Kuchařka Vánoční cukroví ke stažení

Václav Fořt

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Stáhnout kuchařku Vánoční cukroví zdarma! Když se začne přibližovat advent, každý kuchař či kuchařka začne hledat osvěd...

Stáhnout kuchařku Vánoční cukroví zdarma!

Když se začne přibližovat advent, každý kuchař či kuchařka začne hledat osvědčené, tradiční a rodinné recepty na vánoční cukroví. Protože, přiznejme si to, bez vánočního cukroví a bez krásně provoněného bytu z jeho pečení by to nebylo ono. Právě tahle sladká vůně vanilky, skořice, medu, ořechů, mandlí a dalších a dalších surovin vytváří tu pravou vánoční atmosféru. Někdo si vystačí s několika ověřenými druhy, v jiných rodinách se počet různých druhů vánočního cukroví počítá skoro na desítky. Většinou začínáme perníčky, zázvorkami, vanilkovými rohlíčky, později je na řadě cukroví ze světlého i tmavého lineckého těsta, nakonec přijdou na řadu polevy, zdobení a promazávání upečeného cukroví krémy. Všechno připravujeme postupně tak, aby kolem 24. prosince bylo všechno cukroví nejchutnější.

Připravili jsme pro vás nový vánoční ebook s vybranými recepty na vánoční cukroví a informacemi o historii i současnosti tradice pečení vánočního cukroví. Kuchařka Vánoční cukroví obsahuje jak recepty na klasické cukroví, tak i recepty na nepečené/raw cukroví.

Stáhněte si naší e-book kuchařku Vánoční cukroví a doufáme, že v něm najdete něco, co vás zaujme. Jsme rádi že navštěvujete náš web receptnajidlo.cz a celý náš tým vám přeje nejen krásné a pohodové vánoční svátky, ale i úspěšný rok 2018. Potěšilo by nás, kdybychom k tomu mohli přispět svými recepty alespoň trochu i my.


Stáhnout kuchařku Vánoční cukroví zdarma!


Související odkazy:

E-book Kuchařka Vánoční cukroví

Recepty na vánoční cukroví


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Kuchařka Vánoční cukroví ke stažení, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Kuchařka Vánoční cukroví ke stažení.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: kuchařka, vánoční, cukroví, stažení.


×