Domácí kompresorová vinotéka

Dana F.

Hodnocení obsahu
Sdílejte obsah s přáteli

Máte rádi dobré víno a zjistili jste, že by bylo na čase pořídit si domácí vinotéku? Je to krok správným směrem, jelikož víno potřebuje stálé prostředí. V tomto článku si povíme o tom, jak vinotéky vybírat, něco málo o kompresorových vinotékách a o vinotékách DUNAVOX.

Proč kompresorová vinotéka?
Technologie stále postupují kupředu, proto si v dnešní době můžeme vybírat z nepřeberného množství produktů. Pro laika může být zakoupení domácí vinotéky trochu oříšek, proto pro vás máme několik rad, na co u výběru dbát, ať dostanete přesně to, co potřebujete.
Důležité je se rozhodnout pro způsob chlazení - zda kompresorovou či termočlánkovou domácí vinotéku. Kompresorové jsou rozhodně výkonnější, mají nižší spotřebu (více než poloviční) a tím ušetří elektrickou energii. Neběží nepřetržite jako termočlánkové a mají pokročilou regulační techniku. Pravdou je, že jejich pořizovací cena je o něco vyšší, ale to se vám vrátí na spotřebě. Dalším plusem je použití kvalitních materiálů, ale také moderní design, který odpovídá nejnáročnějším požadavkům dnešní doby.
Dále musíme vybírat podle velikosti. Určitě si důkladně změřte prostor, kam chcete vinotéku umístit. Rozmyslete si, kolik lahví chcete skladovat. Vybírat můžete jak z vestavěných tak z volně stojících vinoték, dle možností vašeho prostoru.
Další otázkou je, jaká vína chcete skladovat. Existují totiž kompresorové vinotéky, které mají rozdělené chladící zóny. Což vám umožní uložit jak červené, tak bílé víno.
Možná vás ještě bude zajímat hlučnost. V technických údajích můžete najít hodnoty v decibelech (přičemž 20dB odpovídá šepotu, 50dB normálnímu hovoru a 90dB motorovým vozidlům), na které je dobré se podívat. Výhoda u kompresorové vinotéky je, že neběží stále, proto je většinu času úplně bezhlučná.

Jedinečné vinotéky DUNAVOX
Pokud hledáte léty prověřenou kvalitu, zvolte DUNAVOX. Jedná se o výrobce s nejširší nabídkou modelů na trhu a o největšího prodejce vinoték v Evropě. Značka DUNAVOX vám dodá vinotéku za rozumnou cenu s jedinečným designem, antivibračním kompresorem, s regulací vlhkosti a uhlíkovým filtrem. Samozřejmostí je i možnost dotápění, v případě, že okolní teplota poklesne.Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář

Pro přidání komentáře k Domácí kompresorová vinotéka, je nutné být přihlášený(á)/zaregistrovaný(á).


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Domácí kompresorová vinotéka.
Nebo hledejte podobné podle části názvu: domácí, kompresorová, vinotéka.

Kde najít informace×