Sdílet:
Uložit recept!

Restaurace Pod Parohama

1.3/5 (7 hlasů)

Hodnocení restaurace: Ucházející restaurace s rozvozem jídla.

Adresa: Husarova 60, Ostrava (zobrazit na mapě)


Restaurace Pod Parohama je situována do malebného prostředí na kraji slezské metropole Ostrava. Restaurace Pod Parohama nabízí čisté a upravené prostředí, které vzdáleně připomíná lovecký zámeček. Restaurace Pod Parohama svým hostům umožňuje pronájem dvou salonků různých velikostí a zakládají se na výborné Hukvaldské kvasnicové polotmavé čtrnáctce.

Sdílejte obsah s přáteli
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama

Nabídka: saláty, nápoje, dezerty, polévky, přílohy, předkrmy, denní menu, alkohol, steaky a ostatní typy kuchyně

Restaurace Pod parohama

Příjem objednávek

Pondělí:11:00 - 22:00
Úterý:11:00 - 22:00
Středa:11:00 - 22:00
Čtvrtek:11:00 - 22:00
Pátek:11:00 - 23:00
Sobota:11:00 - 23:00
Nedělě:11:00 - 22:00

Restaurace Pod parohama se nachází v Ostravě – Výškovicích. V části Výškovic, které se nazývají Staré Výškovice. Restaurace je součástí původní zástavby vsi. V minulosti byl objekt hasičskou stanicí. Dnes je zde restaurace, která se specializuje především na loveckou kuchyni. Vnitřní vybavení je stylově zařízeno. Na stěnách visí parohy, pušky a obrázky s loveckou tématikou. Díky dřevěným trámům navozuje vybavení pocit, že jste v lovecké chatě. Místnost je nekuřácká.

Nechybí zde ani zahrádka s venkovním posezením, též v dřevěném stylu s trámovím a zastřešením. Restaurace je umístěna v rekreační zóně. K blízké řece Odře tudy prochází mnoho výletníků a cyklistů. Ti se zde často zastavují na pivo a kus řeči. Tak místo bují hojným životem a společenskou aktivitou. Nad restaurací nechybí ani dva salonky, kde se pořádají svatby a soukromé akce. V zadní části restaurace Pod Parohama je umístěn dětský koutek s prolézačkou, který navazuje na zahrádku.


Nabídka jídla restaurace Pod Parohama

Kontaktní informace

Telefon: +420 739 651 884
Adresa:
Husarova 60, Ostrava
Sociální sítě Restaurace Pod parohama

Nabídka jídla restaurace Pod Parohama se specializuje na zvěřinovou kuchyni, ale můžete si dát i běžná hospodská jídla. Nejoblíbenější je zvěřinový burger z kančího masa. Ochutnat můžete také jelení kýtu s malinami nebo kančí hřbet v šípkové omáčce s tymiánem. Z ostatních jídel jsou v nabídce nakládané tvarůžky, nakládaný camembert, langoše, česneková polévka, ale také ryby jako losos nebo pstruh.

Restaurace nabízí i steaky hovězí či vepřové a grilované speciality. Návštěvníky jistě zaujmou zauzená žebra, pečené koleno nebo grilované kuřecí křidélka. K jídlům je množství příloh, hranolky, zeleninová obloha nebo americké brambory. Restaurace Pod Parohama disponuje širokou nabídkou pokrmů i k pivu. Můžete si dát masový nebo tvarůžkový tatarák, smažený sýr, smažené tvarůžky, cibulové kroužky, ďábelskou topinku nebo kovbojské fazole. Čepují zde pivo Radegast, plzeňské a také pivní speciály jako je Hukvaldské kvasnicové nebo Rychtář. Z nealka si můžete dát birell.


Město Ostrava – Výškovice

Městská část Ostravy, která se nazývá Výškovice, leží na okraji celé metropole orientovaná na Jih. Většina čtvrti Nových Výškovic je zastavěna panelovými domy, které jsou renovované a mezi nimiž je množství hřišť a zelených ploch vybízejících k odpočinku. Původní Staré Výškovice jsou malá vesnička nacházející se pod panelovou zástavbou. Ve vesnici stojí 100 leté domky s kostelem a školou, které se táhnou k řece Odře. Staré Výškovice jsou malebným místem k rekreaci a odpočinku.


