Vybrat dárek pro muže na Valentýna je snadné

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Svátek sv. Valentýna je krásnou příležitostí, jak se na chvíli zastavit a užít si romantický den s tím, kdo je našemu srdci nejblíže. Pro ženy se dárky vybírají snadně, ale jak vybrat dárek pro muže na Valentýna? Pomůže několik praktických tipů.

Oslavy sv. Valentýna

Svatý Valentýn, který zemřel mučednickou smrtí za to, že tajně oddával snoubence, byl tím, který se zasloužil o vznik svátku všech zamilovaných. Svátek se začal slavit v Americe a v Anglii, později se tento romantický zvyk rozšířil i do dalších zemí. Je hezké, že si můžeme jeden den v roce připomenout, jak je pro nás náš partner důležitý a je škoda, že si to nepřipomínáme častěji. Proto nepromeškejte příležitost a 14. února oslavte den lásky. Ten, kdo je vašemu srdci nejdražší, si zaslouží nejen vaši pozornost, ale i malý dárek. Co vybrat pro muže na Valentýna?

Vyberte dárek pro muže k valentýnu na CHCI.CZ

Sladké překvapení


Pokud je váš drahý vyznavačem sladkých požitků, máte vyhráno. Dárek snadno pořídíte v cukrárně. Mnohem romantičtější však je, upéct jej vlastními silami a tematicky nazdobit. Třeba významnými daty z vašeho vztahu. Datum seznámení, datum prvního polibku, datum svatby.


Láhev dobrého vína


Kvalitní víno je dárkem, ze kterého budete mít radost oba. Třeba když si jej společně otevřete ve vaně plné pěny nebo jen zachumlaní do deky u oblíbeného filmu.

Degustační menu


Vyzkoušet něco nového a ochutnat netradiční kombinace. Svátek svatého Valentýna je ideální příležitostí k tomu, vyrazit do příjemné restaurace a nechat se oslnit kuchařským uměním.

Pobyt ve vířivce


Mít chvíli nerušené relaxace, odpočinout si a hezky si promasírovat tělo proudy vody. Darujte společný zážitek, pobyt ve vířivce můžete zakončit večeří ve dvou.

Vyberte dárek pro muže k valentýnu na CHCI.CZ

Romantický víkend


V únoru už pomalu vyhlížíme první jarní dny, proto je svátek sv. Valentýna možností, jak předat poukaz na společný víkend v lázeňském komplexu nebo na horách.

Parfém


Nejen ženy se rády zahalí do přitažlivé vůně. Parfém můžete vybrat i pro muže. Jeho oblíbenou značku nebo pánské provedení vašeho parfému. Řekněte světu, že patříte k sobě.

Lístky na koncert


Oblíbená kapela vaší lásky bude mít brzy vystoupení? Zkontrolujte místo konání a překvapte jej lístky na koncert.

Přívěsek na klíče


I malá pozornost může udělat radost. Přívěsek na klíče si dnes můžete nechat udělat na zakázku. Co třeba štítek s vašimi jmény a datem první schůzky?

Vyberte dárek pro muže k valentýnu na CHCI.CZ

Hrneček s potiskem


Milé překvapení, které můžete nechat ozdobit podle fantazie. Společné fotografie, citát, který je vám blízký, názvy společně navštívených míst nebo vaše budoucí plány. To vše má na valentýnském hrnečku místo.

Stejné pyžamo


To, že patříte k sobě, můžete ukázat i společným oblečením. Tematická trička, stejné čepice nebo pyžamo s podobným motivem.

Oblíbená hudební nahrávka


Co třeba zakoupit nejnovější album oblíbené kapely? Nebo můžete jít ještě dále, věnovat přípravě dárku čas a vytvořit hezký hudební mix, třeba do auta na společné cesty.

Lístky do kina nebo divadla


Chystá se premiéra filmu, o kterém váš partner mluvil? Bude v divadle představení, u kterého se bude bavit? Rychle rezervujte lístky.

Náramkové hodinky


I muži mají rádi šperky. Svatý Valentýn je ideální příležitostí, jak darovat luxusní dárek.

Dárek pro muže na Valentýna nemusíte jen koupit, můžete jej i z lásky vyrobit. Je to den oslavy vašeho vztahu, milá pozornost řekne za vás to, pro co jen těžko hledáte slova.

Vyberte dárek pro muže k valentýnu na CHCI.CZ


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Vybrat dárek pro muže na Valentýna je snadné, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Vybrat dárek pro muže na Valentýna je snadné.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: vybrat, dárek, pro, muže, valentýna, snadné.

Kde najít informace×