Uložit recept!

Restaurace Hostinec Mexico – Mečeříž

1.3/5 (9 hlasů)

Hodnocení restaurace: Ucházející restaurace s rozvozem jídla.

Adresa: Mečeříž 50, Mečeříž (zobrazit na mapě)


Originální hostinec Mexico, který najdete v obci Mečeříž severovýchodně od Prahy, vás překvapí svojí udírnou a výbornými hamburgery. Za pěkného počasí si hosté můžou sednout na zahrádku a pochutnat si na domácí zmrzlině, kterou hostinec Mexico pravidelně nabízí. A hostinec Mexico má ještě jednu velkou výhodu, a to jsou příjemně nízké ceny.

Sdílejte obsah s přáteli
Hostinec Mexico – Mečeříž
Hostinec Mexico – Mečeříž
Hostinec Mexico – Mečeříž

Rozváží do: Mečeříž
Nabídka: nápoje, pizza, burgery, přílohy, předkrmy, denní menu, nealkoholické nápoje, alkohol, kuřecí maso a ostatní typy kuchyně

Hostinec Mexico – Mečeříž

Příjem objednávek

Pondělí:16:00 - 22:00
Středa:16:00 - 22:00
Čtvrtek:16:00 - 22:00
Pátek:16:00 - 23:00
Sobota:14:00 - 23:00
Nedělě:14:00 - 22:00

Malebná hospůdka Mexico zde má svou dlouholetou historii a ačkoliv poznala již mnoho majitelů, ten současný se rozhodl povznést svůj podnik o stupeň výše. Díky tomuto nápadu můžou nejen místní obyvatelé nasytit své žaludky a to jak uvnitř hostince, tak i na uzavřené a květinami rozkvetlé zahrádce. Hostinec Mexico v tomto formátu funguje již druhý rok a na dobré jídlo se sjíždějí lidé i z širokého okolí. Letní otevírací doba se liší od té zimní, každopádně na pozdní oběd, či večeři si můžete zajít takřka každý den. Nejedná se o kontext klasické restaurace s hotovými jídly, což přináší neotřelost a novinku v širokém okolí obce. Otevírací doba v zimním období je ÚT–NE 16:00–22:00 a v letním období
ÚT–NE 15:00–22:00. Jak to tak na vesnicích bývá, otevírací doba se odvíjí především s ohledem na návštěvnost. Je vysoce pravděpodobné, že večeři dostanete ještě nějakou dobu po zavíracím čase. Jak jsme mohli osobně poznat, majitel je velmi vstřícný a vyhoví takřka každému přání, které si host zamane i mimo otevírací dobu.


Nabídka Hostince Mexico – Mečeříž

Kontaktní informace

Telefon: +420 777 407 520
Adresa:
Mečeříž 50, Mečeříž
Sociální sítě Hostinec Mexico – Mečeříž

Pizza Giovanni – o průměru 33cm, nabízí výběr 16 druhů, kde si na chuť přijdou i vegetariáni
Pečené koleno –  podávané na prkénku s obsáhlou oblohou o velikosti 600-800g
Burgr jako kráva – celkem 6 druhů, kdy si můžete k základní nabídce přiobjednat například volské oko, či slaninu, pro opravdu veliké hladovce je možnost i dvojitého masa
Smažená trojka + hranolky – tento název v sobě ukrývá smažený sýr, vepřový řízek a kuřecí řízečky
Vepřový řízky 2 ks / 300 g + hranolky
Kuřecí řízečky 200 g + hranolky
Kuřecí řízečky v bulce
Smažený sýr jako kráva 230 g + hranolky       
Smažený sýr v bulce
Samozřejmostí jsou i studená jídla, jako utopenec či nakládaný hermelín.
U všech pokrmů je součástí i rozsáhlá obloha z čerstvé zeleniny a omáčky.
Nápojový lístek je na poměry vesnického hostince široce obsáhlý - nealkoholickými nápoji, destiláty, čtyři druhy stáčeného vína (Tramín bílý, Veltlín bílý, Cabernet Savignon růžový, Merlot červený)  a třemi druhy točeného piva (11°, polotmavé, 13°). Po dobrém obědě si hosté mohou vychutnat několik druhů kávy a zakončit to sladkou tečkou v podobě točené zmrzliny.


