Sdílet:

Restaurace Havlíčkův Brod


Restaurace ve městě Havlíčkův Brod přehledně na jednom místě. Nezáleží na tom, jestli hledáte místo na večeři ve dvou, blízký fastfood nebo rozvoz jídel. Restaurace Havlíčkův Brod nabízejí spoustu míst s kvalitními jídly, ať už z asijské či z české kuchyně nebo jídlo jako pravá italská pizza. Nejlepší restaurace a rozvoz jídla ve městě Havlíčkův Brod pro váš spokojený žaludek na Jidlo.cz.

Fabrika Pizzeria & Bowling

Fabrika Pizzeria & Bowling

Uložit recept!

Restaurace
Svatovojtěšská ulice 2045, Havlíčkův Brod

Pizzerie Fabrika v Havlíčkově Brodě byla vybudována v bývalé textilní továrně, a tak interiéry s vysokými stropy zvyšují zajímavost tohoto podniku. Pizzerie Fabrika své pizzy peče v originální italské peci na dřevo a pizza je tak velmi voňavá. Dále pizzerie Fabrika nabízí klasické italské předkrmy, pastu, steaky a domácí burgery. Součástí podniku Pizzerie Fabrika jsou i bowlingové dráhy.

Nabídka: vepřové maso, kuřecí maso, hovězí maso, předkrmy, nápoje a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Havlíčkův Brod

Hodnocení restaurací ve městě Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod a jeho restaurace nabízejí široké možnosti výběru, se kterým vám pomůže seznam podniků, který pro vás Jidlo.cz vytvořil. Naleznete zde ověřené informace potřebné k návštěvě restaurace ve městě Havlíčkův Brod a jeho restaurace nabízejí široké možnosti výběru, se kterým vám pomůže seznam podniků, který pro vás Jidlo.cz vytvořil. Naleznete zde ověřené informace potřebné k návštěvě restaurace ve městě Havlíčkův Brod , abyste ukojili svůj hlad a uspokojili svojí chuť.

Rozvoz z restaurací Havlíčkův Brod

Rozvoz jídla ve městě Havlíčkův Brod je velmi rozšířenou službou, která vám spolehlivě doručí jakékoliv oběd nebo večeři. Donášková služba ve městě Havlíčkův Brod funguje ve dne v noci, stačí si jenom vybrat ty pravé restaurace na rozvoz jídla. Výdejní okénko na jídlo najdete ve městě Havlíčkův Brod v mnoha restauracích. Objednávejte a vyzvedávejte asijské nebo české jídlo díky Jidlo.cz jednoduše a rychle.×