Vánoční dárky na poslední chvíli

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Většina z vás už má dárky pečlivě zabalené a uložené v tajných skrýších, kde čekají, až přijde jejich chvíle. Do Vánoc totiž zbývá už jen pár dní. Ale může se klidně stát, že vás najednou přepadne takový nutkavý pocit, že by to možná ještě něco chtělo. Pár maličkostí navíc pro všechny, třeba jste taky trochu na někoho zapoměli a babičce byste taky mohli k té flanelové noční košili něco přidat. Jenže co by to tak mělo být, co teď narychlo vymyslet. Nezoufejte, to se stává většině z nás. Čtěte raději dál. Pro tyto případy tu máme takový minimanuál, pár zaručených typů na drobné dárky, které určitě potěší. A vlastně je ještě čas je objednat. Tak jen do toho, zabere to pár minut a můžete čekat na svátky v klidu a spokojeně.

Dárky pro děti


Záleží hodně na věku, ale co se týká holčiček, u těch už od velmi útlého mládí, přes pubertu až do dospělosti, vždycky zabodujete s kosmetikou. Ať už je to parfém, lesk na rty či pudřenka, nebo voňavý sprchový gel. Klukům každého věku zase můžete udělat radost kvalitním kapesním nožem nebo třeba sadou karetních her.

Dárky pro přítelkyni, manželku, matku


Hlavní ženy našeho života rozhodně málokdy odmítnou pěkný šperk. Může být stříbrný nebo zlatý, může to být originální kousek bižuterie . Tyhle věci žena prostě potřebuje.

Dárky pro přítele, manžela, otce


Dobrá kniha, kuřácká souprava, láhev kvalitního pití. Nebo co třeba trochu výstřední kravata, kterou by si muž asi sám nekoupil, ale příležitostí, při kterých ji užije, se naskytne vždycky dost.


Dárky pro tchána a tchýni


Úmyslně je uvádíme zvlášť, protože tady raději opatrně, abyste nenarazili. Pokud znáte dobře je i jejich koníčky, řiďte se tím. Raději žádné výstřednosti. Určitě je ale potěší dárek který svědčí o tom, že jste o jeho volbě přemýšleli. Hodí se pěkné hodinky, knížky, psací soupravy nebo třeba lístky do divadla.

Dárky pro babičku


Babičce udělá radost všechno a o to víc byste se měli snažit vybrat něco, co by si sama přála. Může to být i dárek praktický, ale to raději nepřehánějme. Žena jakéhokoliv věku je většinou alespoň trochu romanticky založená, tak co například krásný svícen a voňavou svíčku, likér který má ráda, detektivku nebo historický román podle jejího gusta.

Dárky pro dědu


Možná dostane pantofle a bude z nich mít radost, ale co navíc třeba novou koženou peněženku, pánskou tašku, nebo příjemnou vodu po holení. A určitě by uvítal předplatné na svůj pblíbený časopis.

Čas se krátí, Vánoce se kvapem blíží, tak neváhejte a pospěšte si, ať potěšíte ty co máte rádi. Vánoce pak budu šťastné a veselé nejen pro vaše blízké, ale věřte, že i pro vás.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Vánoční dárky na poslední chvíli, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Vánoční dárky na poslední chvíli.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: vánoční, dárky, poslední, chvíli.

Kde najít informace×