Vánoční kuchařka ke stažení

Václav Fořt

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Stáhnout Vánoční kuchařku zdarma!

Připravili jsme pro vás nový ebook s vybranými vánočními recepty a povídáním o vánoční tradici, české i světové vánoční kuchyni. Vánoční kuchařka obsahuje většinou recepty na klasická sváteční jídla, takže je můžete porovnat s těmi svými nebo se nechat inspirovat.

Česká kuchyně má pro vánoční svátky několik osvědčených pokrmů jejichž příprava se nikdy příliš nezměnila. Na Štědrý den je to rybí polévka, houbový kuba, smažený kapr a bramborový salát. Ze sladkého je to kromě vánočního cukroví zejména vánočka. Budeme-li důslední a budeme se na Štědrý den postit až do večeře, můžeme zkusit vyhlížet zlaté prasátko. Pokud ho ale neuvidíte, tak nezoufejte, protože Vám díky půstu bude slavnostní večeře více chutnat. V dalších vánočních dnech se již menu liší podle rodinných a krajových zvyklostí. Někde se připravuje pečená husa nebo kachna, jidne svíčková nebo vepřová pečeně. Na Silvestra již můžeme více experimentovat, protože záleží pouze na nás, co připravíme. A na Nový rok nezapomeňte uvařit hrách nebo čočce, aby se Vás drželo  bohatství i v příštím roce.


Doufáme, že Vás náš e-book Vánoční kuchařka zaujme. Jsme rádi že navštěvujete náš web receptnajidlo.cz a celý náš tým vám přeje nejen krásné a pohodové vánoční svátky, ale i úspěšný rok 2018. Potěšilo by nás, kdybychom k tomu mohli přispět svými recepty alespoň trochu i my.

Stáhnout Vánoční kuchařku zdarma!


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Vánoční kuchařka ke stažení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Vánoční kuchařka ke stažení.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: vánoční, kuchařka, stažení.

Kde najít informace×