Ušetřete se školními potřebami z druhé ruky!

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Děsíte se začátku školního roku? Především tedy toho, na kolik vás vyjdou školní potřeby vašich potomků? Už nemusíte. Máme pro vás řešení.

Hola, hola, škola volá! Začátek školního roku je doslova za dveřmi. Doma určitě už pracujete na seznamu nezbytností, bez kterých se rok co rok vaše dítko neobejde. Čím je přitom starší a nastupuje do vyššího ročníku, tím se tento seznam prodlužuje. A maminky se opět jen nestačí divit. Ceny školních potřeb pro jejich děti totiž neklesají, naopak.

Tři tisíce na školákaVyslat dítě do školy rozhodně nebývá levnou záležitostí. Je vypočítáno, že školní potřeby jednoho školáčka vyjdou v průměru na tři tisíce korun. Tato částka se samozřejmě násobí počtem dětí v rodině a jsou známy i případy, kdy se rodiny z tohoto důvodu musí zadlužit. Máme pro vás ale lepší řešení. Je spousta školních potřeb, které můžete mít z tzv. druhé ruky.

Nakupujte v bazaruTrn z paty vám může vytrhnout nějaký bazar, jenž zprostředkovává i prodej školních potřeb. Těch naštěstí v poslední době přibývá. Jedním z největších je například server biginzerce.cz. Najdete tu dětský bazarkojenecký bazarbazar hraček a již zmíněných školních potřeb.


Inzerce zdarmaNa serveru biginzerce.cz nemusíte samozřejmě jen nakupovat, ale i prodávat. Leží vám doma věci, které zvažujete nabídnout k prodeji? Právě vám se nabízí možnost vložení inzerce zdarma. Utržené peníze pak můžete použít k nákupu jiných nezbytností. Nákup a prodej nikdy nebyly jednodušší.

Nakupujte i prodávejtena biginzerce.czJednoduše otevřete stráky biginzerce.cz, v pravém horním rohu klikněte na odkaz vložit inzerát zdarma a postupujte dle zadaných instrukcí. Bazar denně navštíví až sto tisíc lidí, je tak velká pravděpodobnost, že vámi prodávaná věc najde svého majitele.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Ušetřete se školními potřebami z druhé ruky!, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: ušetřete, školními, potřebami, druhé, ruky!.

Kde najít informace×