Sdílet:

Datart letáky - aktuální akce


✅ Aktuální letáky Datart v nejvyšší kvalitě. Najděte prodejní akci přesně pro vás 👍. Vyberte si ze skvělé nabídky letáků hned teď a vydejte se nakoupit do obchodu Datart , který je pro vás otevřen každý den.

Informace o obchodu a letácích Datart

Přehledné informace přinášejí Datart letáky , které najdete v elektronické podobě mezi obchody v kategorii Elektronika . Oblíbená sít prodejen Datart nabízí letáky na své zboží, které lze aktuálně v obchodech Datart nakoupit. Letáky nabízíme v celkovém množství 1 kusů . Nakupujte se slevou, kterou obchod Datart inzeruje ve svých letácích.


Datart leták s akcemi na kvalitní elektroniku


Leták Datart přináší zajímavé akce a slevy na moderní elektroniku a spotřebiče. Potřebujete nový počítač nebo vám dosluhuje myčky či pračka? Výměně za novější model se časem rozhodně nedá vyhnout. Každý rok navíc na trh přichází úspornější a výkonnější výrobky a vlastnictví starého zařízení vám tak nepřináší tolik úspor, kolik můžete dosáhnout s modernějším vybavením. 
 
Elektroniku a spotřebiče ale nemusíte kupovat za přehnané počáteční ceny. Datart leták vám umožní pořídit si nejmodernější výrobky za výrazně nižší ceny. Akce na elektroniku patří k těm nejvíce bombastickým, kdy sleva často přesáhne i 50% z původní částky. Sortiment obchodu Datart je velmi široký, kromě standardní elektroniky do domácnosti zde také naleznete zajímavé produkty pro vaše auto, dílnu a zahrádku.
 
Akční leták Datart vychází pravidelně každé pondělí. Každá akce tak trvá přesně sedm dní. Díky tomu můžete pravidelně nakupovat různé zboží, jelikož každý leták samozřejmě obsahuje něco jiného z celého sortimentu Datart. Stačí tak vždy vydržet do dalšího týdne, kdy vyjde nový leták Datart. Možná právě v novém Datart letáku bude přesně to, co aktuálně sháníte nebo chcete pořídit. Akční letáky můžete navíc využít osobně i při nákupu po internetu.


Historie a nabídka řetězce Datart


Datart je ryze českým obchodním řetězcem, který na našem trhu působí již od roku 1990. Patří tak k prvním větším prodejcům, kteří vznikali okamžitě po revoluci a otevření trhu pro soukromé obchodní společnosti. Postupem času se Datart proměnil na velkou síť obchodů s elektronikou, která dokonce dvakrát získala prestižní ocenění Prodejce elektrotechniky a to v letech 2003 a 2012.
V Datartu koupíte například tablety, notebooky a stolní počítače, televize, fotoaparáty a kamery, telefony a navigace, domácí spotřebiče a řadu dalších věcí. Najdete zde i nabídku elektricky poháněných zařízení jako koloběžky, jednokolky. longboardy a podobná vozítka.
 
Datart je v podstatě již mezinárodní společností, která působí i mimo území České republiky. V roce 1999 expandoval na sousední Slovensko, kde aktuálně provozuje jedenáct poboček a lokalizovanou slovenskou verzi e-shopu. V České republice Datart provozuje cca sto prodejen, které jsou rozmístěné ve všech regionech napříč republikou.


Nemusíte ale jezdit na pobočku osobně, nakoupit lze také prostřednictvím webových stránek Datartu, kde se nachází e-shop s kompletní nabídkou jako v kamenné prodejně. Pro on-line nákup je vám k dispozici zákaznická linka, která funguje denně od 9:00 do 21:00.


Při častějších nákupech se vám vyplatí vstup do věrnostního programu. Díky němu získáte řadu výhod a další slevy na všechno zboží. Máte také možnost vyzvednutí objednávky zdarma na prodejně Datart případně možnost rezervace zboží přes internet a  pozdější vyzvednutí.


Datart nabízí další doplňkové služby jako je odborné zapojení spotřebičů, ekologická likvidace staré elektroniky, nákup na splátky a řadu jiných výhod pro stálé zákazníky.


Nepropásněte žádnou další akci v Datartu!


Chcete mít všechny výhodné nabídky a akční slevy pohromadě na jednom snadno dostupném místě? Podívejte se na aktuální Datart leták a hned uvidíte, jak jednoduše lze nalézt výhodné slevy a akční ceny v tomto oblíbeném obchodě se spotřebiči a elektronikou. U nás máme připraveny a přehledné seřazeny nabídky stovek akčních letáků k online prohlížení. Jsou vám k dispozici okamžitě a přehledně na internetu. S námi vám už žádná výhodná nabídka nikdy neunikne! Akční letáky Datart elektro vám ušetří tisíce korun ročně!

Aktuální letáky podobných obchodů

For Gastro 2022


×