Připravte si vařečky: Masterchef Česko se vrací na obrazovky…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Také v roce 2021 se budete moci inspirovat od těch nejlepších kuchařů Česka v 5. Řadě napínavé kuchařské soutěži Masterchef Česko. Letos se Televize Nova rozhodla, že divákům nejpopulárnější kulinární show připraví speciální podívanou.

O soutěži

Poprvé jste se s touto úspěšnou televizní kulinářskou show mohli setkat už v roce 2012. Tehdy však šlo o česko-slovenskou verzi, která se vysílala na TV Markíza a TV Nova. První čistě česká show se odehrála v roce 2015, další pak hned rok poté. V roce 2018 pak bylo oznámeno, ze se u diváků velmi úspěšná show vrátí na televizní obrazovky také v roce 2019 a to s třetí řadou. Minulý rok jste mohli být svědky velmi napínavého klání čtvrté řady pořadu a letos se pátá řada vrací na obrazovky už 24. února 2021.

Co nás letos čeká

Letos se Masterchef Česko trochu promění a vy se můžete těšit na napínavé souboje těch nejlepších kuchařů v soutěži. Každou středu od 21:30 se proti sobě postaví úspěšní soutěžící z minulých dvou řad a znovu se utkají o vítězství v této legendární kuchařské soutěži. Znovu se můžete těšit na porotce ve složení Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt, kteří budou nekompromisně hodnotit každého soutěžícího. Jako první soutěžící se proti sobě postaví Jan Vorel a Pavel Berky. Oba dva skončili před branami finále v minulém ročníku soutěže.

Co se oproti minulým řadám nezměnilo, je náročnost celé soutěže. Všichni kuchaři budou opět testováni ve všech možných směrech a budou se snažit na porotu co nejvíce zapůsobit svým kulinářským uměním. Vzhledem k tomu, že bude konkurence mezi soutěžícími opravdu vysoká, v soutěži budou rozhodovat i malé detaily. Díky tomu bude soutěž mnohem napínavější.


Televize Nova již dokonce potvrdila na koho se v letošní řadě můžete těšit. V soutěži se mezi sebou utkají například Roman Staša a Kristína Nemčková, kteří spolu změří své síly. Další potvrzenou dvojicí je také Jan Vorel, jenž v roce 2019 vybojoval skvělé druhé místo, a Pavel Berky, který minulý rok skončil na třetím místě.

Zdroj fotografie: https://www.idnes.cz/hobby/domov/masterchef-cesko-souboj-nejlepsich-puncochar-nemckova-stasa.A210314_215442_hobby-domov_mce

Sushi sendvič onigirazu

Sushi sendvič onigirazu


Rychlá a vydatná svačinka, kterou si berou děti do školy.


Tiramisu

Tiramisu


Tradiční italský dezert, který všichni milujou.


Pstruh s bylinkami a česnekem

Pstruh s bylinkami a česnekem


Lehké a zdravé jídlo. Pstruh na český talíř prostě patří.


Jarní zeleninové tagliatelle s citronem a pažitkou

Jarní zeleninové tagliatelle s citronem a pažitkou


Rychlí oběd pro milovníky italské kuchyně


Krémová zapečená mrkev

Krémová zapečená mrkev


Další skvělý způsob jak si doma přpravit mrkev.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Připravte si vařečky: Masterchef Česko se vrací na obrazovky…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: připravte, vařečky:, masterchef, Česko, vrací, obrazovky….

Kde najít informace×