Top 5 receptů na saláty

Dana F.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Blíží se plavková sezóna!Pro mnoho žen je letní období doslova noční můrou. A proč? Začnou být vidět ženské ladné i „nela...

Blíží se plavková sezóna!
Pro mnoho žen je letní období doslova noční můrou. A proč? Začnou být vidět ženské ladné i „neladné křivky“, jak v šatech, sukních, tak v plavkách. Zejména plavky jsou tím největším strašákem, jelikož v nich prostě nic nezakryjete. Převislý pupek, boky jako skříň nebo třeba celulitidu na pozadí a stehnech… Jak s přebytečnými kily zatočit? Důležité je zvýšit tělesnou aktivitu a změnit jídelníček.

Pohyb a strava, to je základ
Jestliže chcete shodit nějaká ta kila navíc, zvolte si tělesnou aktivitu, která vám bude nejlépe vyhovovat. Pokud chcete rychle vidět výsledky, začněte s běháním. Pro formování svalů a těla je dobré posilovat nebo cvičit pilates. Skvělé je i posilování s kettlebely, fitbox, aerobic, atp. Venkovní aktivity jako je jízda na kole nebo na kolečkových bruslích zformují stehna a zadek. A když už začnete žít aktivně, je také důležité zaměřit se na stravu. Pokud si po celém dni dáte k večeři bůček, můžete na krásnou postavu zapomenout, to je jasné. Raději vyzkoušejte zeleninový salát.

Výborné zeleninové saláty
Zeleniny můžete sníst opravdu hodně. Například okurka obsahuje z většiny vodu, proto si jí můžete dopřát po kilech. Salátům se meze nekladou a samozřejmě ani fantazii. My zde máme pro vás pět receptů na neobvyklé saláty. Pro všechny milovníky brokolice je tu brokolicový, který si můžete dát například i k obědu. Salát z lilku, rajčat a papriky je také vhodný k polednímu menu a těstovinový salát s čočkou k večeři. Salát z pečené zeleniny, si můžete dopřát i teplý. Možná vás osloví salát s restovanou zeleninou, jogurtem a sýrem. Miskou jednoho z těchto salátů dodáte tělu vitamíny a minerály, které vám zaručí vitalitu a samozřejmě i zdraví. Nízký kalorický příjem dodá tělu energii, ale přiměřeně, tuky se nebudou ukládat. Dobrou chuť!


Brokolicový salát

Brokolicový salát


Vynikající saát pro všechny milovníky brokolice. Je vynikající a vhodný i k obědu.


Salát z lilku, papriky a rajčat

Salát z lilku, papriky a rajčat


Originální recept na neobvyklý salát, který si zamilujete.


Těstovinový salát s čočkou

Těstovinový salát s čočkou


Luštěnin všeobecně jíme velice málo, přitom jsou velice zdravé. Vyzkoušejte tento recept a pochutnejte si.


Salát z pečené zeleniny

Salát z pečené zeleniny


Tento salát je vhodný na oběd, ale i k večeři. Užijte si výbornou pečenou zeleninu. Vybírejte raději v BIO kvalitě.


Salát s restovanou zeleninou, jogurtem a sýrem

Salát s restovanou zeleninou, jogurtem a sýrem


Lehký salátek s jogurtem a sýrem je jednoduchý a rychlý na přípravu. Dobrou chuť!Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Top 5 receptů na saláty, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Top 5 ů na saláty.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: top, saláty.


×