Sdílet:
Uložit recept!

Restaurace Pod Parohama

1/5 (3 hlasy)

Hodnocení restaurace: Ucházející restaurace s rozvozem jídla.

Adresa: Husarova 60, Ostrava (zobrazit na mapě)


Restaurace Pod Parohama je situována do malebného prostředí na kraji slezské metropole Ostrava. Restaurace Pod Parohama nabízí čisté a upravené prostředí, které vzdáleně připomíná lovecký zámeček. Restaurace Pod Parohama svým hostům umožňuje pronájem dvou salonků různých velikostí a zakládají se na výborné Hukvaldské kvasnicové polotmavé čtrnáctce.

Sdílejte obsah s přáteli
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama

Nabídka: saláty, nápoje, dezerty, polévky, přílohy, předkrmy, denní menu, alkohol, steaky a ostatní typy kuchyně

Restaurace Pod parohama

Příjem objednávek

Pondělí:11:00 - 22:00
Úterý:11:00 - 22:00
Středa:11:00 - 22:00
Čtvrtek:11:00 - 22:00
Pátek:11:00 - 23:00
Sobota:11:00 - 23:00
Nedělě:11:00 - 22:00

Restaurace Pod parohama se nachází v Ostravě – Výškovicích. V části Výškovic, které se nazývají Staré Výškovice. Restaurace je součástí původní zástavby vsi. V minulosti byl objekt hasičskou stanicí. Dnes je zde restaurace, která se specializuje především na loveckou kuchyni. Vnitřní vybavení je stylově zařízeno. Na stěnách visí parohy, pušky a obrázky s loveckou tématikou. Díky dřevěným trámům navozuje vybavení pocit, že jste v lovecké chatě. Místnost je nekuřácká.

Nechybí zde ani zahrádka s venkovním posezením, též v dřevěném stylu s trámovím a zastřešením. Restaurace je umístěna v rekreační zóně. K blízké řece Odře tudy prochází mnoho výletníků a cyklistů. Ti se zde často zastavují na pivo a kus řeči. Tak místo bují hojným životem a společenskou aktivitou. Nad restaurací nechybí ani dva salonky, kde se pořádají svatby a soukromé akce. V zadní části restaurace Pod Parohama je umístěn dětský koutek s prolézačkou, který navazuje na zahrádku.


Nabídka jídla restaurace Pod Parohama

Kontaktní informace

Telefon: +420 739 651 884
Adresa:
Husarova 60, Ostrava
Sociální sítě Restaurace Pod parohama

Nabídka jídla restaurace Pod Parohama se specializuje na zvěřinovou kuchyni, ale můžete si dát i běžná hospodská jídla. Nejoblíbenější je zvěřinový burger z kančího masa. Ochutnat můžete také jelení kýtu s malinami nebo kančí hřbet v šípkové omáčce s tymiánem. Z ostatních jídel jsou v nabídce nakládané tvarůžky, nakládaný camembert, langoše, česneková polévka, ale také ryby jako losos nebo pstruh.

Restaurace nabízí i steaky hovězí či vepřové a grilované speciality. Návštěvníky jistě zaujmou zauzená žebra, pečené koleno nebo grilované kuřecí křidélka. K jídlům je množství příloh, hranolky, zeleninová obloha nebo americké brambory. Restaurace Pod Parohama disponuje širokou nabídkou pokrmů i k pivu. Můžete si dát masový nebo tvarůžkový tatarák, smažený sýr, smažené tvarůžky, cibulové kroužky, ďábelskou topinku nebo kovbojské fazole. Čepují zde pivo Radegast, plzeňské a také pivní speciály jako je Hukvaldské kvasnicové nebo Rychtář. Z nealka si můžete dát birell.


Město Ostrava – Výškovice

Městská část Ostravy, která se nazývá Výškovice, leží na okraji celé metropole orientovaná na Jih. Většina čtvrti Nových Výškovic je zastavěna panelovými domy, které jsou renovované a mezi nimiž je množství hřišť a zelených ploch vybízejících k odpočinku. Původní Staré Výškovice jsou malá vesnička nacházející se pod panelovou zástavbou. Ve vesnici stojí 100 leté domky s kostelem a školou, které se táhnou k řece Odře. Staré Výškovice jsou malebným místem k rekreaci a odpočinku.


