Trefa Coop letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Trefa Coop v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Trefa Coop , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Trefa Coop

Přehledné informace přinášejí Trefa Coop letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Hypermarkety a supermarkety . Oblíbená sít prodejen Trefa Coop nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Trefa Coop nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Trefa Coop inzeruje ve svých letácích.


O společnosti a letácích Trefa COOP


Supermarkety Trefa společně s obchody Terno patří pod značku Jednota, což jsou tuzemská spotřební družstva ve svazu COOP.


Tradice družstevnictví v Česku sahá až do 19. století. Družstva zakládali drobní podnikatelé v různých odvětvích. V 50. letech se pak poprvé objevuje jednotné pojmenování Jednota. Dnes tyto podniky zastřešuje COOP Centrum družstvo působící v Čechách a COOP Morava s. r. o.


Pod záštitou COOP je tak provozováno několik prodejen, konkrétně Coop Terno, Coop Diskont, Coop Stavebniny, Coop Tuty, Coop Tip a KONZUM.


Prodejny Trefa konkrétně patří pod spotřební družstvo České Budějovice, které má svou tradici již od roku 1908. Proto jsou supermarkety Trefa rozmístěny v Jihočeském kraji. Dnes jich je již více než tři desítky. Provozovny Trefa vznikají na okrajích center měst i na rušných lokalitách. Důležité je, aby byly rozmístěny tak, aby se svým zákazníkům přiblížily a nabídly příznivé ceny nejejn prostřednictvím akčního letáku Trefa.


Trefa si tak dělá především ambice stát se obchodem, kam se bude zákazník vracet pro každodenní nákup. K tomu má také přispět přehledné uspořádání zboží a profesionální personál.


Sortiment značky Trefa


Zaměřuje se především zboží od lokálních výrobců. Trefa usiluje o širokou nabídku kvalitních regionálních produktů. Cílem je tak nabídnout zákazníkům čerstvé potraviny, které pro ně budou dobře dostupné. A to i cenově, neboť Trefa vydává svůj akční leták.


Čerstvé potraviny nejsou jedinou položkou. Specialitu představují bezlepkové výrobky a výrobky bez laktózy či hotové pokrmy, které je možné po ohřátí rovnou konzumovat.


Dominantní složkou prodejen je také obslužný úsek. V něm mohou zákazníci najít pomazánky, uzeniny, ale také cukrářské výroky, saláty a další sortiment lahůdek. Saláty a pomazánky si můžete rovněž zakoupit balené.


K dispozici zde samozřejmě nejsou výhradně místní produkty, ale i „běžný“ sortiment známý z jiných obchodů. Pokud tak zákazník chce mít jistotu, že nakupuje lokální potraviny, může se řídit příslušným označením. Hledat by pak měl značky Vltavotýnské lahůdky či Z našeho regionu, případně logo Farmářský výrobek.


Za pozornost stojí také privátní značky COOP. Ty mohou nabídnout opět známé výrobky prodávané oproti jiným tradičním značkám se slevou. Tvoří je řada Klasik, která je nejlevnější, dále výrobky řady Standard. Ty jsou rozděleny na další značky nazvané Ranko, Varoma, Dle Gusta, Doma, Fortel atd. Doplňuje je unikátní řada COOP Premium.


Speciální nabídkou prodejen Trefa je pak možnost objednávky sudového piva. Ta je pro zákazníky připravena v obslužném úseku. Rozsáhlý sortiment je tvořen desítkou značek včetně známých a oblíbených piv, jako je Budvar, Plzeň nebo Gambrinus. Požadovaný objem sudu může být 30 nebo 50 litrů.


Další novinkou je prodej sudové limonády Kofola. Na sudy se platí záloha ve výši 600 Kč až 1 200 Kč. Ceny nabízených nápojů v duchu své obchodní strategie nastavil supermarket z pohledu zákazníka velmi příznivě. Jedná se proto o další možnost, jak výhodně nakoupit se slevou.


Akční zboží a slevy Trefa


Akční zboží je nedílnou součástí současných obchodů. Proto slevy na nejrůznější zboží najdete i v supermarketech Trefa.


Ve zlevněném zboží můžete potkat převážně potraviny (maso, mléčné výroky, ale také alkoholické nealkoholické nápoje, čerstvé ovoce a zeleninu nebo trvanlivé potraviny), ale také drogerii, krmivo pro domácí mazlíčky nebo potřeby do domácnosti.


Slevy mohou dosahovat dokonce až poloviny z původní hodnoty zboží. Nakupovat každý den v supermarketu Trefa proto může znatelně ulevit rodinnému rozpočtu.


Jinou možností, jak získat nižší cenu, je také akční leták Trefa. O tom, kde najdete tyto letáky, bude řeč dále.


Akční leták Trefa Coop


Akční letáky patří v marketingové komunikaci maloobchodních a velkoobchodních řetězců k nezbytným prostředkům.


Také supermarket Trefa má svůj vlastní leták. Distribuován je zákazníkům rovnou do schránek a na plných 12 stranách nabídne široký sortiment slev.


Moderní ekologickou formou tradičních tištěných letáků jsou ty elektronické. Svůj akční leták v digitální verzi má i tento supermarket. Najít jej můžete na oficiálních stránkách. Ale pro větší přehlednost také na našem webu, kde jsme pro vás shromáždili akční letáky a další výhodné slevové nabídky z řady dalších obchodů.


Vy už tak nemusíte ztrácet čas procházením řady stránek, stačí se podívat k nám a vybrat si to nejlevnější zboží v akci.


Akční leták Trefa vychází pravidelně. Shodně s mnoha jinými vždy ve středu a leták pak platí týden, až do následujícího úterý.


A pozor, v těchto prodejnách rovněž platí akční leták nazvaný Coop Super cena. Ten vychází vždy 2x měsíčně. Slevy jsou v tomto letáku obdobné, většinu zboží tvoří potraviny, objevuje se však i drogerie nebo potřeby pro domácnost.


Zákaznický klub Trefa


Zákaznický klub je dostupný všem přihlášeným zájemcům. Pro zaregistrování do zákaznického klubu je nutné vyplnit a odevzdat formulář.


Každý člen poté zdarma obdrží zákaznickou kartičku. Ta je nutná k tomu, aby se vám za nákupy mohly přičítat body. Po nasbírání dostatečného počtu bodů je můžete směnit za dárky, kterých je více než 90. Vždy vám je vydají zaměstnanci infocentra konkrétní provozovny. K lákavým slevám a výhodným cenám z akčního letáku Trefa tak získáte ještě další výhody.


Přehled dárků spolu s příslušným počtem bodů, který je potřebný pro jejich získání, najdete na oficiálním webu. Stav svých bodů můžete snadno kontrolovat také online. K tomu je nutné pouze znát číslo své zákaznické karty.


Prodejny Terno a Trefa jsou navzájem provázané, nemusíte proto mít dvě zákaznické karty a s jedinou můžete nakupovat v obou supermarketech. V případě, že dvě kartičky máte, nechte si je pro větší pohodlí sloučit.

Kde najít informace×