Jak nás okouzlila kolekce Clever Cooking od Villeroy & Boch

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Běžné vaření probíhá zpravidla tak, že v pekáči pokrm připravíte, na talíř pak servírujete a co zbyde, uložíte do krabičky do lednice. Díky kolekci Clever Cooking, která se hodí na přípravu, servírování i skladování pokrmů si ale velkou spoustu práce kolem přípravy jídla můžete ušetřit.

Všestranní pomocníci

Připravujete hostinu pro rodinu, přátele nebo chcete jen nachystat rychlé občerstvení? Řada Clever Cooking od Villeroy & Boch vám pomůže s přípravou, servírováním i skladováním všech druhů pokrmů. Na velikosti porce nezáleží.

6 důvodů, proč mít doma kolekci Clever Cooking

1. V nabídce najdete nádobí na zapékání i servírování.
2. Celá kolekce je vyvedena v elegantní bílé barvě.
3. Nádobí je vyrobeno z prémiového porcelánu a silikonu.
4. Vhodné do mrazáku.
5. Bezpečné do trouby i mikrovlnné trouby.
6. Možno mýt v myčce nádobí.

Talíř nebo víčko

Nádobí z řady Clever Cooking je vhodné pro pečení v troubě až do 260° C. Důmyslný design umožňuje mělké části sady využívat nejen jako talíře, ale zároveň i jako poklop na pokrm. Servírujte v nich vařenou zeleninu k nedělní pečeni nebo podávejte jablečný koláč jako dezert.


Servírujte své kulinářské výtvory stylově

Ušetřete si práci s mytím nádobí a na stůl noste připravené pokrmy rovnou v nádobách z kolekce Clever Cooking. Decentní bílé provedení se perfektně hodí k jakémukoliv stylu, ve kterém máte prostřeno. Finální jídlo ozdobte čerstvými bylinkami.

Tipy pro vás


Řešení 2 v 1


Keramická miska s integrovanou silikonovou obrubou, která umožňuje scedit těstoviny nebo propláchnout salát a rovnou servírovat z misky, je klenotem ve sbírce nádobí Clever Cooking. Silikon vytváří kolem misky navíc vrstvu, která drží vodu i teplo. Pak už stačí jenom přidat omáčku nebo dresing a servírovat.

Šetří místo v lednici

Po nedělním obědu obvykle něco zbyde ještě na druhý den. Když pak přijdete v pondělí hladoví z práce, v lednici najdete vzpomínku na víkend, kterou si slastně vychutnáte k večeři. Všechny misky z kolekce Clever Cooking jsou navrženy tak, aby v lednici místo ušetřily.

Bez oplachování


Speciální glazura povrchu nádobí Clever Cooking umožňuje snadné čištění. Zbytky jídla se smyjí prakticky samy a špinavé nádobí tak můžete dát rovnou do myčky. Ušetřete čas, vodu i energii.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Jak nás okouzlila kolekce Clever Cooking od Villeroy & Boch, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: jak, nás, okouzlila, kolekce, clever, cooking, villeroy, boch.


×