Top 5 receptů pro štíhlou linii

Dana F.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Co si uvařit dobrého?
Pokud si pokládáte tuto otázku, jste na správné adrese. Máme tady pro vás úžasné zdravé recepty, po kterých nepřiberete.
Většina lidí, kteří se snaží zhubnout, drží různé krkolomné diety, při kterých sice shodí spousty kil, ale hladoví. Po ukončení diety jdou kila opět nahoru a všechna snaha je vniveč. Proto odborníci přes stravování a zdraví životní styl doporučují nastavit jídelníček tak, aby člověk nestrádal a stále doplňoval potřebné látky pro správné fungování našeho organismu. Tedy pokud chcete zhubnout nebo si udržet štíhlou linii je důležité jíst lehká zdravá jídla. Samozřejmě je k tomu potřeba dostatek pohybu, nejlépe denně fyzickou aktivitu a vůli. Možná si říkáte, proč vůli? Na co? No, prostě a jednoduše na odříkání – když vás v devět večer honí mlsná, že nesníte tabulku čokolády nebo pytlík chipsů. J

Pět skvělých receptů pro váš skvělý den…
Začneme snídaní..Možná se zarazíte, že zde máme cheesecake, když jde o recepty pro štíhlou linii. Pokud si člověk dá rozumnou porci, po ránu sladké nevadí  - máte dostatek času kalorie spálit (plus když odpoledne přidáte nějaké to cvičení, sport či procházku). Bonusem u tohoto cheesecakeu je rakytník, který je známý svým vysokým obsahem vitamínu C. K obědu můžete vyzkoušet luxusní polévku z pečených paprik a jako hlavní chod pečeného králíka se sušenými rajčaty. Králičí maso je lehké, jelikož není tučné. K odpolední svačině můžete vyzkoušet zeleninové smoothie ze špenátku a švestek, které vašemu tělu dodá vápník, draslík, sodík, ale i selen, vitamín E a A. Díky sacharidům obsaženým ve švestkách získáte energii. No a co k večeři? Zkuste si připravit salát z kadeřávku, čočky a ředkvičky. Je neobvyklý a velice chutný. Kadeřávek se řadí mezi super potraviny, jelikož snižuje hladinu cholesterolu v krvi a je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu K. Dále obsahuje velké množství vitamínu C a A.
S takovým jídelníčkem rozhodně neprohloupíte. Dobrou chuť!


Polévka z pečených paprik

Polévka z pečených paprik


Tato vynikající polévka je jednoduchá na přípravu a zvládne jí i kuchař začátečník.


Špenátové smoothie se švestkami

Špenátové smoothie se švestkami


Špenátové smoothie vás zasytí a dodá tělu potřebné živiny. Příprava je rychlá.


Pečený králík se sušenými rajčaty

Pečený králík se sušenými rajčaty


Dopřejte si výborný lehký oběd, který je snydný na přípravu.


Salát z kadeřávku, čočky a ředkvičky

Salát z kadeřávku, čočky a ředkvičky


Super zdravý salát pro štíhlou linii. K večeři je tou nejlepší volbou.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Top 5 receptů pro štíhlou linii, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Top 5 ů pro štíhlou linii.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: top, pro, štíhlou, linii.


×