Grilovaná kuřecí křidélka s Tamarind Chipotle barbecue omáčkou recept

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Doba vaření60 minPočet porcí4 porce

Grilovaná kuřecí křidélka s Tamarind Chipotle barbecue omáčkou jsou v grilovací letní sezóně jednou z možností, jak připravit pikantní pohoštění.
(celý recept)

Grilovaná kuřecí křidélka s Tamarind Chipotle barbecue omáčkou jsou v grilovací letní sezóně jednou z možností, jak připravit pikantní pohoštění. Hotové je můžeme podávat třeba se syrovou zeleninou n...

Ingredience receptu

  • 12 kuřecích křídel
  • 2 šálky Tamarind Chipotle Barbecue omáčky
  • 2 lžíce olivového oleje
  • 1/2 lžičky mletého černého pepře
  • 1 lžička soli


Způsob přípravy

Grilovaná kuřecí křidélka s Tamarind Chipotle barbecue omáčkou jsou v grilovací letní sezóně jednou z možností, jak připravit pikantní pohoštění. Hotové je můžeme podávat třeba se syrovou zeleninou nebo se zeleninovými saláty. Zahřejeme gril na střední teplotu (350 až 4OO stupňů). Ve velké míse smícháme pepř, sůl a olivový olej a důkladně v této směsi obalíme všechna kuřeci křidélka.

Vložíme je na gril a grilujeme asi 25 minut. Po pár minutách je vždy otočíme kleštěmi. Po uplynutí této doby křidélka položíme horní stranou dolů a potřeme je Tamarind Chipotle barbecue omáčkou. Grilujeme asi 3 minuty, pak křídla kleštěmi otočíme, znovu potřeme omáčkou a grilujeme další 3 minuty. Hotová kuřecí křidélka navršíme na talíř a podáváme se zbylou omáčkou.


Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Grilovaná kuřecí křidélka s Tamarind Chipotle barbecue omáčkou recept, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:×