Rozvoz a jídlo k vyzvednutí restaurace Pod Parohama

Restaurace Pod Parohama má výdejní okénko, kde je možné si vzít pivo sebou nebo odnést zabalené jídlo. Rozvoz jídel restaurace neprovozuje. Přes týden i o víkendu disponuje poledním menu, které si můžete zakoupit v okýnku a odnést sebou. Jídla, která nestačíte zkonzumovat celá na místě při návštěvě restaurace, vám obsluha také zabalí a odnesete si je domů. Menu se pravidelně obměňuje a ceny jsou slušné.


Hodnocení jídla, prostředí a servisu restaurace Pod Parohama

Jídlo je zde velmi dobré, za přiměřenou cenu. Nejlepší je vyzkoušet zvěřinové speciality jako je zvěřinová klobása nebo burger s kančím masem. Také langoše mají velmi dobrou kvalitu. V restauraci se zkrátka dobře najíte a posedíte si v hezkém prostředí. Obsluha restaurace Pod Parohama je šikovná, rychlá a velmi dobře se orientuje v prostoru. Na nic nečekáte dlouho a servírky jsou milé a příjemné. V letní sezóně je restaurace velmi oblíbeným místem návštěvy s širokou základnou pravidelných hostů, kteří jsou svému oblíbenému místu věrní.

Dáte si zde kvalitní pivo, jak z velkých pivovarů, tak také z malých soukromých firem, které v letním parnu skvěle ochladí a je velmi dobře načepováno. Jak restaurace, tak salonky jsou stále obsazeny, díky dobrému vedení podniku, krásnému prostředí a usměvavé obsluze.


Celkové hodnocení restaurace Pod Parohama

Restaurace Pod parohama funguje již mnoho let a její osvědčený koncept je stále aktuální. Z restaurací v okolí je jedna z nejoblíbenějších. Restaurace má kvalitní servis, čisté a krásné prostředí, dobré jídlo a skvělé pivo. Ani v dobách uzavírání restauračních zařízení nepadla a udržela se díky výdejovému okénku, kde se čepovalo pivo i prodávalo jídlo sebou. Je to velmi dobrý podnik, který stojí za návštěvu.


Aktuální nabídka a menu od Restaurace Pod parohama

Galerie fotografií Restaurace Pod parohama

Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama


Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Restaurace Pod Parohama - menu, rozvoz, hodnocení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Restaurace podobné Restaurace Pod parohama co stojí za návštěvu

Restaurace Zámek Zábřeh

Restaurace Zámek Zábřeh

Uložit recept!

Restaurace
U Zámku 42/1, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: denní menu, telecí maso, rizota, ryby, steaky a ostatní typy kuchyně

Třebovický mlýn

Třebovický mlýn

Uložit recept!

Restaurace
Na Heleně 5004/2, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: nealkoholické nápoje, polévka, steaky, těstoviny, nápoje a ostatní typy kuchyně

Mr. Sushito - Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
Janáčkova 1341/3, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: nápoje, saláty, vegetarian, sushi, low carb saláty a ostatní typy kuchyně

U Povozníka Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
1. máje 70/12a, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: steaky, denní menu, speciality povozníka, dipy, kolena a ostatní typy kuchyně

Kavárna Atlantik Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
Čs. legií 7, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: milkshake, nealkoholické nápoje, slané palačinky, chlebíčky, dezerty a ostatní typy kuchyně

Restaurace TONI Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
28.října 194, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: česká, menu

Ben & Jerry's Zmrzliny Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
Heyrovského 1581/5, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: dezerty

Chacharova Pizza - Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
Hlučínská 1170, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: špecle, stripsy / saláty, bbq, asie, pizza 32cm a ostatní typy kuchyně

Hotel Restaurace Maria Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
Přívozská 23, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: dezerty×