Sdílet:

Restaurace Mikulov


Restaurace ve městě Mikulov přehledně na jednom místě. Nezáleží na tom, jestli hledáte místo na večeři ve dvou, blízký fastfood nebo rozvoz jídel. Restaurace Mikulov nabízejí spoustu míst s kvalitními jídly, ať už z asijské či z české kuchyně nebo jídlo jako pravá italská pizza. Nejlepší restaurace a rozvoz jídla ve městě Mikulov pro váš spokojený žaludek na Jidlo.cz.

Restaurace Bowling Mikulov

Restaurace Bowling Mikulov

Uložit recept!

Restaurace
Vídeňská 41, Mikulov

Restaurace Bowling Mikulov se nachází asi 500 metrů od centra tohoto malebného jihomoravského města. Restaurace Bowling Mikulov nabízí posezení u kvalitních lokálních vín a dobrého jídla, které přes den nabízejí v denním menu. S restaurací Bowling Mikulov se pojí také bowlingová dráha a rovněž restaurace provozuje rozvoz jídla a rozvoz pizzy.

Nabídka: nápoje, dezerty, bezmasá jídla, rizota, víno a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Mikulov

Hodnocení restaurací ve městě Mikulov

Mikulov a jeho restaurace nabízejí široké možnosti výběru, se kterým vám pomůže seznam podniků, který pro vás Jidlo.cz vytvořil. Naleznete zde ověřené informace potřebné k návštěvě restaurace ve městě Mikulov a jeho restaurace nabízejí široké možnosti výběru, se kterým vám pomůže seznam podniků, který pro vás Jidlo.cz vytvořil. Naleznete zde ověřené informace potřebné k návštěvě restaurace ve městě Mikulov , abyste ukojili svůj hlad a uspokojili svojí chuť.

Rozvoz z restaurací Mikulov

Rozvoz jídla ve městě Mikulov je velmi rozšířenou službou, která vám spolehlivě doručí jakékoliv oběd nebo večeři. Donášková služba ve městě Mikulov funguje ve dne v noci, stačí si jenom vybrat ty pravé restaurace na rozvoz jídla. Výdejní okénko na jídlo najdete ve městě Mikulov v mnoha restauracích. Objednávejte a vyzvedávejte asijské nebo české jídlo díky Jidlo.cz jednoduše a rychle.×