Sdílet:
Uložit recept!

Restaurace U Starýho Billa

2.3/5 (9 hlasů)

Hodnocení restaurace: Najíte se, ale gurmánství nečekejte.

Adresa: Kudelova 1853/5, Brno (zobrazit na mapě)


Restaurace U starýho Billa zastupuje typickou americkou restauraci s TEX-MEX kuchyní, která má šanci oslovit mnoho strávníků. Restaurace U starýho Billa se pyšní hlavně širokou nabídkou steaků z vyzrálého hovězího masa. Vedle běžných steakových mas v nabídce restaurace U starýho Billa ale najdete i speciální, jako je například rakouské slámové hovězí, švýcarské Luma nebo třeba medvědí maso.

Sdílejte obsah s přáteli
Restaurace U starýho Billa
Restaurace U starýho Billa
Restaurace U starýho Billa

Rozváží do: Brno
Nabídka: saláty, nápoje, dezerty, polévky, burgery, přílohy, předkrmy, denní menu, alkohol a ostatní typy kuchyně

O restauraci U starýho Billa

Příjem objednávek

Pondělí:11:29 - 23:59
Úterý:11:29 - 23:59
Středa:11:29 - 23:59
Čtvrtek:11:29 - 23:59
Pátek:11:29 - 23:59
Sobota:11:59 - 23:59
Nedělě:11:59 - 21:59

V centru Brna najdete mnoho restaurací, které lákají na dobrou cenu a kvalitní suroviny. Pak jsou tady ovšem i takové, které něčím vybočují z řady a díky své originalitě se stávají velmi silnou konkurencí pro ostatní podniky. A přesně to je případ restaurace U Starýho Billa, která se nachází nedaleko Lužáneckého parku. Pokud se pohybujete v moravské metropoli a dostanete chuť na steak, rozhodně se vydejte sem. Čeká na vás poctivá americká a mexická kuchyně, ve které dominují steaky z nejrůznějších druhů masa. Dokonce i z takových, o kterých jste možná ještě nikdy neslyšeli. Ačkoli na vás bude zvenčí restaurace U starýho Billa působit možná trochu sešleji, uvnitř na vás čeká nádech typické americké hospůdky 90. let. Autenticita na vás bude dýchat jednak ze zařízení interiéru jako takového, do Texasu vás však zároveň přenese i široká nabídka kvalitních alkoholických nápojů, které jen tak někde neseženete. 


Nabídka jídla restaurace U starýho Billa

Kontaktní informace

Telefon: +420 545 244 453
Adresa:
Kudelova 1853/5, Brno
Sociální sítě Restaurace U starýho Billa

Charakter restaurace U starýho Billa by mohl nabádat k myšlence, že nabídka bude sice kvalitní, ale co do počtu spíše skromnější. Opak je ale pravdou, neboť menu restaurace U Starýho Billa nabízí velmi široké spektrum mnoha druhů pokrmů. Počínaje studenými předkrmy a polévkami a konče omáčkami a dezerty je tento podnik až nevídaně rozmanitý. A to nemluvě o denním menu, které pravidelně sestává z pěti různých jídel.
Jak již bylo řečeno, dominantou jsou jednoznačně steaky, a to na všechny možné způsoby, které vás napadnou. Pro jedlíky pouze drůbežího masa jsou na výběr hned tři druhy steaků z kuřecích prsou a dva z prsou krůtích. Poněkud zvláštním oddílem v nabídce jsou steaky z jehněčího a filety z pštrosího a klokaního masa, přičemž pštrosí maso pochází z farmy Doubravice v regionu Moravský kras. Další pochoutkou je bizoní steak, pro jehož přípravu se používá maso dovážené ze samotných kanadských farem. Nechybí ani česká zvěřina, kterou si můžete ugrilovanou dát s jakoukoli omáčkou, kterou si zvolíte. Skvělým lákadlem jsou také kvalitní telecí steaky, jež pocházejí z holandských farem a můžete si je nechat připravit hned na tři různé způsoby. Asi největší výběr na vás logicky čeká u hovězího masa, které je pro steaky ideální surovinou, a zejména tehdy, pokud ji berete z místních farem, jako to dělá restaurace U Starýho Billa. Je libo roštěná nebo svíčková? Pro zvlášť náročné zákazníky jsou k dispozici steakové speciality, kde najdete typický Rib Eye steak, T-bone steak nebo New York Strip steak. Dokonce si můžete dopřát nejvyšší kvalitu steaků z australských a jihoamerických chovů. Steakovou nabídku zakončuje české vepřové maso, které je stejně jako hovězí připravováno v nejrůznějších alternativách.    
Už tak široká nabídka steaků je ještě doplněna o další pokrmy. Svou hostinu můžete zahájit pěti druhy polévek, studenými i teplými předkrmy, a zakončit klasickými dezerty jako jsou cheesecake nebo Tiramisu. Rozhodně si ovšem nemyslete, že si zde můžete dát jen a pouze steak. Uspokojte své chuťové buňky domácími burgery, saláty, rybami nebo klasickou ,,míchanou“ mexickou kuchyní. V restauraci U Starýho Billa myslí také na děti, a tak si vaše ratolesti mohou dát třeba kuřecí řízek nebo smažený sýr. V sekci ,,PEL MEL“ pak najdete speciální pokrmy, které si v žádné jiné restauraci nedáte, zkrátka takové překvapení na talíři.  Asi nejzajímavější pochutiny však naleznete v nabídce ,,Speciality Noblesa“, pro něž se nechali šéfkuchaři restaurace inspirovat na svých domácích i zahraničních cestách za kvalitními surovinami.    


