Sdílet:
Uložit recept!

Restaurace Loving Hut

2/5 (8 hlasů)

Hodnocení restaurace: Najíte se, ale gurmánství nečekejte.

Adresa: Zborovská 814/19, Praha (zobrazit na mapě)


Největší mezinárodní řetězec veganských restaurací Loving Hut funguje jako fastfood se švédskými stoly. Restaurace Loving Hut podává jídla bez živočišného původu a neprodávají se zde alkoholické nápoje. Restaurace Loving Hut je volbou především pro uspěchané vegany.

Sdílejte obsah s přáteli
Loving Hut
Loving Hut
Loving Hut

Rozváží do: Praha
Nabídka: saláty, polévky, přílohy, předkrmy, těstoviny, denní menu, vegetarian, vegan, indie a ostatní typy kuchyně

Loving Hut je mezinárodní síť veganských restaurací, která je založená Nejvyšší Mistryní Ching Hai. Po celém světě se nachází přes 200 poboček a u nás v ČR je prozatím otevřeno 8 poboček. První restaurace se v České republice otevřela roku 2007 v Praze. V roce 2010 byla restaurace vyhlášena jako nejlepší veganská restaurace podle časopisu VegNews a také se pyšní oceněném Travellers' Choice. Veganství zde hraje velkou roli, protože jídlo je vařeno s láskou k přírodě, ale i ke zvířatům. Bez použití živočišných surovin zde kuchaři umí vykouzlit opravdu výborná jídla. Zakladatelka sítě Loving Hut věří, že správná a vyvážená veganská strava může pomoci při prevenci a léčbě nemocí.


Loving Hut - veganský fastfood

Kontaktní informace

Telefon: +420 776 569 569
Adresa:
Zborovská 814/19, Praha
Sociální sítě Loving Hut

Jelikož se jedná o fast food, obslouženi zde budete velmi rychle. A o jakou kuchyni se jedná? Můžete se těšit na asijskou kuchyni, pekingské i thajské speciality, a samozřejmostí je také zdravá strava. Pokud ale čekáte pouze klíčky a zeleninu, musím vás vyvést z omylu. Na jídle si tu totiž pochutná i zarytý masožravec. Najíst se zde můžete formou bufetu (100 g za 26 Kč), kdy si můžete vybrat z velkého množství příloh, jako jsou pečené brambory, bramborová kaše, rýže, nudle či pečená zelenina. K hlavnímu jídlu si můžete dát i polévku, která je každý den jiná podle dostupných surovin i ročního období. Vybrat si můžete ze salátů, zálivek, dipů, nejrůznější druhů zeleniny, smažený květák, tortilly, burger či karbanátek až po pad thai a jiné asijské speciality včetně sushi. A pokud nemáte dost, dejte si dobrou kávičku s čokoládovým dortíkem nebo muffinem. Když si nevyberete, dejte si něco ze stálého menu. Budete si ovšem muset chvíli počkat, tak jak tomu holt u jídel na objednávku bývá. Cena hlavního jídla se tak pohybuje okolo 110 - 150 Kč. A co je výhoda, můžete zde platit jak hotově tak i kartou.


Kde najdete restaurace Loving Hut

Loving Hut se bohužel nachází pouze v našem hlavním městě. Pražáci radujte se, Loving Hut je totiž snad v každém koutě naší stověžaté matičky. Najdeme pobočky v OC Nový Smíchov, Na Budějovické 13, v OC Quadrio, v OC Zličín, v Černé Labuti, v OC Atrium Flora, v ulici Jugoslávská a na Letné v ulici Dukelských hrdinů. V Praze najdete spoustu veganských restaurací, a proto počítejte, že zde může být přes oběd docela plno.


Rozvoz jídla restaurace Loving Hut

Rozvoz jídla bohužel tato restaurace nenabízí, ale snaží se vyjít vstříc alespoň objednání jídla pomocí on-line systému. Umožňují to tyto pobočky - Jugoslávská 12, OC Nový Smíchov, Dukelských hrdinů a OC Atrium Flora. Tato služba funguje pondělí-pátek od 11 do 18 hodin. Na webu restaurace si zvolíte pobočku a vyberete si jídlo. Pochutnat si můžete na stejné stálé nabídce jako v restauraci. Samozřejmostí je i nealko jako domácí limonáda, kombucha nebo i káva a čaj. A jídlo si následně už připravené a zabalené vyzvednete na vámi zvolené pobočce. Nápoj + hlavní jídlo vás vyjde cca do 200 Kč.


