Sdílet:
Uložit recept!

Restaurace Ristorante Alfredo

1.4/5 (8 hlasů)

Hodnocení restaurace: Ucházející restaurace s rozvozem jídla.

Adresa: Na Olmovci 1320, Orlová (zobrazit na mapě)


Ristorante Alfredo o sobě tvrdí, že je nejlepší restaurací ve městě, a přesvědčit se o tom můžete i vy. Ristorante Alfredo má v nabídce hlavně pizzy, burgery nebo steaky, takže se jedná o jednoduchá, ale o to sytější jídla. Ristorante Alfredo se chlubí službou rozvoz jídla a denního menu. Samotná restaurace má potom 113 míst uvnitř a 54 míst na zahrádce.

Sdílejte obsah s přáteli
Ristorante Alfredo
Ristorante Alfredo
Ristorante Alfredo

Rozváží do: Orlová
Nabídka: saláty, nápoje, dezerty, pizza, předkrmy, těstoviny, denní menu, steaky, kuřecí maso a ostatní typy kuchyně

Ristorante Alfredo v Orlové

Příjem objednávek

Pondělí:08:00 - 22:00
Úterý:08:00 - 22:00
Středa:08:00 - 22:00
Čtvrtek:08:00 - 22:00
Pátek:08:00 - 22:00
Sobota:09:00 - 22:00
Nedělě:09:00 - 22:00

Každý z nás má někdy chuť posedět si v příjemném prostředí, vybrat si dobré jídlo a nechat se obsloužit. Strávit několik příjemných chvil buď s přáteli, nebo na pracovním obědě, nebo si jen tak sám sednout a vychutnat si dobré pití a něco k zakousnutí. K takovým příležitostem nám slouží restaurace. Pojďme se na jednu z nich podívat podrobněji.

Podnik se jmenuje Ristorante Alfredo. Nachází se v Orlové. Hned z hlavní cesty jde krásně vidět, takže není problém ho najít. Před restaurací je parkoviště, takže příjezd autem je bez problémů. Přístup do restaurace je bezbariérový. Ristorante Alfredo nabízí kapacitu přibližně 113 míst. V létě je možnost posedět na zastřešené zahrádce. Ta poskytuje 40 míst k sezení. Ristorante Alfredo má stylový interiér. Na jeho zdech můžeme vidět retro nápisy, ale taky fotky z akcí které tady probíhaly. To nás vtáhne do určitého dějství. Uprostřed podniku nás příjemně překvapí krb. Vůně z ohně a praskání dřeva nás hezky naladí na chvíle v této restauraci.


Co si tedy můžeme dát v Ristorante Alfredo?

Kontaktní informace

Telefon: 608 549 012
Adresa:
Na Olmovci 1320, Orlová
Sociální sítě Ristorante Alfredo

Ristorante Alfredo má bohatou nabídku čerstvých pokrmů, míchaných nápojů, kávových specialit a taky několik domácích moučníků. Restaurace je pizzerie, takže má pestrý výběr pizz. Na své si tady přijdou nejen milovníci masa a sýrů, ale taky například vegetariáni. Můžeme si vybrat i z velké nabídky pizza rohlíčků, které milují například děti. K přednostem Ristorante Alfredo můžeme přiřadit široký výběr hamburgerů. V nabídce jsou menší i větší velikosti. To ocení dospělí i děti. V jídelním lístku dále můžeme najít velkou nabídku různě zpracovaných těstovin. Pro větší skupinky lidí nebo pro rodiny se nabízí pokrmy z korýtka. To je větší porce jídla naaranžovaná v takzvaném korýtku. Kdo chce zůstat věrný klasice, i ten si přijde na své. Kuřecí nebo vepřové maso tradičně upravené, nebo klasické smažené sýry jsou taky v nabídce. Pro svátečnější akce Alfredo samozřejmě připravuje i předkrmy a polévky. Během obědového času je možnost si vybrat i z menu.


Kde Ristorante Alfredo najdeme?

Tento podnik se nachází ve městě Orlová. Je to slezské město v okrese Karviná. Necelých 19 km východně od Ostravy. Toto město má přibližně 28 330 obyvatel. Můžeme zde například najít upravený lesopark, letní kino, relax centrum, krytý bazén, menší nákupní středisko. Středem Orlové prochází hlavní cesta. A právě blízko této cesty můžeme najít naši restauraci. Ve městě se ještě několik věcí upravuje a rekonstruuje, ale postupně už můžeme vidět výsledky.


Restaurace a rozvoz Ristorante Alfredo

Alfedo nabízí rozvoz všech objednaných jídel až domů. Má své auto a svého řidiče, takže není závislá na někom jiném. Cena rozvozu je 30 Kč, ale pokud máme objednané jídlo v hodnotě vyšší než 200 Kč, tak je rozvoz zdarma. Jídlo si můžeme i vzít sebou přímo z restaurace. Celkově jsou ceny pokrmů dostupné. Rozsah se přibližně pohybuje mezi 150 Kč až 300 Kč. Pokud je to jen jedna porce.


Hodnocení jídla, prostředí i servisu Ristorante Alfredo

Hlavní jídla jsou zde chutná. Porce jsou přiměřeně velké. Pokrmy jsou esteticky naaranžované na talíři. V této restauraci nezapomínají na pořekadlo, že nejprve se jí očima. A co je důležité, jsou čerstvé a teplé. Snad jen jednou se mi stalo, že jídlo nebylo úplně dovařené. Ale komunikace a reklamace proběhla bez problému. Takže může se stát, že vždycky vše nebude podle našich představ, ale dá se na všem domluvit. A to je důležité. A čím se může Ristorante Alfredo chlubit, jsou moučníky. Celkově se v Alfredu cítíte dobře. Stoly nejsou příliš u sebe, takže nám nikdo nenarušuje osobní prostor. V zimě je tady příjemně teplo od krbu. Ten dává restauraci tu správnou atmosféru. Obsluha je zde příjemná. Na servis se nečeká příliš dlouho. A pokud ano, tak nás na to upozorní. Takže s tím počítáme.


Celkové hodnocení restaurace Ristorante Alfredo

Celkově můžeme Ristorante Alfredo hodnotit kladně. Samozřejmě najdeme i lepší podniky. Ale když vezmeme v úvahu cenu pokrmů, nabídku v nápojovém a jídelním lístku a ochotu komunikovat se zákazníkem, tak je vše přijatelné. Jsme rádi, že i v takovém městě jako je Orlová, jsme našli restauraci, kde se budeme rádi vracet.


Aktuální nabídka a menu od Ristorante Alfredo

Galerie fotografií Ristorante Alfredo

Ristorante Alfredo
Ristorante Alfredo
Ristorante Alfredo
Ristorante Alfredo
Ristorante Alfredo
Ristorante Alfredo
Ristorante Alfredo

Ristorante Alfredo

Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Restaurace Ristorante Alfredo - menu, rozvoz, hodnocení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Restaurace podobné Ristorante Alfredo co stojí za návštěvu

Kde najít informace×