Sdílet:

Restaurace a jídelny ve vašem městě


Restaurace a rozvoz jídla ve vašem městě nikdy nebylo snadnější vybrat. Tápete, do jaké restaurace večer vyrazit? Nevíte, jaké nové restaurace ve vašem městě otevřely? Potřebujete rozvoz jídla z restaurace? Hledejte na Jidlo.cz jednoduše podle kategorií a měst. Na Jidlo.cz najdete základní informace o restauraci ve městě, tipy od uživatelů i stručný popis jejich menu. S Jidlo.cz jdete najisto!

Sůl a řepa

Sůl a řepa

Uložit recept!

Restaurace
Bavorova 20, Strakonice
Restaurace Sůl a Řepa to je jedinečné propojení gastronomie a přírody. Základ naší kuchyně totiž nez..

Rozváží do: Strakonice
Nabídka: saláty, nápoje, polévky, burgery, přílohy a ostatní typy kuchyně

Restaurace U starýho Billa

Restaurace U starýho Billa

Uložit recept!

Restaurace
Kudelova 1853/5, Brno

Restaurace U starýho Billa zastupuje typickou americkou restauraci s TEX-MEX kuchyní, která má šanci oslovit mnoho strávníků. Restaurace U starýho Billa se pyšní hlavně širokou nabídkou steaků z vyzrálého hovězího masa. Vedle běžných steakových mas v nabídce restaurace U starýho Billa ale najdete i speciální, jako je například rakouské slámové hovězí, švýcarské Luma nebo třeba medvědí maso.

Nabídka: denní menu, steaky, alkohol, omáčky, nápoje a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Brno

Restaurace U Hubatků

Restaurace U Hubatků

Uložit recept!

Restaurace
Pod Pekárnami 7–9, Praha

Restaurace U Hubatků patří mezi stálice mezi pražskými restauračními podniky. Poloha restaurace U Hubatků nahrávala tomu, že svoji existenci opřela o dělníky, kteří se tam stavovali před šichtou a po šichtě. Restaurace U Hubatků se totiž nachází ve Vysočanech, které donedávna byly průmyslovým předměstím s mnoho továrnami. Restaurace U Hubatků ale udělala velký skok k solidní restauraci, kde se dá dobře najíst a napít.

Nabídka: hlavní chody, nealkoholické nápoje, omáčky, výhodné menu, těstoviny a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Praha

Vinohradský parlament

Vinohradský parlament

Uložit recept!

Restaurace
Korunní 1, Praha

Restaurace Vinohradský parlament už neodmyslitelně patří na pražské Náměstí Míru, kde spolehlivě plní funkci občerstvovny. Restaurace Vinohradský parlament zastupuje ten druh podniků, které jsou rozkročeny mezi normální hospodou a dražší restaurací. Tento typ se u nás poměrně rozmohl a restaurace Vinohradský parlament je toho zářným příkladem.

Nabídka: saláty, kuřecí maso, těstoviny, ryby, polévky a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Praha

Restaurace Zámek Zábřeh

Restaurace Zámek Zábřeh

Uložit recept!

Restaurace
U Zámku 42/1, Ostrava

Restaurace Zámek Zábřeh je malebné restaurační zařízení s penzionem, které sídlí v Ostravě – Zábřehu. Restaurace Zámek Zábřeh je zasazena do pěkného prostředí v místním parku se starodávnou radnicí a také kostelem a farou. Zámek Zábřeh je nejen krásnou středověkou restaurací, ale také se zde pořádá mnoho zajímavých akcí. Svatováclavské slavnosti, kde jsou ochutnávky mnoha druhů piv s různými příchutěmi. Zámek a okolí je vhodným prostorem pro rodinnou zábavu a festivaly.

Nabídka: ryby, polévky, steaky, nápoje, denní menu a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Zábřeh

Restaurace Jiskra České Budějovice

Restaurace Jiskra České Budějovice

Uložit recept!

Restaurace
Sídliště Šumava, J.Opletala 33, České Budějovice

Restaurace Jiskra v Českých Budějovicích je ozdobou sídliště Šumava. Mezi velké přednosti této restaurace patří i snadná dopravní dostupnost, když se v její blízkosti nachází dvě parkoviště a přímo před vchodem má zastávku městská hromadná doprava. Není proto problémem dostat se odtud pohodlně během několika minut do centra města. Také kapacita restaurace je dostatečná, když disponuje více než 100 místy k sezení. Návštěvníci mohou posedět nejen uvnitř, ale i na venkovní zahrádce o kapacitě 40 míst, která je samozřejmě s příjemnou obsluhou. 

