Kuchařka Vánoční cukroví ke stažení

Václav Fořt

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Stáhnout kuchařku Vánoční cukroví zdarma!

Když se začne přibližovat advent, každý kuchař či kuchařka začne hledat osvědčené, tradiční a rodinné recepty na vánoční cukroví. Protože, přiznejme si to, bez vánočního cukroví a bez krásně provoněného bytu z jeho pečení by to nebylo ono. Právě tahle sladká vůně vanilky, skořice, medu, ořechů, mandlí a dalších a dalších surovin vytváří tu pravou vánoční atmosféru. Někdo si vystačí s několika ověřenými druhy, v jiných rodinách se počet různých druhů vánočního cukroví počítá skoro na desítky. Většinou začínáme perníčky, zázvorkami, vanilkovými rohlíčky, později je na řadě cukroví ze světlého i tmavého lineckého těsta, nakonec přijdou na řadu polevy, zdobení a promazávání upečeného cukroví krémy. Všechno připravujeme postupně tak, aby kolem 24. prosince bylo všechno cukroví nejchutnější.

Připravili jsme pro vás nový vánoční ebook s vybranými recepty na vánoční cukroví a informacemi o historii i současnosti tradice pečení vánočního cukroví. Kuchařka Vánoční cukroví obsahuje jak recepty na klasické cukroví, tak i recepty na nepečené/raw cukroví.

Stáhněte si naší e-book kuchařku Vánoční cukroví a doufáme, že v něm najdete něco, co vás zaujme. Jsme rádi že navštěvujete náš web receptnajidlo.cz a celý náš tým vám přeje nejen krásné a pohodové vánoční svátky, ale i úspěšný rok 2018. Potěšilo by nás, kdybychom k tomu mohli přispět svými recepty alespoň trochu i my.


Stáhnout kuchařku Vánoční cukroví zdarma!


Související odkazy:

E-book Kuchařka Vánoční cukroví

Recepty na vánoční cukroví


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Kuchařka Vánoční cukroví ke stažení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Kuchařka Vánoční cukroví ke stažení.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: kuchařka, vánoční, cukroví, stažení.

Kde najít informace×