Sdílet:
Uložit recept!

Restaurace Bowling Mikulov

1/5 (4 hlasy)

Hodnocení restaurace: Ucházející restaurace s rozvozem jídla.

Adresa: Vídeňská 41, Mikulov (zobrazit na mapě)


Restaurace Bowling Mikulov se nachází asi 500 metrů od centra tohoto malebného jihomoravského města. Restaurace Bowling Mikulov nabízí posezení u kvalitních lokálních vín a dobrého jídla, které přes den nabízejí v denním menu. S restaurací Bowling Mikulov se pojí také bowlingová dráha a rovněž restaurace provozuje rozvoz jídla a rozvoz pizzy.

Sdílejte obsah s přáteli
Restaurace Bowling Mikulov
Restaurace Bowling Mikulov
Restaurace Bowling Mikulov

Rozváží do: Mikulov
Nabídka: saláty, nápoje, dezerty, polévky, pizza, předkrmy, těstoviny, denní menu, nealkoholické nápoje a ostatní typy kuchyně

Kde restauraci Bowling Mikulov najdete?

Příjem objednávek

Pondělí:14:00 - 24:00
Úterý:14:00 - 24:00
Středa:14:00 - 24:00
Čtvrtek:14:00 - 24:00
Pátek:14:00 - 02:00
Sobota:14:00 - 02:00
Nedělě:14:00 - 24:00

Restaurace Bowling Mikulov se nachází v ulici Vídeňská 41 v Mikulově. Mikulov je turisticky atraktivní město s vinařskou tradicí. Historické jádro je městskou památkovou rezervací. Nachází se zde mnoho zajímavostí jako je například zámek Mikulov, Dietrichsteinská hrobka nebo Kozí hrádek – zřícenina s vyhlídkovou věží. Turisticky žádané je také poutní místo Svatý kopeček, ze kterého se vám rozprostře nádherný panoramatický pohled na celé jihomoravské město i okolní rovinatou krajinu. Z Mikulova je to, co by kamenem dohodil do Rakouska a je to místo vhodné pro cyklisty, protože právě do Rakouska se tudy můžete pohodlně dostat na vašem bicyklu.


Nabídka restaurace Bowling Mikulov

Kontaktní informace

Telefon: 519 512 777
Adresa:
Vídeňská 41, Mikulov
Sociální sítě Restaurace Bowling Mikulov

Restaurace Bowling Mikulov nabízí denní menu, minutky, různé druhy nápojů a také širokou nabídku pizz. Příjemnou službou je také rozvoz jídel, a tak je možné si pizzu nebo jídlo objednat i domů nebo do kanceláře. Po Mikulově budete mít rozvoz zdarma. Jestliže nejste z města, je taxa od 120 Kč výše podle lokality. Pokud ale dosáhnete na určitou hodnotu objednávky, která je taktéž odvozená od místa dovozu, můžete mít doručení zdarma.

Můžete si vybrat z 25 druhů pizzy, z nichž jedna je i zcela dle vašeho přání. Nechybí klasické druhy jako Margherita, Hawai či tuňáková pizza, ale zvolit můžete i například pálivou pizzu Diavola, která obsahuje feferonky, nebo Bianco s pórkem.

Denní menu restaurace Bowling Mikulov se skládá obvykle ze tří variant jídel a jednoho druhu polévky. Pohodlně se najíte od 130 korun. Často bývá smažený vepřový řízek nebo špagety. Třetí varianta je většinou různorodá. Můžete si tak dát třeba domácí lívanečky se skořicí nebo segedínský guláš.

