Chlorella a mladý ječmen - vyzkoušejte tyto super potraviny nabité zdravím…

Adéla S.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

S probouzejícím se přirodou je potřeba probudit také naše těla po dlouhé zimě. Celá společnost prožívá náročné stresové období a mnoho času trávíme doma. To vše má za následek, že se v našem těle hromadí toxiny, díky kterým jsme unavení, podráždění a můžeme trpět i depresemi. Vyzkoušejte pravidelně užívat mladý ječmen a chlorellu, tyto superpotraviny vám pomohou zbavit se nahromaděných toxinů.

Mladý ječmen

Neboli také zelený ječmen je je nehybridní odrůda ječmene, kterou pěstujeme ve specifických podmínkách na nejčistších místech naší planety konkrétně na ploše bývalého sladkovodního jezera v americkém Utahu. Sklízi se a suší speciálními metodami tak, aby v něm zůstalo zachováno maximální množství zdraví prospěšných látek. V rostlině najdete obrovské množství prospěšných látek jako jsou například vitamíny B1, B2, B3, B6, C nebo E, aminokyseliny (lysin, leucin, glycin, prolin či isoleucin i nespočet minerálů (draslík, železo, vápník či hořčík).

Mladý ječmen je dobré začít užívat na jaře kdy potřebujeme detoxikovat naše tělo, protože obsažené enzymy a antioxidanty, velmi napomáhají tomuto procesu.
Díky unikátnímu složení dodává zelený ječmen vašemu tělu přesně takový soubor látek, který mu umožňuje využívat svůj potenciál naplno. Dlouhodobá konzumace mladého ječmene vám pomůže rozpohybovat trávicí trakt, pomáhá při chudokrevnosti, snižuje hladinu cholesterolu nebo zpomaluje stárnutí buněk. Zároveň přináší plnohodnotnější spánek, lepší soustředění i zlepšuje paměť.


Chlorella

Jedná se o sladkovodní řasu, která zásadně detoxikuje lidský organismus a zbavuje ho těžkých kovů a jiných škodlivin. Koupíte ji ve formě zelených tobolek, protože obsahují vlákninu, která při průchodu trávicím traktem na sebe váže škodlivé látky. Chlorella velmi účinně zbavuje organismus všeho co v něm nemá co dělat a navíc dokáže vašemu tělu navrátit přirozenou rovnováhu, neboť zabraňuje překyselení organismu. Pokud trpíte na cukrovku určitě byste měli zpozornět. Upravuje hladinu cukru v krvi a udržuje ji stabilní, čímž zabraňuje divokému vlčímu hladu, který přichází, pokud tato hladina nadměrně kolísá. Kromě toho všeho tento zázrak výborně posiluje imunitu, částečně zpomaluje proces stárnutí a může pomoci snížit riziko rakoviny.

Tip: Chlorellu a mladý ječmen konzumujte současně a dlouhodobě, protože jejich účinek se potom několikanásobně zvyšuje.

Mrkvovo-pastiňákový krém

Mrkvovo-pastiňákový krém


Skvělá polívka, který vám dodá co potřebujete a krásně pročistí vaše tělo.


Hrachovo-jablečná polévka s mátou a křupavými slaninovými krutony

Hrachovo-jablečná polévka s mátou a křupavými slaninovými krutony


Tato lahodná polévka vás bude lákat svou svěží zelenou barvou.


Italské houbové rizoto

Italské houbové rizoto


Není nic lepšího než tradiční italské krémové rizoto.


Kopřivová polévka

Kopřivová polévka


Výborná detoxikační polévka, která pomůže pročistit vaši pleť.


Jarní minestrone s kuřecími kuličkami

Jarní minestrone s kuřecími kuličkami


Lehký vývar, který dodá tělu přesně to co potřebuje.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Chlorella a mladý ječmen - vyzkoušejte tyto super potraviny nabité zdravím…, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Kde najít informace×