Nabídka: polévka, polévky, saláty, bezmasá jídla, česká kuchyně a ostatní typy kuchyně

Hostinec Mexico – Mečeříž

Hostinec Mexico – Mečeříž

Uložit recept!

Restaurace
Mečeříž 50, Mečeříž

Originální hostinec Mexico, který najdete v obci Mečeříž severovýchodně od Prahy, vás překvapí svojí udírnou a výbornými hamburgery. Za pěkného počasí si hosté můžou sednout na zahrádku a pochutnat si na domácí zmrzlině, kterou hostinec Mexico pravidelně nabízí. A hostinec Mexico má ještě jednu velkou výhodu, a to jsou příjemně nízké ceny.

Nabídka: bezmasá jídla, alkohol, přílohy, zmrzlina, předkrmy a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Mečeříž

Ristorante Alfredo

Ristorante Alfredo

Uložit recept!

Restaurace
Na Olmovci 1320, Orlová

Ristorante Alfredo o sobě tvrdí, že je nejlepší restaurací ve městě, a přesvědčit se o tom můžete i vy. Ristorante Alfredo má v nabídce hlavně pizzy, burgery nebo steaky, takže se jedná o jednoduchá, ale o to sytější jídla. Ristorante Alfredo se chlubí službou rozvoz jídla a denního menu. Samotná restaurace má potom 113 míst uvnitř a 54 míst na zahrádce.

Nabídka: rizota, výhodné menu, pizza, těstoviny, saláty a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Orlová

Restaurace Bowling Mikulov

Restaurace Bowling Mikulov

Uložit recept!

Restaurace
Vídeňská 41, Mikulov

Restaurace Bowling Mikulov se nachází asi 500 metrů od centra tohoto malebného jihomoravského města. Restaurace Bowling Mikulov nabízí posezení u kvalitních lokálních vín a dobrého jídla, které přes den nabízejí v denním menu. S restaurací Bowling Mikulov se pojí také bowlingová dráha a rovněž restaurace provozuje rozvoz jídla a rozvoz pizzy.

Nabídka: hovězí maso, nápoje, rizota, výhodné menu, těstoviny a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Mikulov

Středověká Krčma

Středověká Krčma

Uložit recept!

Restaurace
Nám. Svobody 17, Brno

Restaurace Středověká krčma svým zákazníkům nabízí zážitek, který se po pár pivech blíží realitě středověkých hospod. Restaurace Středověká krčma se nachází v atraktivní lokalitě centra Brna, a i proto si ji místní velmi oblíbili. Restaurace Středověká krčma ale hlavně nabízí pochoutky středověké a staročeské kuchyně.

Nabídka: kuřecí maso, steaky, vepřové maso, dezerty, hovězí maso a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Brno

Třebovický mlýn

Třebovický mlýn

Uložit recept!

Restaurace
Na Heleně 5004/2, Ostrava

Restaurace Třebovický mlýn je tradičním místem pro odpočinek a občerstvení v ostravské části Třebovice. Restaurace Třebovický mlýn láká na posezení ve staročesky laděné restauraci, která disponuje cca 150 místy. Část z nich se během letních měsíců mění na polokrytou zahrádku. Restaurace Třebovický mlýn provozuje ve stejné budově i hotel.

Nabídka: vepřové maso, omáčky, výhodné menu, denní menu, hovězí maso a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Ostrava

Black Horse

Black Horse

Uložit recept!

Restaurace
Nerudovo nám. 108/1, Liberec

Irská restaurace Black Horse svým hostům nabízí především jednoduchost a kvalitu, a proto jejich jídelníček neobsahuje spousty položek, za to kuchaři restaurace Black Horse sledují a přeměňují sezonní trendy v dobrá a poctivá jídla. Irská restaurace Black Horse se vrací k rybám jakožto důležité součásti jídelníčku, dále si dává záležet na dováženém irském hovězím mase a najdete zde i klasiku v podobě piva Guinness či jablečného piva Cider.

