3 tipy, jak ušetřit při nákupu vánočních dárků

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Už přemýšlíte, čím obdarujete své blízké? Je dobře, že nákupy vánočních dárků nenecháváte na poslední chvíli. Jednak se totiž vyhnete tomu stresu, který prožívají lidé běhající 22. prosince po obchodních centrech, jednak máte ještě čas vytipovat si nejrůznější slevy.

Předvánoční výprodeje teprve odstartují a vy máte tu výhodu, že nemusíte koupit, co je v nabídce. Můžete pečlivě vybírat, protože je ještě čas. Jestli chcete při nákupu vánočních dárků skutečně ušetřit, vezměte v úvahu následující rady.

Počkejte si, až bude zboží ve slevě


Víte naprosto přesně, co sháníte? Výborně. Tak si vytipujte několik obchodů, kde daný sortiment prodávají, a počkejte si, až budou mít dané zboží ve slevě. Jak to zjistíte? Většina e-shopů umožňuje přihlásit se k odběru e-mailového newsletteru, některé posílají papírové letáky, další zveřejňují akce na svých sociálních sítích. Proto obchod všude sledujte, ať vám nic neunikne. Do Vánoc určitě bude ve slevě i artikl, který sháníte vy.


Najděte slevový kupón a nakupte levně hned


Jestli se vám nechce čekat na slevy, nemusíte. Stačí zapátrat na internetu a najít slevové kupóny do daného obchodu. A když zrovna nenajdete žádný do toho obchodu, kde chcete nakoupit, možná objevíte slevový kód ke konkurenci. Proč nenakoupit jinde, když tam mají stejné zboží levněji? Výhodou slevových kódů je, že nemusíte na nic čekat. Se slevou si nakoupíte, kdykoliv chcete. A kde slevový kupón najít? Nejlépe na nějakém specializovaném portálu, jako je například Sleva123.cz.

Inspirujte se v akčních letácích


Ještě nevíte, co přesně sháníte? Výborně. Prostudujte si akční letáky a uvidíte, co všechno se dá koupit se slevou. Nakupovat dárky ve slevách rozhodně není špatné, spíš naopak. Díky slevě si můžete dovolit koupit i dražší věc, která by jinak byla mimo vaše finanční možnosti. Obdarovaný přitom nepozná, zda byla koupena se slevou, či nikoliv. Tak vzhůru na nákupy ve slevách!


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k 3 tipy, jak ušetřit při nákupu vánočních dárků, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: tipy,, jak, ušetřit, při, nákupu, vánočních, dárků.

Kde najít informace×