Uložit recept!

Restaurace Steakgrill

2.3/5 (8 hlasů)

Hodnocení restaurace: Najíte se, ale gurmánství nečekejte.

Adresa: Račiněves 189, Roudnice nad Labem (zobrazit na mapě)


Restaurace s mezinárodní kuchyní Steakgrill najdete přímo u dálnice v Roudnice nad Labem. Restaurace Steakgrill od roku 2005 nabízí něco mezi venkovním grillem a luxusní restaurací. Tamní šéfkuchař během dvaceti let strávených v amerických steakhousech nasbíral spoustu zkušeností, které vkládá do restaurace Steakgrill. Restaurace Steakgrill vedle grilovaných pokrmů nabízí i populární jídla mezinárodní kuchyně.

Sdílejte obsah s přáteli
Restaurace STEAKGRILL
Restaurace STEAKGRILL
Restaurace STEAKGRILL

Nabídka: nápoje, polévky, burgery, přílohy, předkrmy, těstoviny, denní menu, nealkoholické nápoje, ryby a ostatní typy kuchyně

Popis restaurace Steakgrill

Příjem objednávek

Pondělí:10:30 - 21:30
Úterý:10:30 - 21:30
Středa:10:30 - 21:30
Čtvrtek:10:30 - 21:30
Pátek:10:30 - 22:30
Sobota:10:30 - 22:30
Nedělě:10:30 - 21:30

Restaurace Steakgrill funguje od roku 2005. Restaurace je vypracována na základě konceptu Michaela Klímy, díky jeho zkušenostech a práci v amerických steakhousech. Tento projekt se ale liší tím, že nenabízí pouze steaky, ale i další velice populární mezinárodní jídla (zabijačkový guláš, různé druhy burgerů, kung-pao,...). Hovězí steaky připravují z vyzrálého masa s vysokým stupněm mramorování. Maso se nakupuje převážně z jihoamerických firem, většina pochází z Uruguaye. Nyní je majitelem šéfkuchař a uznávaný odborník na grilování a rožnění Jaroslav Honzajk. Ten je členem a certifikovaným komisařem AKC, členem AHR ČR. Restauratérem roku 2007 s opětovnou nominací v roce 2018 a v roce 2020. Je také držitelem bronzové medaile M. D. Retiigové. Tato restaurace Steakgrill Vám má bezpochyby co nabídnout. Pojďme se podívat, kde ji najdeme.


Kde restauraci Steakgrill najdeme?

Kontaktní informace

Telefon: +420 777 330 050
Adresa:
Račiněves 189, Roudnice nad Labem
Sociální sítě Restaurace STEAKGRILL

Adresa restaurace Steakgrill je Račiněves 189, 413 01 Roudnice nad Labem, přímo u dálnice D8, výjezd č. 29. Město Roudnice nad Labem leží na levém břehu řeky Labe v okresu Litoměřice. Podle statistik zde žije trvale 13 tisíc obyvatel. K městu patří i vesnice Podlusky. Nedaleko Roudnice nad Labem můžeme najít horu Říp. Na pravém břehu Labe stojí malá vodní elektrárna, která disponuje čtyřmi turbínami. Ve městě můžeme najít také firmy Vitana či Meva. Dominantou Roudnice nad Labem je mohutný zámek. Na jeho místě dřív stál hrad. Můžeme zde najít také Kratochvílovu rozhlednu, kostel Narození Panny Marie, městskou věž Hláska a další pamětihodnosti.


Nabídka jídel restaurace Steakgrill

Díky covidu je běžný provoz pozastaven. Nyní se ale díky rozvolňování pomalu restaurace Steakgrill vrací do provozu. V běžné nabídce najdeme:

Polévky - Texaské chilli, Kachní kaldoun, Hovězí vývar či Denní polévka, kterou zjistíte na menu v restauraci.
Hamburgery a těstoviny - Chicken burger, Cheese burger, BBQ Pulled pork burger, Chicken Penne Pomodoro.
Salátové talíře - Caesar salát, Caesar salát s grilovaným kuřecím steakem, Zelný salát Coleslaw.
Z pánve, fritézy a woku - Crispy Salmon, Filírované kachní prso sousvide, Chicken Kung-pao, Smažený řízek z krkovice na sádle,...
Všemožné grilované jídlo - grilovaná panenka,...
Grilované steaky
Sladkosti
Dětská jídla
Přílohy


Rozvoz restaurace Steakgrill, ano či ne?

Restaurace Steakgrill díky covidové situace zavedla Fast Food COVID, tedy rychlé občerstvení, které si můžete sníst třeba rovnou v autě. Jedná se o hamburgery a burrito. Objednávky jídel přijímají nejpozději hodinu před koncem otevírací doby. Jídlo si můžete nechat dovést či nechat připravit na vyzvednutí.


Ceny restaurace Steakgrill

Tato restaurace Steakgrill je velice kvalitní, to ukazují i ceny, které zde jsou. Polévky najdeme v restauraci okolo 60 Kč, guláše můžeme najít okolo 170 Kč. Rožněné dvoukilové zauzené koleno se vyšplhalo na 569 Kč. Celkově se ceny hlavních jídel pohybují okolo 250 Kč. Můžeme najít levnější, můžeme najít dražší. Především záleží na druhu jídla, které si zrovna objednáme a na které máme zrovna chuť. Dětská jídla se pohybují okolo 100 Kč. Cena ale na chuti nic nemění a myslím si, že si všichni velice pochutnáte.


Hodnocení restaurace Steakgrill

Restauraci Steakgrill dávám jen kladné hodnocení. Skvělá obsluha, skvělé jídlo. Obsluha běhá okolo a sleduje, jestli mají všichni všechno. Velice příjemný kolektiv, skvělý kuchař. Restaurace Steakgrill disponuje krásně zařízeným prostředím. Zajištěné posezení jak venku, tak uvnitř. Dobrá dostupnost, z Roudnice nad Labem Vás autobus doveze přímo k restauraci. Vedle zastávky autobus najdeme i parkoviště. Restaurace Steakgrill je většinu času zcela zaplněná, i to znamená jen jedno -skvělé jídlo a příjemný obsluhující kolektiv. Za mě určitě palec nahoru. A jak na tom budete vy?


Aktuální nabídka a menu od Restaurace STEAKGRILL

Galerie fotografií Restaurace STEAKGRILL

Restaurace STEAKGRILL
Restaurace STEAKGRILL
Restaurace STEAKGRILL
Restaurace STEAKGRILL
Restaurace STEAKGRILL
Restaurace STEAKGRILL
Restaurace STEAKGRILL

Restaurace STEAKGRILL

Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Restaurace Steakgrill - menu, rozvoz, hodnocení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Restaurace podobné Restaurace STEAKGRILL co stojí za návštěvu

Kde najít informace×