Nabídka: výhodné menu, denní menu, vepřové maso, zmrzlina, nápoje a ostatní typy kuchyně

Restaurace Pod parohama

Restaurace Pod parohama

Uložit recept!

Restaurace
Husarova 60, Ostrava

Restaurace Pod Parohama je situována do malebného prostředí na kraji slezské metropole Ostrava. Restaurace Pod Parohama nabízí čisté a upravené prostředí, které vzdáleně připomíná lovecký zámeček. Restaurace Pod Parohama svým hostům umožňuje pronájem dvou salonků různých velikostí a zakládají se na výborné Hukvaldské kvasnicové polotmavé čtrnáctce.

Nabídka: omáčky, saláty, speciality k pivu, steaky, dezerty a ostatní typy kuchyně

Restaurace STEAKGRILL

Restaurace STEAKGRILL

Uložit recept!

Restaurace
Račiněves 189, Roudnice nad Labem

Restaurace s mezinárodní kuchyní Steakgrill najdete přímo u dálnice v Roudnice nad Labem. Restaurace Steakgrill od roku 2005 nabízí něco mezi venkovním grillem a luxusní restaurací. Tamní šéfkuchař během dvaceti let strávených v amerických steakhousech nasbíral spoustu zkušeností, které vkládá do restaurace Steakgrill. Restaurace Steakgrill vedle grilovaných pokrmů nabízí i populární jídla mezinárodní kuchyně.

Nabídka: steaky, vína - prosecco, polévky, předkrmy, ryby a ostatní typy kuchyně

Fabrika Pizzeria & Bowling

Fabrika Pizzeria & Bowling

Uložit recept!

Restaurace
Svatovojtěšská ulice 2045, Havlíčkův Brod

Pizzerie Fabrika v Havlíčkově Brodě byla vybudována v bývalé textilní továrně, a tak interiéry s vysokými stropy zvyšují zajímavost tohoto podniku. Pizzerie Fabrika své pizzy peče v originální italské peci na dřevo a pizza je tak velmi voňavá. Dále pizzerie Fabrika nabízí klasické italské předkrmy, pastu, steaky a domácí burgery. Součástí podniku Pizzerie Fabrika jsou i bowlingové dráhy.

Nabídka: přílohy, saláty, italská vína, zapékané těstoviny, nealkoholické nápoje a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Havlíčkův Brod

Restaurace Grosseto Vinohrady

Restaurace Grosseto Vinohrady

Uložit recept!

Restaurace
Francouzská 2, Praha

Řetězec restaurací Grosseto je mezi lidmi znalými gastronomie poměrně známý podnik, kam se lidé rádi vracejí. Restaurace Grosseto nabízí spolehlivý standard v podobě italské kuchyně a rybích specialit. V restauraci Grosseto tak dostanete tyto pochoutky ve výborné kvalitě, protože jsou vyrobeny z čerstvých surovin.

Nabídka: denní menu, těstoviny, steaky, pizza, polévky a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Praha

Lidová jídelna Těšnov

Lidová jídelna Těšnov

Uložit recept!

Restaurace
Těšnov 1163/5, Praha

Lidová jídelna Těšnov oprášila tradice dobrých a levných vývařoven. Lidová jídelna Těšnov se může pochlubit stovkami spokojených zákazníků a rychlou obsluhou. I přesto, že se jedná o jídla levná, tak jde o pravou českou i mezinárodní kuchyni.

Nabídka: předkrmy, polévky, denní menu, rizota, omáčky a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Praha

Original restaurant Drápal

Original restaurant Drápal

Uložit recept!

Restaurace
Havlíčkova 637/1, Olomouc

Vyhlášený Original restaurant Drápal v samém srdci hanácké metropole Olomouce vás okouzlí svojí starosvětskou náladou a poctivým jídlem. Po rozsáhlé přestavbě se tradiční místo Original restaurantu Drápal změnilo v pohostinné a přívětivé místo, které vás rozhodně nezklame.

Nabídka: polévky, specialita lokálu, speciality, steaky, pivo čepované a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Olomouc

Loving Hut

Loving Hut

Uložit recept!

Restaurace
Zborovská 814/19, Praha

Největší mezinárodní řetězec veganských restaurací Loving Hut funguje jako fastfood se švédskými stoly. Restaurace Loving Hut podává jídla bez živočišného původu a neprodávají se zde alkoholické nápoje. Restaurace Loving Hut je volbou především pro uspěchané vegany.

