Sdílet:

Restaurace Mečeříž


Restaurace ve městě Mečeříž přehledně na jednom místě. Nezáleží na tom, jestli hledáte místo na večeři ve dvou, blízký fastfood nebo rozvoz jídel. Restaurace Mečeříž nabízejí spoustu míst s kvalitními jídly, ať už z asijské či z české kuchyně nebo jídlo jako pravá italská pizza. Nejlepší restaurace a rozvoz jídla ve městě Mečeříž pro váš spokojený žaludek na Jidlo.cz.

Hostinec Mexico – Mečeříž

Hostinec Mexico – Mečeříž

Uložit recept!

Restaurace
Mečeříž 50, Mečeříž

Originální hostinec Mexico, který najdete v obci Mečeříž severovýchodně od Prahy, vás překvapí svojí udírnou a výbornými hamburgery. Za pěkného počasí si hosté můžou sednout na zahrádku a pochutnat si na domácí zmrzlině, kterou hostinec Mexico pravidelně nabízí. A hostinec Mexico má ještě jednu velkou výhodu, a to jsou příjemně nízké ceny.

Nabídka: vepřové maso, nealkoholické nápoje, bezmasá jídla, domácí burgery, burgery a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Mečeříž

Hodnocení restaurací ve městě Mečeříž

Mečeříž a jeho restaurace nabízejí široké možnosti výběru, se kterým vám pomůže seznam podniků, který pro vás Jidlo.cz vytvořil. Naleznete zde ověřené informace potřebné k návštěvě restaurace ve městě Mečeříž a jeho restaurace nabízejí široké možnosti výběru, se kterým vám pomůže seznam podniků, který pro vás Jidlo.cz vytvořil. Naleznete zde ověřené informace potřebné k návštěvě restaurace ve městě Mečeříž , abyste ukojili svůj hlad a uspokojili svojí chuť.

Rozvoz z restaurací Mečeříž

Rozvoz jídla ve městě Mečeříž je velmi rozšířenou službou, která vám spolehlivě doručí jakékoliv oběd nebo večeři. Donášková služba ve městě Mečeříž funguje ve dne v noci, stačí si jenom vybrat ty pravé restaurace na rozvoz jídla. Výdejní okénko na jídlo najdete ve městě Mečeříž v mnoha restauracích. Objednávejte a vyzvedávejte asijské nebo české jídlo díky Jidlo.cz jednoduše a rychle.

Kde najít informace×