Horoskop na týden 11.6.-17.6.2018

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Co vás v červnu čeká? Tak to je ve hvězdách… doslova. Pojďme se podívat, co nám předpovídají na následující týden.

Vodnář (21.1. - 20.2.)
Vodnářům mužského pohlaví nelze než doporučit vydatně studenou sprchu. Sukně se zkracují a výstřihy prohlubují, na ulicích začíná být pořádné horko. Dámy, pokud vlastníte nějakého toho Vodnáře, radíme: Utahat! Nezadané slečny Vodnářky by svou pozornost měly zaměřit především na koupaliště a plovárny.

Ryby (21.2. - 20.3.)
Užijte si plavkovou sezónu se všemi svými kily, příští rok by se vám po nich mohlo stýskat. Protože tu dietu už samozřejmě určitě začnete držet, nejlépe už v listopadu. V plavkách jsme si všichni rovni a většina z nás se v tomto případě narodila ve znamení vorvaně. Tak si hlavně užijte pohodové léto.

Beran (21.3. - 20.4.)
Beranům vřele doporučujeme nějaký ten prudce barevný koktejl na zlepšení nervové soustavy. Přichází totiž léto, čas absence deodorantů a hlučných dětí, které ze svých osidel vypustily nejrůznější vzdělávací instituce. Berani-abstinenti mají povolenu čokoládu. Obdobné doporučení platí i pro všechny ženaté Berany, kterým manželka koktejl nepovolí.


Býk (21.4. - 21.5.)
Býkům doporučujeme, aby se nepokoušeli prorazit hlavou zeď. Lůžková část chirurgického oddělení sice poskytuje exkluzivní dvoulůžkové pokoje a stravu v provedení all inclusive zcela zdarma, nicméně budíček je ráno v šest, což je o moc horší než vaše poslední dovolená v Bibione vedle skupinky německých turistů.

Blíženec (22.5. - 21.6.)
Milé slečny Blíženkyně, až vám bude tvrdit, že je také Blíženec a je vaší spřízněnou duší, důkladně si ověřte, kolik takových spřízněných duší před vámi už proběhlo minulý týden. Léto je poměrně rizikovým obdobím, kdy můžete chytit snadno zánět vaječníků i zlomené srdce, tak na sebe dávejte pozor. Pánům doporučujeme vyhnout se Račicím, aby vás náležitě nezmáčkly do svých klepet.

Rak (22.6. - 22.7.)
V horku rozhodně škodí přehnaná námaha. Dobře, tak ten hrnek od ranní kávy necháte, třeba za nějaký čas odpochoduje i bez vašeho přičinění. Z práce tak doporučujeme elegantně vycouvat rovnou k vodě. Ostatně některé lidi v pracovních kolektivech by měli celoročně dávkovat po lžičkách a výhradně na lékařský předpis.

Lev (23.7 – 22.8.)
Někdo bude mít tento týden lví podíl na tom, že se budete mít skvěle. Vaše modlitby o přílivové vlně sice asi zůstanou nevyslyšeny, ale i to, že šéf zmizí na dva týdny do Chorvatska, se počítá. Tři, dva, jedna, teď už opravdu nemusíte mít ten Tetris v liště a předstírat, že kupní smlouvy vás v tuhle chvíli opravdu zajímají.

Panna (23.8. - 22.9.)
Pannám se hodí udělit výstrahu: Pozor na panáčky. Přecházíme výhradně na zelenou, naopak u některých zvláště podařených panáčků nepřecházíme zásadně nic. Ujistěte ho bleskurychle, že na hraní s panenkami už opravdu nemá věk. A když vás bude zlobit, nebude toho mít víc: Auto, dům, iluze, sny… A pánové: Na hraní raději jen plyšáky.

Váhy (23.9. - 23.10.)
Drahé Váhy, pro tento týden důkladně zvažte veškerá významná životní rozhodnutí. To znamená, že ty nové záclony byste si měli koupit až příští týden? Velmi pravděpodobně. Ono by toho vzrušení nemělo být v životě zase přespříliš. A duševní síly bude potřeba si zachovat, život před vás postaví ještě nejednu výzvu.

Štír (24.10. - 22.11.)
Štíři by v nastávajícím období měli pamatovat na to, že jejich jedovatý jazyk by je mohl dostat do pořádných problémů a pošramotit jejich mezilidské vztahy. Diplomacii je potřeba zachovávat zvláště v kontaktu s tak mimořádně důležitými osobami jako je maminka, váš šéf, firemní vrátný, sousedka ze třetího patra atd.

Střelci (23.11. - 21.12.)
Obvykle jste velmi spontánní, tentokrát pro vás ale rozhodování srdcem (u pánů to mohou být i o něco níže situované partie) vhodné nebude. Zkuste do svého života vnést více racionality. Jestli se vám právě při přemýšlení nad životem podařilo upadnout do hluboké existenciální krize, nic si z toho nedělejte.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)
Zrozenci znamení Kozoroha jsou proslulí svou tichou urputností. A vzdávat se tvrdohlavého lpění na svých cílech byste neměli ani v těchto dnech, zdá se, že jste na nejlepší cestě k jejich realizaci. Takže ta okna po pěti letech už ale opravdu konečně umyjete. Co můžeš udělat hned, můžeš přinejhorším udělat i pozítří.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Horoskop na týden 11.6.-17.6.2018, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Horoskop na týden 11.6.-17.6.2018.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: horoskop, týden, 11.6.-17.6.2018.

Kde najít informace×