Domácí proteinové tyčinky recept

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Doba vaření30 minPočet porcí4 porce

Pokud nechcete kupovat předražené sušenky z obchodu, můžete zkusit tuto pochoutku, která vám sice zabere o pár minut déle v kuchyni, nicméně můžete si vyrobit tyčinky i do zásoby a ušetřit tak nějakou tu korunu. Navíc máte stoprocentní jistotu, z čeho se skládají. Pokud však použijete nějaké ovoce, raději tyčinky uchovávejte v lednici a snězte co nejdříve. Množství jednotlivých ingrediencí zvolte dle toho, jaký počet tyčinek potřebujete. Složení se může lišit. Přidejte si do ovesného základu to, co chutná vám. Fantazii se meze nekladou. A co na ně můžete upotřebit?
(celý recept)

Pokud nechcete kupovat předražené sušenky z obchodu, můžete zkusit tuto pochoutku, která vám sice zabere o pár minut déle v kuchyni, nicméně můžete si vyrobit tyčinky i do zásoby a ušetřit tak nějakou...

Ingredience receptu

  • Jemné ovesné vločky
  • Nastrouhané jablko/hruška
  • Rozmačkaný banán
  • Trocha kokosového oleje
  • Oříšky (celé nebo mleté)/oříškové máslo
  • Kokos, skořice, kakao
  • Protein
  • Sladidlo: med, sirup, flavdrops apod.


Způsob přípravy

Jemné vločky můžete nechat v původním stavu nebo je rozemlít na jemnou moučku. Všechny vámi vybrané ingredience smíchejte dohromady, až vám vznikne tužší těstíčko. Upravit konzistenci můžete přidáním vloček či naopak kokosového oleje. Těsto může mírně lepit, ale ne moc.

Tvarujte směs do tyčinek velikosti, kterou potřebujete, a nechte ztuhnout v lednici. Můžete zabalit do alobalu či dát do krabičky, aby vydržely co nejdéle, nebo si na nich rovnou pochutnat. Tyčinky slouží také jako skvělá svačina na výlety či do práce.


Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Domácí proteinové tyčinky recept, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Další recepty na Domácí proteinové tyčinky.
Nebo hledejte podobné podle části názvu domácí proteinové tyčinky .
Hledat podobné recepty na internetu jako Domácí proteinové tyčinky


×