Mezi stálou nabídkou jídel najdete také novinku – Tortilla de Bolos, což je tortilla s kuřecími stripsy a chedarem. Dostanete k ní ještě hranolky. Ve stále nabídce restaurace nabízí česnekovou a slepičí polévku a také na Moravě oblíbenou zelňačku. Zvolit můžete studený nebo teplý předkrm. Ten teplý zaujme především milovníky kozích sýrů – jedná se totiž o kozí sýr pečený na rajčatech, medu a tymiánu a podává se s opečenými toasty. V nabídce nechybí ani klasika v podobě svíčkové nebo knedlo, vepřo, zela. Bezmasá jídla v nabídce naleznete také. Můžete ochutnat místní smažený sýr nebo krémové hříbkové rizoto. Nabídka masových jídel je pestrá a na své si přijdete i pokud patříte mezi milovníky vepřového kolene, které je dokonce vykoštěné a na černém pivu pečené. A jestliže milujete italská jídla, ochutnejte některé z nabízených těstovin. Za ochutnání z nabídky restaurace Bowling Mikulov stojí také jídla z ryb, zeleninové saláty a na závěr třeba dobrý moučník.

Na své si přijdete i v případě, že jste již po večeři a jdete si pouze posedět k dobrému vínu či pivu. Přikusovat můžete farmářskou topinku nebo čerstvě vyrobené bramborové chipsy. Samozřejmostí je široká nabídka příloh a nealkoholické nápoje v klasickém složení. Kromě toho si můžete dát několik druhů piv, včetně nealkoholického pro řidiče. Víno ochutnáte především z produkce vinařství Vinofol a to jak bílé, červené, tak i oblíbené růžové. Nabídka dalších alkoholických nápojů je rovněž pestrá.


Prostředí a zhodnocení restaurace Bowling Mikulov

Restaurace Bowling Mikulov se nachází hned u hlavní silnice s možností parkování, a tak je velmi dobře dostupná, a to i v případě, že chcete přijít pěšky. Od centra Mikulova je vzdálená jen kousek, samozřejmě po pohodlném chodníku, a tak je možnost sem dojít i s kočárkem. Cyklisté jsou zde také vítáni.

Uvnitř je restaurace vkusně zařízená, místy s přiznanými cihlami, stoly jsou prostorné a je jich zde dostatek. Od stolů lze vidět pec a prostor pro přípravu pizzy. Pro děti je zde malý stoleček s pastelkami a menší koutek s bednou hraček. V letních měsících lze využít i venkovní posezení, kde bývá často plno – proto je dobré si místo předem zamluvit. Sezení se nachází pod přístřeškem, a tak je příjemné i v parných dnech. Přiléhá k němu pěkné dětské hřiště s trampolínou, skluzavkou a tabulí na malování křídami. V restauraci Bowling Mikulov je možné si také objednat bowlingovou dráhu, jak už napovídá název restaurace.

Jídlo v Bowling Mikulov je velmi chutné, rozhodně jsme nikdy nebyli zklamaní. Je to jedna z mála restaurací ve městě, které jsou obzvláště vhodné pro rodiny s malými dětmi. V Mikulově moc takových restaurací není. Pochutnáte si nejen na jídle ale i výborně vychlazeném a natočeném pivu. Děti se zabaví v koutku nebo na venkovním hřišti a rodiče tak mohou chvíli odpočívat od rodičovských povinností.

Personál restaurace Bowling Mikulov je vždy velmi pozorný a úslužný. Nečekáte dlouho, než vás obslouží. Nic není problém, obsluha je milá, ochotná a pečlivá. Dostatek personálu zajišťuje velice příjemný zážitek z návštěvy restaurace. Nápoje jsou dobře vychlazené, jídla naopak dostatečně teplá a především dobrá. Lze proto restauraci Bowling Mikulov vřele doporučit, jistě vás nezklame.


Aktuální nabídka a menu od Restaurace Bowling Mikulov

Galerie fotografií Restaurace Bowling Mikulov

Restaurace Bowling Mikulov
Restaurace Bowling Mikulov
Restaurace Bowling Mikulov
Restaurace Bowling Mikulov
Restaurace Bowling Mikulov
Restaurace Bowling Mikulov
Restaurace Bowling Mikulov

Restaurace Bowling Mikulov

Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Restaurace Bowling Mikulov - menu, rozvoz, hodnocení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Restaurace podobné Restaurace Bowling Mikulov co stojí za návštěvu×