Ne nadarmo tato restaurace získala svá ocenění. Jídlo je velmi chutné a skvěle připravené, proto tuto restauraci navštěvují nejen vegetariáni, vegani, ale i lidé, kteří jsou klasickými masožravci. Největší výhodou je bufetové stravování, protože můžete ochutnat vše, co vám přijde pod ruku, a dát si toho jen malý kousek. Doporučuji smažené jarní závitky, které jsou zde vyhlášené. Prostředí a celkově atmosféra je velmi příjemná a klidná. Restaurace jsou prosvětlené, a i když logo hraje veselými barvami v kombinaci červená a žlutá, v prostorách restaurace dominuje bílá spolu se světlým dřevem. V pobočkách, které nejsou součástí obchodních center se můžete těšit na klidnou hudbu a všudypřítomné zelené rostlinky vám zpříjemní vaši obědovou chvilku. Obsluha je zde ze zkušenosti příjemná, ovšem jak tomu tak bývá u restaurací typu fast food, obsluha neroznáší ani nechodí mezi zákazníky. Pokud jde o bufetovou formu, všechno si sami naložíte a zaplatíte u kasy, tím pro vás kontakt s obsluhou končí.


Doporučení restaurace Loving Hut

Restauraci určitě doporučujeme jak pro svůj velký výběr jídla, tak i cenovou dostupnost. Pokud nejste vegan, ale chtěli byste jídlo vyzkoušet, tady je možnost naložit si na talíř opravdu od každého druhu jídla kousek. Velká nevýhoda je samozřejmě v dostupnosti restaurace, která bohužel prozatím ovládla jenom Prahu a dál se už nedostala. Třeba je to jen otázka času, kdy se objeví i ve vašem městě.


Aktuální nabídka a menu od Loving Hut

Galerie fotografií Loving Hut

Loving Hut
Loving Hut
Loving Hut
Loving Hut
Loving Hut
Loving Hut
Loving Hut

Loving Hut

Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Restaurace Loving Hut - menu, rozvoz, hodnocení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Restaurace podobné Loving Hut co stojí za návštěvu

Restaurace U Hubatků

Restaurace U Hubatků

Uložit recept!

Restaurace
Pod Pekárnami 7–9, Praha
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: vepřové maso, přílohy, ryby, hlavní chody, alkohol a ostatní typy kuchyně

Restaurace Grosseto Vinohrady

Restaurace Grosseto Vinohrady

Uložit recept!

Restaurace
Francouzská 2, Praha
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: italské noky, pizza, polévky, denní menu, těstoviny a ostatní typy kuchyně

Lidová jídelna Těšnov

Lidová jídelna Těšnov

Uložit recept!

Restaurace
Těšnov 1163/5, Praha
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: omáčky, česká kuchyně, předkrmy, polévky, smažená česká klasika a ostatní typy kuchyně

Vinohradský parlament

Vinohradský parlament

Uložit recept!

Restaurace
Korunní 1, Praha
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: polévky, denní menu, steaky, přílohy, ryby a ostatní typy kuchyně

Fitness menu Praha

Uložit recept!

Restaurace
Rybná 16, Praha
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: ryby, saláty, fit

Las Adelitas - Petrská Praha

Uložit recept!

Restaurace
Petrská 1551/23, Praha
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: quesadillas, polévky, přílohy, předkrmy, mexico a ostatní typy kuchyně

Kebab U Divadla Praha

Uložit recept!

Restaurace
Komunardů 886/26, Praha
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: kebab, dürüm, kebab talíř, falafel, kebab box a ostatní typy kuchyně

Thanh Tam Fusion Food Praha

Uložit recept!

Restaurace
Vinohradská 839/15, Praha
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: asie

Pizzerie Kaskáda Praha

Uložit recept!

Restaurace
Voskovcova 1075/43, Praha
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: rizota, saláty, těstoviny, hovězí maso, pizza 32 cm z italských surovin a ostatní typy kuchyně×