Kde najdete Hostinec Mexico – Mečeříž

Obec Mečeříž, kde se hostinec Mexico nachází je na samotném pomezí středočeského kraje a Prahy – východ. Rozkládá se přibližně 20 km od Mladé Boleslavi a žije zde něco málo přes 500 obyvatel. Pověřenou obcí je město Benátky nad Jizerou. Okolí Mečeříže je vyhledávaná lokalita pro cyklistiku a díky tomu je hostinec vhodným kandidátem na zastávku k odpočinku a občerstvení.
Hostinec Mexico je především vyhlášen tím, že své zákazníky uspokojuje rozvozem jídel až domů. Tato služba je dlouhodobě zcela zdarma a objednávku jsou schopni dovézt až do 10 km. V nabídce je také jídlo na objednání, kdy si ho po telefonické objednávce vyzvednete, třeba cestou domů z práce. Cenové rozpětí jídel se na klasické standarty k poměru místa a velikosti porce drží poměrně nízko, tudíž zde platí heslo „za málo peněz, hodně muziky.“


Hodnocení Hostince Mexico – Mečeříž

Vyzkoušeli jsme mnoho jídel z nabídky a co nás velmi mile překvapilo, tak jsou rozměrné porce. Dámy měly občas potíž porci spořádat celou. Pokud máte rádi pálivé jídla, tak dostanete pálivá jídla a tak je to v této hospůdce se vším. Každý z nás vždy odcházel sytý a spokojený.
Prostředí hostince Mexico je malé a útulné, působí klidným a především čistým dojmem. Vnitřek hostince je maličký, přesto s dostatečným počet míst přímo naproti barovému pultu, kdy máte vše jak na dlani. Zahrádka s vlastním grilem a udírnou, díky které si každý měsíc můžete odnést i uzené pochutiny, je skryta ve dvoře, kde je naprostý klid a svým umístěním hraje do karet především rodinám s dětmi. Po celém hostinci uvnitř i venku jsou vyvěšeny cedule a na stolech dostatečný počet jídelních a nápojových lístků, máte tudíž nabídku i s cenami pěkně na dlani.
Obsluha v podobě samotného majitele hostince je vstřícná a i když se občas musí velmi otáčet, neztrácí úsměv na tváři a vtipem jen srší. Čekací doba na objednávku se různě liší, každopádně nikdy nepřekračuje únosnou mez.
Celkově hostinec Mexico hodnotíme kladně. Na talíř jsme dostali vždy čerstvé jídlo o objemných porcích a obsluha byla velmi vstřícná. Prostředí působí klidným dojmem, kde se můžete pouze zastavit na rychlé jídlo, či posedět s přáteli až do pozdních nočních hodin. Jako bonus se vám při placení útraty panenky neprotočí - dohromady suma sumárum víme, že se velmi rádi budeme vracet.


Aktuální nabídka a menu od Hostinec Mexico – Mečeříž

Galerie fotografií Hostinec Mexico – Mečeříž

Hostinec Mexico – Mečeříž
Hostinec Mexico – Mečeříž
Hostinec Mexico – Mečeříž
Hostinec Mexico – Mečeříž
Hostinec Mexico – Mečeříž
Hostinec Mexico – Mečeříž
Hostinec Mexico – Mečeříž

Hostinec Mexico – Mečeříž

Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Restaurace Hostinec Mexico – Mečeříž - menu, rozvoz, hodnocení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Restaurace podobné Hostinec Mexico – Mečeříž co stojí za návštěvu×