Aktivní uhlí je cesta ke krásně bílým zubům

Redakce

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Jakmile se řekne černé uhlí, zřejmě si jako první představíte první pomoc proti průjmu. Přitom aktivní, respektive černé uhlí přináší spoustu dalších benefitů, například dokáže perfektně vyčistit zuby, a proto se přidává i do zubní pasty, ústní vody, ba dokonce i do štětin kartáčku na zuby. V následujících řádcích vám tedy představíme černé uhlí i v jiných oblastech, než je pomoc při průjmovém onemocnění.

O černém neboli aktivním uhlí se na internetu dočtete spoustu zajímavých informací. Velice často se doporučuje k detoxikaci organismu, ale také jako bojovník proti zápachu z úst. Dále aktivní uhlí omlazuje, snižuje cholesterol a dokáže porazit mnohé viry. S aktivním uhlím se setkáte také v oblasti ústní hygieny, tedy konkrétně při čištění a bělení zubů.

Černé uhlí pomáhá vybělit zuby? Ano, je to pravda


S aktivním uhlím je možné zuby zbavit nevzhledného zabarvení. Přípravky obsahující černé uhlí vás navíc nezruinují a vyjdou mnohonásobně levněji než chemické čištění zubů v ordinaci stomatologa. Stačí navštívit eshop drogerie, kde najdete trojici chválených přípravků od renomované britské značky Beauty Formulas. Zubní pasta, zubní kartáček i ústní voda zanechají ve vašich ústech pocit čistoty a svěžesti.

Čím jsou produkty od Beauty Formulas výjimečné?


V první řadě se podíváme na zubní pastu, za kterou zaplatíte 49 korun. Dokáže vyčistit zub až do hloubky. Pokud k němu přidáte zubní kartáček, jenž obsahuje aktivní uhlí, výsledek je zaručený. Zubní kartáček je extrémně jemný, a tak nedráždí dásně. Ve vláknech je obsaženo aktivní uhlí, s nímž je jednodušeji odstraněn zubní plak.


Pokud se neobejdete ani bez ústní vody, pořiďte si také tu od Beauty Formulas, neboť ta pravidelným používáním dokáže dokonale zničit bakterie v ústech, jež mají na svědomí vznik zubního plaku, zápachu a zánětu dásní.

Všechno zakoupíte v levné drogerii Xantea, která si pro vás připravila i zajímavé vánoční dárky.


Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Aktivní uhlí je cesta ke krásně bílým zubům, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu: aktivní, uhlí, cesta, krásně, bílým, zubům.

Kde najít informace×