Uložit recept!

Restaurace Fabrika Pizzeria & Bowling

1.1/5 (7 hlasů)

Hodnocení restaurace: Ucházející restaurace s rozvozem jídla.

Adresa: Svatovojtěšská ulice 2045, Havlíčkův Brod (zobrazit na mapě)


Pizzerie Fabrika v Havlíčkově Brodě byla vybudována v bývalé textilní továrně, a tak interiéry s vysokými stropy zvyšují zajímavost tohoto podniku. Pizzerie Fabrika své pizzy peče v originální italské peci na dřevo a pizza je tak velmi voňavá. Dále pizzerie Fabrika nabízí klasické italské předkrmy, pastu, steaky a domácí burgery. Součástí podniku Pizzerie Fabrika jsou i bowlingové dráhy.

Sdílejte obsah s přáteli
Fabrika Pizzeria & Bowling
Fabrika Pizzeria & Bowling
Fabrika Pizzeria & Bowling

Rozváží do: Havlíčkův Brod
Nabídka: saláty, nápoje, dezerty, polévky, pizza, burgery, přílohy, předkrmy, těstoviny a ostatní typy kuchyně

Pizzerie Fabrika

Příjem objednávek

Pondělí:11:00 - 20:00
Úterý:11:00 - 20:00
Středa:11:00 - 20:00
Čtvrtek:11:00 - 20:00
Pátek:11:00 - 20:00
Sobota:11:00 - 20:00

Restaurace se nachází v bývalém prostoru textilní továrny. Některé rysy minulosti si nechává do dnešní doby, což dělá z restaurace ojedinělý prostor v celém okolí. Vstup do restaurace provází příjemně dlouhá chodba, která zákazníky zavede do otevřeného prostoru restaurace. Kapacita restaurace a pizzerie Fabrika je veliká, častým důkazem jsou firemní večírky, které pravidelně v období Vánoc zaplní celou restauraci. Pokud dáváte přednost soukromí, abyste si mohli užít čas strávený třeba s rodinou, je k dispozici prostor salonku, který je samozřejmě s obsluhou. Lákadlem restaurace je také bowling, který se skládá ze 4 drah. Do restaurace a pizzerie Fabrika je zákaz vstupu s domácím mazlíčkem (pes), i přesto vždy záleží na jednotlivém jednání majitele psa s obsluhou. Dříve byl součástí restaurace i dětský koutek, v současné době je z toho oddělený prostor. I přesto si zde děti mohou ze skříňky vzít buď nějakou drobnou hračku nebo omalovánky, aby se zabavily.


Jaká jídla nabízí pizzerie Fabrika?

Kontaktní informace

Telefon: 736 205 762
Adresa:
Svatovojtěšská ulice 2045, Havlíčkův Brod
Sociální sítě Fabrika Pizzeria & Bowling

Restaurace a pizzerie Fabrika se specializuje na italskou kuchyni, najdete tedy jídla specifická přesně pro tuto část světa. Základním lákadlem bývá pizza, která se vyrábí z domácího těsta a velice kvalitních surovin, které jsou perfektně sladěné k sobě, aby měla pizza dokonalou chuť. Kromě běžného kola pizzy můžete ochutnat i pizzu plněnou. Všechny pizzy se dělají v kamenné peci na dřevo.

Dále si můžete vybrat z různých druhů salátů, těstovin nebo různých druhů masa - kuřecí, vepřová krkovice nebo vepřová panenka a hovězí steak. Maso můžete ochutnat i v podobě různých druhů burgerů. Hlavní chod jídla je obohacen ještě o bezplatný předkrm, který se skládá z domácího chleba a bylinkového máslíčka. I přesto si můžete dopřát z výběru předkrmů, které jsou v jídelním lístku nebo si vybrat polévku.

Jídlo z restaurace je možné si nechat dovézt až domů. Rozvozy svých jídel si restaurace zajišťuje samostatně. Čekací doby jsou úměrné době, kdy si jídlo objednáte, jedná se převážně o čas oběda nebo večeře, kdy mohou být čekací lhůty delší. Rozvoz jídla se odvíjí od výše objednávky po celém městě, cesta mimo město se odvíjí od vzdálenosti. Jídlo je možné si také objednat a přijít si pro něj, není možné balit do vlastních krabiček.


Jaká je lokalita pizzerie Fabrika?

Restaurace a pizzerie se nachází v malém městě Havlíčkův Brod poblíž krajského města Jihlava v kraji Vysočina. Historie města je specifická za přítomnosti známého spisovatele Karla Havlíčka Borovského, po něm bylo také město v minulosti přejmenováno z Německý Brod na Havlíčkův Brod. Ve městě se také nachází trychtýř, který označuje střed Evropy podle Járy Cimrmana.


Hodnocení restaurace a pizzerie Fabrika

Jídlo - otevření jídelního lístku přivádí chuťové buňky do aktivity. Z pohledu nabízených jídel a použitých surovin nemá restaurace ve městě žádnou konkurenci. Výběr jídel je pro každého zákazníka dostačující. Každé jídlo má u své porce napsané potravinové alergeny, v případě dotazů je možné se zeptat obsluhy, která vám poradí. Pokud máte diagnostikovanou celiakii, poté budete mít výběr velice omezený, neboť pizzy bez lepku se zde nedělají.

Personál a servis - již na první pohled je velice příjemné vidět personál, který má krásně sladěné oblečení, což se týká i kuchařů a pizzařů. Servis je příjemný a snaží se vyjít hostům vstříc. Během plné kapacity restaurace bývá často problém se sladěním jednotlivých jídel. Restaurace a pizzerie Fabrika má oddělenou kuchyň a pizza koutek, často se tak stává, že jídla dorazí ke stolu odděleně.

Prostředí - prostředí restaurace Fabrika je velice otevřené, stoly jsou blízko od sebe a často slyšíte konverzaci vedlejšího stolu. V opačném případě, pokud si vyberete stůl a rezervujete si ho, máte alespoň možnost si vybrat.


Celková známka pizzerie Fabrika

Celkově dávám restauraci 4,5 hvězdiček z 5. Se servisem a jídly jsem byla vždy nadměrně spokojená, bohužel v době firemních večírků je hluk v restauraci nadměrný, ať už z důvodu přesunu hostů mezi stoly a bowlingem, tak i bowlingem samotným, neboť není dostatečně odhlučněn od restaurace. Podstatným nedostatkem restaurace jsou dámské toalety, které jsou během plné kapacity restaurace a pizzerie Fabrika nedostatečné.


Aktuální nabídka a menu od Fabrika Pizzeria & Bowling

Galerie fotografií Fabrika Pizzeria & Bowling

Fabrika Pizzeria & Bowling
Fabrika Pizzeria & Bowling
Fabrika Pizzeria & Bowling
Fabrika Pizzeria & Bowling
Fabrika Pizzeria & Bowling
Fabrika Pizzeria & Bowling
Fabrika Pizzeria & Bowling


Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Restaurace Fabrika Pizzeria & Bowling - menu, rozvoz, hodnocení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Restaurace podobné Fabrika Pizzeria & Bowling co stojí za návštěvu

Kde najít informace×