Sdílet:

Restaurace Praha 10


Restaurace ve městě Praha 10 přehledně na jednom místě. Nezáleží na tom, jestli hledáte místo na večeři ve dvou, blízký fastfood nebo rozvoz jídel. Restaurace Praha 10 nabízejí spoustu míst s kvalitními jídly, ať už z asijské či z české kuchyně nebo jídlo jako pravá italská pizza. Nejlepší restaurace a rozvoz jídla ve městě Praha 10 pro váš spokojený žaludek na Jidlo.cz.

Jam and Co.

Jam and Co.

Uložit recept!

Restaurace
Krymská 152/1, Praha 10

Restaurace Jam and Co. leží na skvělém místě na rozhraní pražských Vršovic a Vinohrad. Restaurace Jam and Co. otevřela v roce 2016 a jejím spolumajitelem je známý hip-hopový DJ Mike Trafik. Restaurace Jam and Co. představuje asijskou fusion koncepci, kdy si bere to nejchutnější z asijské kuchyně. Tyto prvky potom neotřele kombinuje s evropskou kuchyní.

Nabídka: dezerty, těstoviny, denní menu, kuřecí maso, saláty a ostatní typy kuchyně
Rozváží do: Praha

Hodnocení restaurací ve městě Praha 10

Praha 10 a jeho restaurace nabízejí široké možnosti výběru, se kterým vám pomůže seznam podniků, který pro vás Jidlo.cz vytvořil. Naleznete zde ověřené informace potřebné k návštěvě restaurace ve městě Praha 10 a jeho restaurace nabízejí široké možnosti výběru, se kterým vám pomůže seznam podniků, který pro vás Jidlo.cz vytvořil. Naleznete zde ověřené informace potřebné k návštěvě restaurace ve městě Praha 10 , abyste ukojili svůj hlad a uspokojili svojí chuť.

Rozvoz z restaurací Praha 10

Rozvoz jídla ve městě Praha 10 je velmi rozšířenou službou, která vám spolehlivě doručí jakékoliv oběd nebo večeři. Donášková služba ve městě Praha 10 funguje ve dne v noci, stačí si jenom vybrat ty pravé restaurace na rozvoz jídla. Výdejní okénko na jídlo najdete ve městě Praha 10 v mnoha restauracích. Objednávejte a vyzvedávejte asijské nebo české jídlo díky Jidlo.cz jednoduše a rychle.

Kde najít informace×