Coop Diskont letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Coop Diskont v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Coop Diskont , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Coop Diskont

Přehledné informace přinášejí Coop Diskont letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Coop Diskont nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Coop Diskont nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 2 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Coop Diskont inzeruje ve svých letácích.


Akce v obchodech COOP DISKONT


COOP DISKONT je jedním z řetězců, které jsou součástí družstevní skupiny COOP, která má různě velké prodejny po celé České republice. Zastřešující označení COOP tak najdete jak v malých obchodech na vesnicích, tak v supermarketech. Řetězec COOP DISKONT má obchody s prodejní plochou 300 až 500 m2, a to hlavně v obcích s počtem obyvatel nad 5 tisíc.


Akční letáky COOP DISKONT jsou vydávány s platností na 14 dní, nebo do vyprodání zásob. Kromě vlastních akčních nabídek COOP DISKONT se v nich objevují i akce celé sítě COOP, například při koupi 3 výrobků s logem COOP Mobil lze získat volné minuty v síti tohoto operátora. Leták také upozorňuje na probíhající soutěže ve vybraných prodejnách celého řetězce COOP, například za nákup vybraných značek v určité hodnotě lze vyhrát elektroniku apod. Délka trvání soutěže obvykle přesahuje 14 dní, a tak se může v letáku objevit i opakovaně.


Vlastní akční nabídky na letácích COOP DISKONT jsou dvojího charakteru. První z nich jsou tzv. Super kupóny, s nimiž lze nakoupit určitý počet kusů žádaných typů zboží za velmi výhodnou cenu. Jde třeba o mléko, máslo, rýži, cukrovinky apod. Zákazník si kupón s čárovým kódem vystřihne a předloží ho při placení. Další prostor na letáku je věnován aktuálním akčním nabídkám zboží, a to jak potravin, tak i drogistického zboží, případně také zboží sezónního.


Akční letáky jsou distribuovány jak poštou do domácností v okolí prodejen COOP DISKONT, tak jsou také zákazníkům k dispozici přímo v obchodech. Aktuálně platný leták je rovněž zveřejněný na webu řetězce www.coop-diskont.cz ve formě pdf, takže si ho lze i jednoduše stáhnout a vytisknout. COOP DISKONT leták odpovídá svou formou diskontnímu prodeji, je graficky velmi jednoduchý a obvykle má jen dvě stránky.


HISTORIE A VÝVOJ OBCHODU


COOP není neměnná síť venkovských prodejen, jak by se někdo mohl domnívat. Naopak, družstva reagují na nové trendy v maloobchodu a jejich obchodní strategie se mohou regionálně poměrně významně lišit. Řetězec COOP DISKONT tak vznikl v polovině roku 1997 ve východočeském regionu jako reakce na zákazníky stále preferovanější formu diskontního prodeje. Aktuálně jde o 19 prodejen v Královehradeckém, Pardubickém, Olomouckém a Zlínském kraji.


Zákazníkům přináší širokou nabídku tzv. koloniálního zboží a sortiment čerstvého zboží je vybírán s důrazem na regionální původ, tedy i na podporu lokálních producentů. Ve spádových oblastech jsou tak prodejny COOP DISKONT ideálním nákupním místem pro velké rodinné nákupy. Družstevní řetězec COOP DISKONT odpovídá obecným specifikům diskontní formy prodeje. Konkurenčním obchodům čelí především nižšími cenami, možností rychlého nákupu a snadné orientace v prodejním prostoru, přičemž jeho nabídku tvoří striktně stanovený rozsah základních položek potravinářského a nepotravinářského sortimentu denního použití.


O ZNAČCE COOP


COOP je vlastně zkratkou anglických slov consumer cooperatives (česky spotřební družstva). Jde o mezinárodně používanou obchodní značkou družstev spotřebitelů, která začala vznikat v polovině 19. století v okolí anglického Manchesteru a velmi rychle se rozšířila do mnoha zemí světa, včetně území současné České republiky. Ve Švýcarsku, Itálii, Finsku i na Slovensku je COOP lídrem maloobchodního trhu prodeje potravin a silné postavení má rovněž ve Skandinávii, Velké Británii, Japonsku a dalších asijských zemích. 


Svaz českých a moravských spotřebních družstev, tedy Skupina COOP sdružuje celkem 47 spotřebních družstev, která provozují dohromady kolem 2 500 prodejen s celkovou prodejní plochou asi 400 000 m2 a zaměstnávají více než 13 000 lidí. Počet členů družstev je cca 100 000. Tržby skupiny COOP se pohybují v desítkách miliard korun ročně, například v roce 2018 vykázala česká a moravská spotřební družstva obraty v hodnotě cca 30 mld. Kč.


Členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, takže skupina COOP je tak největší sítí prodejen potravin v celé České republice. Ale nejedná se jen o prodejny. Výhodné ceny může COOP získat i díky centrálním nákupům, které zajišťují dvě nákupní centrály COOP. Jedná se o Centrum družstvo Praha a COOP Morava Brno.


Z 2 500 prodejen potravin je jich více než 400 začleněno do několika maloobchodních řetězců. Kromě COOP DISKONT se jedná o řetězce COOP TUTY, COOP TIP a COOP TERNO. Svaz českých a moravských spotřebních družstev provozuje také osm středních odborných škol, manažerský institut, půjčovnu automobilů pod značkou Europcar a také vlastního mobilního virtuálního operátora COOP Mobil. 


COOP. VŠECHNO DOBRÉ


Pod tímto sloganem se objevují reklamy obchodů COOP v televizi, na internetu i v tištěných médiích. Zvláštní důraz je kladen na regionální potraviny, ať už jde o maso, uzeniny, mléčné výrobky, pečivo, lahůdky, ale i nápoje, ovoce, zeleninu a další produkty místních farmářů a dalších lokálních producentů kvalitních českých a moravských potravin.


Dalším z pilířů komunikace obchodů COOP je orientace na zákazníka. Na webu www.coop.cz najdou nejen všechny regionální COOP letáky, ale také přehled všech právě probíhajících soutěží a časopisy, které COOP vydává pro děti (časopis Čiperka) i dospělé (časopis COOP rádce). Vše, včetně archivu starších čísel, ale také tipů, rad, receptů, katalogu COOP výrobků a seznamu prodejen je k dispozici na www.coopclub.cz.  COOP DISKONT tak i díky těmto službám zdůrazňuje svou příslušnost do širší rodiny všech obchodů COOP v ČR.

Kde najít informace×