Útulné bydlení s motivem koček

Dana F.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Jak na změnu?
Zařídit si byt nebo dům podle svých představ je pro někoho hračka, pro jiného noční můra. Inspirace v dnešní době nalezneme mnoho, ale jak to zrealizovat? Jak na to?

Čeho se vyvarovat?
Pokud přestavujete, renovujete, zútulňujete nebo kompletně zařizujete nové prostory, měli byste si dát pozor na pár věcí. Je důležité, aby byl interiér sjednocený. Není dobré zařizovat každou místnost samostatně bez ohledu na ostatní. Tím je myšleno, že je do očí bijící, pokud je jeden pokoj udělán ve vintage stylu, další v moderním a jiný třeba v provence. Styl by měl být jednotný a prolínat se celým bydlením. Pozor také na výrazné barvy! Ty aktivují člověka, narušují pozornost, soustředění a můžou vést k celkové disharmonii či podrážděnosti. Opačným problémem pak bývá přehnaná snaha o sladění barev, kdy se základní barevný tón v místnosti příliš opakuje. Pokoj poté působí jednotvárně až sterilně a člověk se zde může cítit jak v nemocnici. Také příliš mnoho vzorů nás může tzv. ubít. Další chyba, které se běžně dopouštíme, je přeplněnost dekoračními předměty. Vše prostě nemusí být vystaveno a občas musíme mít to srdce se něčeho zbavit, i když je to třeba dárek od blízké osoby. Příliš mnoho dekorací, může ve výsledku udělat z našeho bydlení skladiště.

Dekorace s motivem kočky
V dnešní době je velice oblíbený motiv koček. Proč je tomu tak? I když někteří lidé kočky nemají rádi a žádnou by si v životě nepořídili, jejich obrázek, soška nebo motiv je uklidňuje. Kočka je totiž hebká, hřejivá, mazlivá a dodává pocit pohody. Její silueta je elegantní v jakékoliv pozici. Dekorace kočky se tedy hodí jak do moderně zařízeného bydlení, tak do rustikálního. Například keramické kočky mají své kouzlo a oživí jak interiér, tak exteriér. Sochy nebo sošky různých velikostí se mohou vyjímat na zahradě, terase nebo na schodech. V interiéru se představivosti meze nekladnou – elegantní černá kočka se hodí jak na polici, tak na okno či na chodbu. Rozhodně zútulní obytný prostor a dodá mu duši a ukáže váš jedinečný vkus. Další dekorace najdete na eshopu Keramika Andreas.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Útulné bydlení s motivem koček, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Útulné bydlení s motivem koček.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: Útulné, bydlení, motivem, koček.

Kde najít informace×