Večeře v Jam and Co.

Václav Fořt

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Do pražské restaurace Jam and Co. v Krymské ulici jsme vyrazili ochutnat jídla z nového menu, které už tradičně přináší to nejchutnější z asijské kuchyně v kombinaci s evropskou.

Restaurace se kolem osmé hodiny večerní kompletně zaplňuje, takže jsme rádi, že jsme si udělali rezervaci a rozhodně to doporučujeme. Je to celkem pochopitelné, protože celá Krymská ulice večer pulzuje životem a energií.

Obsluha nemá chybu, vystupuje velice vstřícně, ale nenuceně. Pokud potřebujete, ochotně doporučí jak jídlo, tak např. víno, u kterého se nemusíte bát zvolit i tu nejlevnější lahev české (moravské :-) provenience. I to je totiž výborné a velice dobře pitelné. 

Jako předkrm dobře poslouží pokrmy z kategorie tapas, kde naleznete i námi vyzkoušenou klasiku v podobě smažených rolek s trhaným kuřetem na paprice, zeleninou, skleněnými nudlemi, koriandrem a smetanou.

Když jsem ochutnal svůj hlavní chod - zeleninový ramen, tak jsem měl pocit, že by jídlo mohlo být ostřejší, že je příliš uzpůsobené na evropské poměry. Jak se nicméně za chvíli ukázalo, tak to není vůbec problém. Pokud totiž holdujete pikantnějším jídlům a přinesené jídlo vám přijde málo ostré, tak stačí požádat obsluhu nebo si rovnou dojít ke stolku s opravdu pestrým výběrem chilli a jiných ostřidel různé intenzity. 


Druhé hlavní jídlo byly grilované krevety na curry s karamelizovaným fenyklem, kokosovým sambalem a rýží servírované na banánovém listu. Jídlo bylo výborné a od rychlejší konzumace zdržovalo pouze loupání krevet. 

Jako sladká tečka na závěr skvěle posloužily smažené gyozy s ovocem a zmrzlinou. Mňam!

Jam and Co. je ideálním místem na začátek večera v Krymské ulici, který zde může končit až nad ránem. 

Odkazy na tématické stránky

Jamandco.cz

Jam&Co Instagram

Jam&Co Facebook


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Večeře v Jam and Co., je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Večeře v Jam and Co..
Nebo hledejte podobné podle části názvu: večeře, jam, and, co..

Kde najít informace×