Coop Terno letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Coop Terno v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Coop Terno , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Coop Terno

Přehledné informace přinášejí Coop Terno letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Coop Terno nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Coop Terno nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 3 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Coop Terno inzeruje ve svých letácích.


Akce v obchodech COOP TERNO


COOP TERNO je jedním z řetězců, které jsou součástí družstevní skupiny COOP. Ta má různě velké prodejny po celé republice. Zastřešující označení COOP tak najdete jak v malých obchodech na vesnicích, tak v supermarketech. Řetězec COOP TERNO má obchody s prodejní plochou 500 m2 a větší a najdete je celkem v deseti městech v Čechách a ve dvou na Moravě. Největší koncentrace COOP TERNO prodejen je v Jižních Čechách, kde jich je celkem osm.


Akční letáky COOP TERNO jsou vydávány s platností na 7 dní, a to vždy od středy do následujícího úterý. Leták COOP TERNO obsahuje akční zboží členěné podle kategorií (masné výrobky, mléčné výrobky, ovoce a zelenina, nápoje, drogerie, kosmetika, sezónní zboží apod. Kromě vlastních akčních nabídek COOP TERNO obsahují akční letáky také informace o akcích platných v celé síti COOP, například o nabídce produktů pro nejmenší, nebo o akce označených jako „Super ceny“.


Akční letáky jsou distribuovány jak poštou do domácností v okolí prodejen COOP TERNO, tak jsou také zákazníkům k dispozici přímo v obchodech. Aktuálně platný leták je možné si najít také podle konkrétního supermarketu TERNO rovněž na webu řetězce www.terno.cz ve formě pdf, takže si ho lze i jednoduše stáhnout a vytisknout.


HISTORIE A VÝVOJ OBCHODU


Řetězec COOP TERNO vznikl v roce 1995 založením prvního supermarketu Terno v Českých Budějovicích. V roce 1997 byly otevřeny další dva supermarkety v Olomouci a v Hradci Králové. Za další dva roky přibyl supermarket Terno ve Zlíně. Dále do skupiny přibyly ještě supermarkety Terno v Českém Krumlově a v Prachaticích (2006), v Týně nad Vltavou a Třeboni (2010), v Bechyni a v Trhových Svinech (2011) a Terno v Jihlavě (2012). Zatím posledním 12. členem skupiny Terno se stal supermarket ve Strakonicích v roce 2013. JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice provozuje supermarkety Terno v Českých Budějovicích, v Olomouci, v Hradci Králové, v Týně nad Vltavou, v Třeboni, v Bechyni a v Trhových Svinech. Terno Zlín, Český Krumlov, Prachatice, Jihlava a Strakonice jsou do skupiny Terno zařazeny na základě franšízy.


Skupina supermarketů Terno má v nabídce široký sortiment zboží a služeb. Zvláštní pozornost je věnována sortimentu čerstvého zboží, ovoce a zeleniny, chlazeného zboží, nápojů a pekařských výrobků. Projektem „Kvalitní potraviny z našeho regionu“ se řetězec zasazuje o prodej kvalitních regionálních výrobků od předních českých výrobců.


Stavební řešení, technologie provozu, technika prodeje, situování zboží na prodejní ploše i obchodní politika se přizpůsobují potřebám zákazníků. Supermarkety Terno slouží primárně k větším, týdenním nákupům s dojezdem zákazníků. Pro supermarkety COOP TERNO je typická také velmi pružná cenová politika a nabídka služeb.


O ZNAČCE COOP


COOP je vlastně zkratkou anglických slov consumer cooperatives (česky spotřební družstva). Jde o mezinárodně používanou obchodní značkou družstev spotřebitelů, která začala vznikat v polovině 19. století v okolí anglického Manchesteru a velmi rychle se rozšířila do mnoha zemí světa, včetně území současné České republiky. Ve Švýcarsku, Itálii, Finsku i na Slovensku je COOP lídrem maloobchodního trhu prodeje potravin a silné postavení má rovněž ve Skandinávii, Velké Británii, Japonsku a dalších asijských zemích. 


Svaz českých a moravských spotřebních družstev, tedy Skupina COOP sdružuje celkem 47 spotřebních družstev, která provozují dohromady kolem 2 500 prodejen s celkovou prodejní plochou asi 400 000 m2 a zaměstnávají více než 13 000 lidí. Počet členů družstev je cca 100 000. Tržby skupiny COOP se pohybují v desítkách miliard korun ročně, například v roce 2018 vykázala česká a moravská spotřební družstva obraty v hodnotě cca 30 mld. Kč.


Členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, takže skupina COOP je tak největší sítí prodejen potravin v celé České republice. Ale nejedná se jen o prodejny. Výhodné ceny může COOP získat i díky centrálním nákupům, které zajišťují dvě nákupní centrály COOP. Jedná se o Centrum družstvo Praha a COOP Morava Brno.


Z 2 500 prodejen potravin je jich více než 400 začleněno do několika maloobchodních řetězců. Kromě COOP DISKONT se jedná o řetězce COOP TUTY, COOP TIP a COOP TERNO. Svaz českých a moravských spotřebních družstev provozuje také osm středních odborných škol, manažerský institut, půjčovnu automobilů pod značkou Europcar a také vlastního mobilního virtuálního operátora COOP Mobil. 


COOP. VŠECHNO DOBRÉ


Pod tímto sloganem se objevují reklamy obchodů COOP v televizi, na internetu i v tištěných médiích. Zvláštní důraz je kladen na regionální potraviny, ať už jde o maso, uzeniny, mléčné výrobky, pečivo, lahůdky, ale i nápoje, ovoce, zeleninu a další produkty místních farmářů a dalších lokálních producentů kvalitních českých i moravských potravin.


Některé ceny uvedené v akčních letácích TERNO ale platí jen pro držitele zákaznických karet TERNO, bez nich jsou produkty i tak v akci, ale sleva je trochu nižší. Nákupem se zákaznickou kartu získávají zákazníci body, které si pak mohou vyměnit za dárky, jejichž nabídka se pravidelně aktualizuje. Za nákup výrobků vybraných značek, o nichž rovněž informuje leták COOP TERNO, získá zákazník dvojnásobný počet bodů. Platnost karet Terno je omezena na supermarkety v Českých Budějovicích, Týnu nad Vltavou, Třeboni, Bechyni, Hradci Králové, a Olomouci. Platí rovněž ve všech prodejnách Trefa. Franšízové obchody TERNO mají zákaznické karty vlastní.


Na webu www.terno.cz najdou zákazníci nejen všechny platné TERNO letáky, ale také recepty, soutěže, aktuální informace a seznam prodejen. Mohou si zde také ověřit stav svého zákaznického konta a prohlédnout všechny dárky. 

Kde najít informace×