Vykouzlete si domácí útulnou a světelnou atmosféru…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Správně zvolená teplota světla a osvětlení dokáží změnit váš interiér k nepoznání. Je vědecky dokázáno, že krásné prostředí podporuje chuť k jídlu. Nechte se inspirovat našimi tipy na aktuální trendy domácích svítidel.

Kov

Tento materiál dodá vašemu interiéru punc luxusu a výborně se hodí jak do jídelny tak kuchyně. Aktuálně jsou velmi oblíbené jsou svítidla s kovovou povrchovou úpravou, a to ve zlaté, mosazné i měděné barvě. Světla v tomto provedení dodají vašemu interiéru skutečný wow efekt. Ideální je tyto materiály použít k vintage či art deco interiéru. S kovovým svítidlem nikdy nešlápnete vedle.

Industriální styl

S obrovskými industriální lustry z nádraží či holými žárovkami bude váš jídelní kout zářit modernou. Za poměrně dobrou cenu například v bazaru nakoupíte obrovské designové žárovky, které vypadají jako staré edisonky, nicméně obvykle se jedná o úsporná LED osvětlení. Můžete si vyhrát s její instalací, vytvořte si například tzv. pavouka z žárovek či pověste jako dominantu jídelny jednu industriální lampu.


Na velikosti záleží

Již dlouhodobě se můžete v magazínech interiérového designu setkávat s velkými lustry, které se stávají nejvýraznějším prvkem místnosti. Dejte si pozor na to, aby je nepřebil ještě jiný prvek. Výrazná věc má být pouze jedna. Lustr ideálně doplňte minimalistickými lampami v art deco stylu.

Přírodní materiály

Papír, ratan a podobně se vrací na výsluní. Celý svět se vrací zpět ke kořenům a v oblasti designu jsou stále více v oblibě přírodní materiály. Tvary svítidel volte nejlépe základní geometrické, díky tomu se nemusíte bát jemné struktury. Zásadní je zvolit vhodný materiál a barvu tak, aby se světlo hodilo do interiéru.

Zmrzlinové sendviče

Zmrzlinové sendviče


Téměř všechno, co kupujete v obchodech, lze udělat i doma, ať už to jsou sušenky Oreo, krekry, nanuky nebo marshmallows.


Krůtí prsa

Krůtí prsa


Drůbeží maso je obecně vyzdvihováno kvůli nízkému obsahu tuku


Domácí houskový knedlík se sušeným droždím

Domácí houskový knedlík se sušeným droždím


Domácí houskový knedlík se sušeným droždím je jednoduchý.


Polévka z hovězí oháňky

Polévka z hovězí oháňky


Tato polévka z hovězí oháňky je starý recept, který dříve dělaly babičky po celé republice.


Guláš z vepřové krkovice

Guláš z vepřové krkovice


I vepřové maso se hodí pro přípravu guláše.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Vykouzlete si domácí útulnou a světelnou atmosféru…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: vykouzlete, domácí, útulnou, světelnou, atmosféru….

Kde najít informace×