Sdílet:

Dovážka jídla

Hana R.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Každý z nás by si měl uvědomit, co je pro něj v životě důležité, a užít si každou minutu kterou máme co nejlépe, protože uplynulý čas se už nevrátí a tak bychom jím rozhodně neměli plýtvat. V našem století máme spoustu možností, jak využít čas podle svých představ. A také se nám nabízí i služby, díky kterým můžeme spoustu času ušetřit. Svět kolem nás, a život vůbec, prostě zrychluje a čas se stal nejvzácnější a často nedostatkovou komoditou.

Dnes si můžeme z křesla v obýváku klidně zařídit byt novým nábytkem a nemusíme při tom ten byt vůbec opustit. Můžeme si koupit nové oblečení, elektroniku, domácí spotřebiče, objednat si masáž či kadeřníka, nakoupit si knihy, filmy, nechat si vymalovat byt, umýt okna, uklidit celý dům, posekat zahradu, vyprat, vyžehlit a nemusíme z toho ušáku ani vstát. Moderní doba. A to ani nemluvíme o tom, že si pár kliknutími myší můžeme domluvit rande a rovnou zamluvit stůl v kavárně.

Díky všem těmto službám nám pak zbývá víc času na činnosti, které nás opravdu baví, na sport, kulturu, prostě na oblasti, které nám dávají větší smysl. Můžeme víc svého času věnovat lidem na kterých nám záleží a na které by nám při našem pracovním nasazení jinak moc času nezbylo. A nějaký ten čas musíme také věnovat svému zaměstnání. Protože jednak nás naše práce občas i baví, a když až tak moc zase ne, je přece jen nutné vydělávat peníze, protože bez peněz to prostě nejde.

Nákupy jídla a dennodenní vaření zabere spoustu času, ať už jsme členy velké rodiny nebo žijeme sami. Zvlášť pokud to nechceme odbýt a záleží nám na tom, abychom jedli to, na co máme zrovna chuť a zároveň pokud možno zdravě. Takže občas rádi uvítáme, že se o naše jídlo postará někdo jiný. Někdo, kdo nám zdarma, nebo za menší poplatek, doveze hotové jídlo až domů, a to přesně to jídlo, které si z velkolepé nabídky objednáme. Takových firem, které se zabývají právě tím, že vám dovezou jídlo až domů, je hodně. A ne jen ve velkých městech. Dnes už si můžeme objednat dovoz jídla téměř kdekoliv a kdykoliv. A nejde tu jen o dovážku domů. Stejně tak si můžeme objednat doručení oběda přímo na svůj pracovní stůl v zaměstnání. Nač ztrácet drahocenný čas na cestu do restaurace, hledat v ní volné místo, čekat na objednané jídlo, čekat na zaplacení, a ztrácet další čas cestou zpět. Mnohem rychlejší a jednodušší je dovoz jídla si objednat.


Jedna z mnohých, firma, kterou najdete na internetu pod Damejidlo.cz, funguje už dlouho. Kliknete na odkaz, vyberete si z nabídky restauraci, z jídelního lístku jídlo, upřesníte požadavek na čas dodání a způsob platby, a pak si už jen počkáte na kurýra s jídlem. Je to tak snadné.

Stejně tak to funguje například u firmy Almed.cz, pro ty co drží dietu je tu zase třeba Abcdieta.cz a mnohé a mnohé další.

Nákup potravin, nebo i drogerie, hraček či zahradnických potřeb vám může zajistit například Kolonial.cz nebo Košík.cz. U mnohých těchto firem dostanete na první nákup slevu, jinde vám třeba zase nabídnou věrnostní program.

Některé firmy, jako třeba iTesco.cz, nabízejí i možnost objednat si zboží a pak si připravený nákup jen vyzvednout. Existuje také mobilní aplikace Tesco Potraviny Online, kterou si můžete stáhnout do mobilu a hned začít nakupovat. Zaplatit můžete kartou on-line, nebo až při dodání přímo řidiči. Pokrok prostě nezastavíš.

Tak proč všechno tohle, co se nám dnes nabízí nevyužít, a čas, který tím ušetříme, strávit pro nás smysluplněji. Jídlo a potraviny takto dovezené, jsou čerstvé a kvalitní, je jich velký výběr, a objednané zboží vám donesou až ke dveřím. Alespoň takhle to tvrdí firmy, které se rozvážkou zabývají. Je-li to opravdu tak, zjistíme jednoduchým způsobem. Vyzkoušíme si to. Stačí chytit se příležitosti kterou nám dnešní život nabízí a nebát se zkusit něco nového.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Dovážka jídla, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Dovážka jídla.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: dovážka, jídla.


×