Rozvoz a jídlo k vyzvednutí restaurace Pod Parohama

Restaurace Pod Parohama má výdejní okénko, kde je možné si vzít pivo sebou nebo odnést zabalené jídlo. Rozvoz jídel restaurace neprovozuje. Přes týden i o víkendu disponuje poledním menu, které si můžete zakoupit v okýnku a odnést sebou. Jídla, která nestačíte zkonzumovat celá na místě při návštěvě restaurace, vám obsluha také zabalí a odnesete si je domů. Menu se pravidelně obměňuje a ceny jsou slušné.


Hodnocení jídla, prostředí a servisu restaurace Pod Parohama

Jídlo je zde velmi dobré, za přiměřenou cenu. Nejlepší je vyzkoušet zvěřinové speciality jako je zvěřinová klobása nebo burger s kančím masem. Také langoše mají velmi dobrou kvalitu. V restauraci se zkrátka dobře najíte a posedíte si v hezkém prostředí. Obsluha restaurace Pod Parohama je šikovná, rychlá a velmi dobře se orientuje v prostoru. Na nic nečekáte dlouho a servírky jsou milé a příjemné. V letní sezóně je restaurace velmi oblíbeným místem návštěvy s širokou základnou pravidelných hostů, kteří jsou svému oblíbenému místu věrní.

Dáte si zde kvalitní pivo, jak z velkých pivovarů, tak také z malých soukromých firem, které v letním parnu skvěle ochladí a je velmi dobře načepováno. Jak restaurace, tak salonky jsou stále obsazeny, díky dobrému vedení podniku, krásnému prostředí a usměvavé obsluze.


Celkové hodnocení restaurace Pod Parohama

Restaurace Pod parohama funguje již mnoho let a její osvědčený koncept je stále aktuální. Z restaurací v okolí je jedna z nejoblíbenějších. Restaurace má kvalitní servis, čisté a krásné prostředí, dobré jídlo a skvělé pivo. Ani v dobách uzavírání restauračních zařízení nepadla a udržela se díky výdejovému okénku, kde se čepovalo pivo i prodávalo jídlo sebou. Je to velmi dobrý podnik, který stojí za návštěvu.


Aktuální nabídka a menu od Restaurace Pod parohama

Galerie fotografií Restaurace Pod parohama

Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama
Restaurace Pod parohama


Buďte první, tento podnik ještě nebyl uživateli hodnocen

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Restaurace Pod Parohama - menu, rozvoz, hodnocení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:


Restaurace podobné Restaurace Pod parohama co stojí za návštěvu

Třebovický mlýn

Třebovický mlýn

Uložit recept!

Restaurace
Na Heleně 5004/2, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: kuřecí maso, hovězí maso, ryby, předkrmy, přílohy a ostatní typy kuchyně

Restaurace Zámek Zábřeh

Restaurace Zámek Zábřeh

Uložit recept!

Restaurace
U Zámku 42/1, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: omáčky, těstoviny, nápoje, denní menu, polévky a ostatní typy kuchyně

Lotus restaurant Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
Opavská 6201/1A, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: hotová a smažená jídla, předkrmy, vietnamské speciality, grill a další, polévky a saláty a ostatní typy kuchyně

Můj Kebab Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
Plzeňská 379/28, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: saláty, boxy, kebab, pizza 32 cm, tortilly a ostatní typy kuchyně

Restaurace Mustang Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
Poděbradova 23, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: pokmy z mletého masa, dezerty, bezmasé pokrmy, speciality, sýrové pokrmy a ostatní typy kuchyně

Vosíme - Pizza, která bodne! Ostrava centrum

Uložit recept!

Restaurace
Korunní 973/13, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: nápoje, přísady, pizza 32 cm, pizza 45 cm, jídla a ostatní typy kuchyně

Vietnamsko – thajská kuchyně Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
Stodolní 1293/3, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: asie, menu

Chacharovy nudle - Vyškovice Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
Břustkova 20, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: asie, zmrzliny, nápoje, čína - big porce, těstoviny a ostatní typy kuchyně

Kovárna u Hodin Ostrava

Uložit recept!

Restaurace
Generála Hrušky 1233, Ostrava
Možnost rozvozu do 60 minut
Nabídka: minutky, přílohy, polévky, aktuální nabídka, saláty a ostatní typy kuchyně×