Tipy jak na vánoční dárky

Tomáš Rohlena

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Začíná vánoční čas, nejhezčí období v roce. Obchody po celém světě jsou vyzdobeny, lákají lidi na rozsvícené výlohy a nejlepší nabídky. I vy si už pomalu lámete hlavu nad tím co koupit rodině a blízkým a pak jak to zabalit? Zkuste se inspirovat originálním balením dárku nebo zajímavými dárkovými koši, které vaše rodina ocení.

1) DIY


Buďte originální a zkuste si něco vytvořit samé. Přidejte něco z přírody, pár větviček nebo šišku ze stromu. Zapojte fantazií a něco na dárkový papír nakreslete, přilepte obrázky nebo napište milý vzkaz. Nezapomeňte také na jmenovku.

2) Dárkový koš a ne ledajaký


Zkuste něco nového a neobvyklého, zaměňte koš za krabici, změní se tím celý dizajn a vaši blízcí to určitě ocení. Vyhrajte se s výběrem věcí a kombinujte. Nemusíte se ani držet jednoho témata smíchejte potraviny s kuchyňským vybavením nebo kosmetikou a na závěr přihoďte dárkovou kartu.


3) Dárkové koše ještě trochu jinak


Chcete koupit jako dárek misku, hrnec nebo fritézu? Tak se toho chyťte, kupte pár vařeček, nějaké potraviny, hrnky nebo kuchařskou knihu. Misku nebo spotřebič vyplňte kuchyňskou utěrkou a na ní to hezky naskládejte.

4) Tenhle dárek je dokonalý pro ženy, vždyť které žena, nemá ráda relaxaci a wellness?


Tady máte na výběr z velké škály relaxačních přípravku, tělových krému, olejů a mýdel. Zlaďte to do jedné barvy a přidejte dárkovou kartu na masáž nebo láhev dobrého vína. Skvělým doplňkem je taky vonná svíčka.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Tipy jak na vánoční dárky, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Tipy jak na vánoční dárky.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: tipy, jak, vánoční, dárky.

Kde najít informace×