Sdílet:

Restaurace Orlová


Restaurace ve městě Orlová přehledně na jednom místě. Nezáleží na tom, jestli hledáte místo na večeři ve dvou, blízký fastfood nebo rozvoz jídel. Restaurace Orlová nabízejí spoustu míst s kvalitními jídly, ať už z asijské či z české kuchyně nebo jídlo jako pravá italská pizza. Nejlepší restaurace a rozvoz jídla ve městě Orlová pro váš spokojený žaludek na Jidlo.cz.

Ristorante Alfredo

Ristorante Alfredo

Uložit recept!

Restaurace
Na Olmovci 1320, Orlová

Ristorante Alfredo o sobě tvrdí, že je nejlepší restaurací ve městě, a přesvědčit se o tom můžete i vy. Ristorante Alfredo má v nabídce hlavně pizzy, burgery nebo steaky, takže se jedná o jednoduchá, ale o to sytější jídla. Ristorante Alfredo se chlubí službou rozvoz jídla a denního menu. Samotná restaurace má potom 113 míst uvnitř a 54 míst na zahrádce.

Nabídka: steaky, saláty, denní menu, kuřecí maso, výhodné menu a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Orlová

Hodnocení restaurací ve městě Orlová

Orlová a jeho restaurace nabízejí široké možnosti výběru, se kterým vám pomůže seznam podniků, který pro vás Jidlo.cz vytvořil. Naleznete zde ověřené informace potřebné k návštěvě restaurace ve městě Orlová a jeho restaurace nabízejí široké možnosti výběru, se kterým vám pomůže seznam podniků, který pro vás Jidlo.cz vytvořil. Naleznete zde ověřené informace potřebné k návštěvě restaurace ve městě Orlová , abyste ukojili svůj hlad a uspokojili svojí chuť.

Rozvoz z restaurací Orlová

Rozvoz jídla ve městě Orlová je velmi rozšířenou službou, která vám spolehlivě doručí jakékoliv oběd nebo večeři. Donášková služba ve městě Orlová funguje ve dne v noci, stačí si jenom vybrat ty pravé restaurace na rozvoz jídla. Výdejní okénko na jídlo najdete ve městě Orlová v mnoha restauracích. Objednávejte a vyzvedávejte asijské nebo české jídlo díky Jidlo.cz jednoduše a rychle.

Kde najít informace×