Nabídka: těstoviny, zapékané těstoviny, deserty, indické speciality, výhodné menu a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Praha

U Labutě

U Labutě

Uložit recept!

Restaurace
Za Mlýnem 4, Přerov

Když se rozhodujete pro Restauraci, obvykle si vybíráte podle několika kritérií. Volíte vysokou kvalitu, příjemné prostředí a inovativní přístup personálu. V naší Restauraci U Labutě z toho nabízíme vše.

Nabídka: hovězí maso, vepřové a hovězí maso, česká kuchyně, vepřové, česká a ostatní typy kuchyně

Restaurace v jednotlivý městech

Rozvoz PrahaRestaurace Praha

Ve městě Praha je 1925 restaurací s rozvozem jídel

Rozvoz BrnoRestaurace Brno

Ve městě Brno je 458 restaurací s rozvozem jídel

Rozvoz OstravaRestaurace Ostrava

Ve městě Ostrava je 228 restaurací s rozvozem jídel

Rozvoz PlzeňRestaurace Plzeň

Ve městě Plzeň je 135 restaurací s rozvozem jídel

Rozvoz České BudějoviceRestaurace České Budějovice

Ve městě České Budějovice je 119 restaurací s rozvozem jídel

Rozvoz LiberecRestaurace Liberec

Ve městě Liberec je 106 restaurací s rozvozem jídel

Rozvoz OlomoucRestaurace Olomouc

Ve městě Olomouc je 102 restaurací s rozvozem jídel

Rozvoz PardubiceRestaurace Pardubice

Ve městě Pardubice je 82 restaurací s rozvozem jídel

Rozvoz Hradec KrálovéRestaurace Hradec Králové

Ve městě Hradec Králové je 78 restaurací s rozvozem jídel

Rozvoz Ústí nad LabemRestaurace Ústí nad Labem

Ve městě Ústí nad Labem je 66 restaurací s rozvozem jídel

Rozvoz OpavaRestaurace Opava

Ve městě Opava je 2 restaurací s rozvozem jídel

J´S KITCHEN Praha

Uložit recept!

Restaurace
Blanická 768/4, Praha

Nabídka: kuřecí kostičky - velká porce, nealkoholické nápoje, dáme j´s combo, asie, udon - velká porce a ostatní typy kuchyně

Lúa Viet Brno

Uložit recept!

Restaurace
Křenová 62a, Brno

Nabídka: asie, vietnamské speciality, česká kuchyně, přílohy

Mad Runner Praha

Uložit recept!

Restaurace
Husitská 86, Praha

Nabídka: burgery, bbq, dresingy, strips, burger menu a ostatní typy kuchyně

Alibaba - Pizzerie Kebab Liberec

Uložit recept!

Restaurace
Ježkova 1169/3, Liberec

Nabídka: dürüm kebab do tortily, speciální nabídka! burgr jako krava 100% hovězí maso, döner kebab do chleba, speciální nabídka spaghetti!!!, speciální nabídka (pizza 33cm) a ostatní typy kuchyně

Plzeňka Olše Praha

Uložit recept!

Restaurace
táboritská 26/17, Praha

Nabídka: bezmasá jídla, přílohy, pizza, předkrmy, klasika české kuchyně a ostatní typy kuchyně

Čínské bistro DING SHENG Praha

Uložit recept!

Restaurace
Náměstí Bratří Synků 399/13, Praha

Nabídka: předkrmy, napoje, polévky, prilohy, omacky a ostatni a ostatní typy kuchyně

Nem Viet Praha

Uložit recept!

Restaurace
Koněvova 1601/140, Praha

Nabídka: asie, speciality, com / rýže, nudle, smažené závitky a ostatní typy kuchyně

Restaurace Guston Praha

Uložit recept!

Restaurace
Prokopovo nám. 3, Praha

Nabídka: burgery, dezerty, předkrmy, saláty, polévky a ostatní typy kuchyně

Phill's Twenty7 Praha

Uložit recept!

Restaurace
Přístavní 339, Praha

Nabídka: menu, bbq, snídaně

Poke Kings® by Yam Yam® Brno

Uložit recept!

Restaurace
Dukelská třída 78, Brno

Nabídka: novinky, saláty, sushi set, asie, sushi a ostatní typy kuchyně

Kde najít informace×