      
Kde najdete restauraci U starýho Billa

Restaurace u starýho Billa sídlí uvnitř centrální části Brna, přičemž její přesná poloha je u náměstí 28. října, v těsné blízkosti proslulého parku Lužánky. Kousek od restaurace je např. plavecký bazén Ponávka či divadlo Radost. Brno jako takové je po vzoru svého většího ,,bratra“ Prahy stále turisticky navštěvovanějším městem. Disponuje totiž mnoha zajímavými zákoutími, která by se neztratila ani v celosvětovém měřítku. Ať už to je Technické muzeum, hvězdárna či archeologické muzeum Anthropos v Pisárkách, pro kulturní, zábavní i přírodně-turistické vyžití je toho v této moravské metropoli opravu mnoho.            


 
Rozvoz, výdej a ceny restaurace U starýho Billa

Ačkoli v minulosti restaurace U starýho Billa měla vlastní rozvoz hotových jídel v současnosti spolupracuje s rozvozovými firmami Wolt a Dáme jídlo. Cena rozvozu se pohybuje kolem 30 Kč za objednávku, přičemž minimální cena objednávky musí být alespoň 140 Kč. Jídlo si samozřejmě můžete vyzvednou v restauraci i osobně. Pokud si jej předem telefonicky objednáte, personál vám jej nachystá.
Co se cen jako takových týče, jsou velmi rozmanité a závisí na druhu pokrmu, který si vyberete. Zatímco za kuřecí steak zaplatíte něco přes 130 Kč, za steak z pštrosího masa dáte téměř 500 Kč. Ceny se tedy někomu mohou zdát vyšší, kvalita surovin i samotného zpracování však cenám absolutně odpovídá.             


 
Hodnocení jídla, prostředí a servisu restaurace U starýho Billa

Načerpat atmosféru divokého západu – tak by se dal definovat zážitek, který si z restaurace U Starýho Billa odnesete. Žádné luxusní prostředí plné nejmodernějších designových prvků nečekejte. V této texaské hospůdce na vás čeká autentická dobová výzdoba amerických devadesátek, a to v čele s klasickým barem plným kvalitní whisky, tequilly či výborných odrůd vín. Zvenčí poměrně zchátralá budova může první dojem trochu pokazit, v momentě, kdy vám ovšem přinesou jídlo na stůl, své pochyby odhodíte hodně daleko.        
Stále se vracející zákazníci a dobré ohlasy místních i cizinců jsou známkou toho, že personál restaurace odvádí svou práci velmi dobře. Milá, a dokonce i poměrně rychlá obsluha reprezentuje restauraci U starýho Billa na úrovni, a totéž platí i pro servírování samotných jídel z rukou šéfkuchařů.


 
Celkové hodnocení restaurace U starýho Billa

Restaurace u Starýho Billa je jednou z nejlepších voleb, kde si dát pořádný flák masa, pokud se tedy zrovna nacházíte v Brně. Jednak vás nadchne příjemné prostředí restaurace s velmi autentickými prvky divoké Ameriky, a za další, nadmíru uspokojíte své srdce gurmána, neboť o kvalitě surovin a chuti samotných jídel nelze ani trochu pochybovat.    


Aktuální nabídka a menu od Restaurace U starýho Billa

Galerie fotografií Restaurace U starýho Billa

Restaurace U starýho Billa
Restaurace U starýho Billa
Restaurace U starýho Billa
Restaurace U starýho Billa
Restaurace U starýho Billa
Restaurace U starýho Billa


Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Restaurace U Starýho Billa - menu, rozvoz, hodnocení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Restaurace podobné Restaurace U starýho Billa co stojí za návštěvu

Středověká Krčma

Středověká Krčma

Uložit recept!

Restaurace
Nám. Svobody 17, Brno
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: nápoje, ryby, steaky, předkrmy, hovězí maso a ostatní typy kuchyně

La Strada food & delivery Brno

Uložit recept!

Restaurace
nám. 28. října 20, Brno
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: vegan, nabídka pro vegany, nápoje - nealko, sekty, přílohy a ostatní typy kuchyně

Večerka Brno

Uložit recept!

Restaurace
Pekařská 382/9, Brno
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: asie, alkohol, vína z vinařství j. stávkek, káva the barn, vína z vinařství sonberk a ostatní typy kuchyně

Cartel Pizza Židenice Brno

Uložit recept!

Restaurace
Zábrdovická 10, Brno
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: napoje, navíc, pizza 33 cm, pizza

Pizza Il Mondo Brno

Uložit recept!

Restaurace
Tučkova 780/9, Brno
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: pizza, pizza burger, malý a velký hlad, těstoviny a gnocchi, vegan a ostatní typy kuchyně

New Bambay Brno

Uložit recept!

Restaurace
Veveří 61, Brno
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: předkrmy, saláty, jehněčí maso, rýže, přílohy a ostatní typy kuchyně

Pokecz Brno

Uložit recept!

Restaurace
Bašty 4/414, Brno
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: vegan, namíchej si své poké, vegetarian, fit, dáme poke a ostatní typy kuchyně

Klub cestovatelů Brno

Uložit recept!

Restaurace
Veleslavínova 14, Brno
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: vegetariánská jídla, pivo, indie, velká jídla, přílohy a ostatní typy kuchyně

Big Food Point - Kobližná Brno

Uložit recept!

Restaurace
Kobližná 10, Brno
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: pizza celá, burgery, smažený sýr, kebab, pizza a ostatní typy kuchyně×