Hruška letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Hruška v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Hruška , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Hruška

Přehledné informace přinášejí Hruška letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Hruška nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Hruška nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 1 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Hruška inzeruje ve svých letácích.


Informace o letácích HRUŠKA


Řetězec maloobchodních prodejen Hruška nabízí široký sortiment čerstvých i trvanlivých potravin i drogerie. Přestože si zákazníci myslí, že v supermarketech a hypermarketech nakoupí zboží výrazně levněji než v menších prodejnách, akční letáky Hruška nabízejí potraviny i další zlevněné zboží za ceny, díky nimž lze při běžném nákupu podstatně ušetřit, aniž by zákazníci museli jezdit do vzdálenějších obchodů. To oceňují zejména senioři a další zákazníci, kterým vyhovuje nakupovat v blízkosti svého bydliště nebo pracoviště.


V síti Hruška své zákazníky informují prostřednictvím dvou základních typů akčního letáku. Klasický akční leták je publikován každé úterý a platí do následujícího pondělí. Leták je členěn do pravidelných rubrik: Doporučujeme, Maso a uzenina, Ovoce a zelenina, Trvanlivé, Mléčné, Slané, Nápoje, Káva a čaj, Drogerie a Sladké. Leták má 8 stran. Graficky jednoduše a přehledně jsou v něm uváděny všechny slevy, které jsou v daném týdnu aktuální.


Druhým typem propagačního materiálu je Katalog. Jedná se vlastně o obsáhlejší akční leták, který má obvykle 20 stránek a obsahuje i akční cenově výhodné produkty z kategorií mimo potraviny a drogerii. Jeho platnost je 8 týdnů a zveřejněn je vždy v pondělí. V katalogu zákazníci najdou zlevněné sezónní výrobky, oblečení a textil, hračky, domácí potřeby, nádobí, úklidové prostředky atd. Mezi potravinami za výhodné ceny jsou mimo jiné také bezlepkové produkty. V katalogu je i prostor pro zábavu, takže pro zákazníky tam mají dvě sudoku a soutěžní křížovku o ceny, které věnují dodavatelé sítě obchodů Hruška. Jsou zde zveřejňovány i další soutěže. Nabídka v akčních letácích je skutečně široká.


HISTORIE A VÝVOJ OBCHODŮ HRUŠKA


Společnosti Hruška, spol. s r.o. založil v květnu 1991 v Ostravě podnikatel Karel Hruzík se svými společníky. Maloobchodní síť prodejen s potravinami a dalším zbožím každodenní potřeby se postupně rozrůstala a neustále zvyšovala svou oblibu u zákazníků. V roce 2004 předal zakladatel největší podíl ve firmě svému synovi Pavlovi Hruzíkovi, který ji vede dosud. V současnosti společnost Hruška, spol. s r.o. provozuje tři velkoobchodní sklady ovoce, zeleniny, potravin, drogerie a 455 maloobchodních prodejen, které jsou součástí tzv. tradičního trhu.


Jako tradiční, případně také nezávislý je v České republice označována ta část trhu obchodníků se základními produkty ze segmentu potravin a drogerie, kteří nejčastěji působí v menších prodejnách. Ale není to podmínkou, do tradiční trhu patří i hypermarkety či supermarkety. Podstatné je, aby prodejny nepatřily žádnému z nadnárodních obchodních řetězců, ale byly v českých rukou. Firma Hruška má také několik dceřiných společností, včetně vlastní pekárny. Nejvíce prodejen řetězce Hruška je na Moravě a ve východní části Čech, ale několik prodejen je také v okolí Prahy. Kompletní přehled všech prodejen, včetně otvírací doby, adresy, telefonu a dalších informací u každé z nich, je na webové stránce www.mojehruska.cz.


PROVĚŘENÉ PRODUKTY S LOGEM HRUŠKA


Také maloobchodní síť Hruška má vlastní privátní značku. Typické logo s hruškou tak můžete najít i na výrobcích propagovaných v akčních letácích Hruška. Jde například o čaje, mléčné výrobky, přírodní i ochucené vody, paštiky nebo sladkosti prověřené kvality za velmi příznivé ceny.


PRAKTICKÉ INFORMACE PRO SKVĚLÉ NÁKUPY


Aktuální akční leták i katalog vždy najdete na www.mojehruska.cz, kde je i jejich archiv. Vedle toho tam jsou uveřejněny také výborné recepty na snadnou a rychlou přípravu tradičních i méně tradičních jídel a přehled všech v řetězci Hruška právě probíhajících soutěžích, které jsou pořádány ve spolupráci s předními dodavateli řetězce. Zákazníci si zde mohou také objednat odběr newsletteru, díky němuž už jim neunikne žádná sleva ani soutěž v síti prodejen Hruška. Firma komunikuje také na sociálních sítích Facebook a Instagram.  

Aktuální letáky podobných obchodů

Kde najít informace×