Kouzelný čaj“, „Tanja“ (nealko nápoje), Naturalia (prémiové ořechy a ořechové směsi), italské speciality „San Fabio“, „Crip Crop“ (müsli), „Purissima“ (džusy a džemy), „Královská palírna“ (destiláty), „Louisa“ (pro kočky) a „Bodie“ (pro psy). Kvalitu za rozumnou cenu přináší výrobky s logem Penny.


Speciálním dietním potřebám lidí vychází vstříc i Penny Market. Ve svém sortimentu má jak bezlepkové potraviny (např. sušenky, lupínky, chléb, mouku i směsi pro vlastní pečení), tak i bezlaktózové produkty (např. jogurty, tvarohy, smetanu atd.). Stále populárnější i BIO potraviny (vína, sýry, jogurty, cukrovinky, pečivo, čaje, nebo příkrmy). Veškeré informace k sortimentu i prodejnám jsou vždy na www.penny.cz a na sociálních sítích.

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×